Jump to content
GIGN Forum

Battleman Bans


BattlemaN
 Share

Recommended Posts

Sveiki es vēlos dabūt unbanu esmu nobanots nepatiesi to jūs varat apliecināties skatoties demku -----------> 20110705-1556-de_cpl_mill.zip 7.1 MB 2011.07.05 15:56<-------------- šo demku skataties Ar r_drawothermodels 2 Funkciju 1 brīdi es spēlēju ar niku Battleman pectam man par runāšanu uzlika mute vairākas reizes tad uztaisiju Reconnect un ienācu ar niku Scorpions tad akstijos un pēc kāda laika Nomainiju niku atpakaļ uz Battleman un šo postu taisu tikkai tgd jo parsvarā visu Vasaru pavadu laukos kur nav pc pēc demkas noskatīšanas jus redzesiet ka no wh ne ziņas ne miņas ;)

Bana informācija

Bana ID: 88347

Administrators: BullsEyE*

Serveris*: css.gign.lv

Nobanotā vārds: BattlemaN

Nobanotā ip: 92.49.21.241

Nobanotais SteamID: HW_ID_0:0:1897214300

(no-steam generated ID)

Iemesls: aktivs bans

Uzlikšanas laiks: 07.07.2011 13:43

pirms 3 dienām 7 stundām 18 minūtēm

Termiņš: nekad

Bana statuss: aktīvs

Disconnect: Kicked by Console : PERMANENTLY BANNED! Reason: aktivs bans! More info in console..

Disconnect: Kicked by Console : PERMANENTLY BANNED! Reason: aktivs bans! More info in console..

Ceru uz Admina sapratni un uz Unbanu! :) Demku pievienošu ar ;):)

Link to comment
Share on other sites

engine error uzmetas un demku nerāda.

Turklāt actionman un battleman visdrīzāk ir viens un tas pats cilvēks. Nesen actionman serverī ienaca un stāstija ka ir battlemaans. Postiem arī 3 min intervāls

Nav ko teikt īsti.

Edited by tomstee
Link to comment
Share on other sites

Tavs pirmais bans

| BAN ID: 88207

| BANNED NAME: BattlemaN (HW_ID_0:1:29487999), ADMIN: analgins

| REASON: tev nebus lietot kodus!

| TIME SET: 2011-07-05 16:18:09 (5 days 6 hours 41 minutes ago)

| EXPIRE: Never

Tavs otrais bans

| BAN ID: 88347

| BANNED NAME: BattlemaN (HW_ID_0:0:1897214300), ADMIN: BullsEyE*

| REASON: aktivs bans

| TIME SET: 2011-07-07 13:43:20 (3 days 9 hours 14 minutes ago)

| EXPIRE: Never

Sudzibu sadala sheit

Link to comment
Share on other sites

engine error uzmetas un demku nerāda.

Turklāt actionman un battleman visdrīzāk ir viens un tas pats cilvēks. Nesen actionman serverī ienaca un stāstija ka ir battlemaans. Postiem arī 3 min intervāls

Nav ko teikt īsti.

Tev tas ko es iemetu to failu vinu vajag uz Destopa Extractot un tad To Extacted failu ielikt Cstrike mape un tad tev ies tā demka ;)

Tavs pirmais bans

| BAN ID: 88207

| BANNED NAME: BattlemaN (HW_ID_0:1:29487999 begin_of_the_skype_highlighting              29487999      end_of_the_skype_highlighting begin_of_the_skype_highlighting              29487999      end_of_the_skype_highlighting begin_of_the_skype_highlighting              29487999      end_of_the_skype_highlighting), ADMIN: analgins

| REASON: tev nebus lietot kodus!

| TIME SET: 2011-07-05 16:18:09 (5 days 6 hours 41 minutes ago)

| EXPIRE: Never

Tavs otrais bans

| BAN ID: 88347

| BANNED NAME: BattlemaN (HW_ID_0:0:1897214300), ADMIN: BullsEyE*

| REASON: aktivs bans

| TIME SET: 2011-07-07 13:43:20 (3 days 9 hours 14 minutes ago)

| EXPIRE: Never

Sudzibu sadala sheit

1kārt mes abi esam Draugi kuri spele css dzivojam abi laukos 1 ciemā un sakapajam kopā kad nav ko darīt,un ja es un Action esam 1 persona tad izskaidro kā mēs abi varam but serveri vienlaidzigi ? no 1 datora itkā nevar ieiet 2 cssos ;) tu laikam ilgi spele un to vel laikam neesi sapratis ne? Pubs tevi īpaši neizmaca ari tpc saprotu ;) Cerams ka tu neķer tgd kreņķi :) Un par to ka Angalis man uzlika banu vins laikam saprata ka es nečitoju un Unbanoja kad Es biju ienacis serveri es prasiju kpc mani tad nobanoja kad nepagaja 3 min kad tu mani nobanoji vai es vnk neizprotu ko jus tur darat ar tiem Baniem un Unbaniem...

Edited by BattlemaN
Link to comment
Share on other sites

Tev tas ko es iemetu to failu vinu vajag uz Destopa Extractot un tad To Extacted failu ielikt Cstrike mape un tad tev ies tā demka ;)

1kārt mes abi esam Draugi kuri spele css dzivojam abi laukos 1 ciemā un sakapajam kopā kad nav ko darīt,un ja es un Action esam 1 persona tad izskaidro kā mēs abi varam but serveri vienlaidzigi ? no 1 datora itkā nevar ieiet 2 cssos ;) tu laikam ilgi spele un to vel laikam neesi sapratis ne? Pubs tevi īpaši neizmaca ari tpc saprotu ;) Cerams ka tu neķer tgd kreņķi :)

Neesmu redzējis abus nikus vienā reizē. Izlasi vēlreiz ko rakstīju.

Un par demkas skatīšanos esi gan jaunumu ielicis, neesmu vakarējais.

Link to comment
Share on other sites

Reāli uzprasi cilvēkiem serverī, vai esam abi reizē bijuši, lielākā daļa teiks, ka jā...

Viņš te laukos ciemojās pie vecvecākiem, es te dzīvoju, kad viņš ir mājās tad sakapājam, un par to ka 3 min intervāls, viņš man skypā paziņoja, ka ir ielicis reportu, lai dabūtu unbanu, vnk ienācu un palasīju :P

BattlemaN, liekas, ka unbans nebūs :DD

Link to comment
Share on other sites

Tu esi mēģinājis uz

ekrana Extractot to Demku un to Demo formātu ielikt cstrike mape un tad skatities demku ?

Ja tu uzskati ka admini šeit ir retardi, tad apsveicu, ar šādu atieksmi tavu sūdzību (ja tā vispār būtu korekti uzrakstīta, nemaz nerunajot par pareizo sadaļu) neizskatīs.

Link to comment
Share on other sites

Maniem draugiem, kolēģiem adminiem - c`mon - dodiet čalim iespēju!

Čalim, kurš grib unbanu - ja esi visu izdarījis un ielicis demo - gaidi, tikai pēc tam, kad būsi parādijis, ka esi cienīgs dabūt unbanu kāds izskatīs demo!

Edited by Spec_Alfa
Link to comment
Share on other sites

Ja tu uzskati ka admini šeit ir retardi, tad apsveicu, ar šādu atieksmi tavu sūdzību (ja tā vispār būtu korekti uzrakstīta, nemaz nerunajot par pareizo sadaļu) neizskatīs.

Es Neuzskatu nevienu no jums par retardiem jūs vnk rakstat tā itkā nekad nebūtu skatijušies demkas or smth like that...

Link to comment
Share on other sites

Posted Today, 13:20 - ieliki demku...

Posted Today, 18:09 - jau prasi vai nav kāds apskatijis

Adminiem nav jāsēž vislaik onlainā un jāskatās demkas! Paskatijos virspusīgi un necentos baisi iedziļināties, jo pa vidam arī TV skatojos... man jau liekas, ka bans jāņem nost, bet nu lai jau lielie praņņiki noskatas (Nak3D, ArcChez)

Link to comment
Share on other sites

Posted Today, 13:20 - ieliki demku...

Posted Today, 18:09 - jau prasi vai nav kāds apskatijis

Paskatijos virspusīgi un necentos baisi iedziļināties, jo pa vidam arī TV skatojos... man jau liekas, ka bans jāņem nost, bet nu lai jau lielie praņņiki noskatas (Nak3D, ArcChez)

+++++++++

Edited by BattlemaN
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...