Jump to content
GIGN Forum

Piedāvāju Darbu Ārzemēs


dyversant
 Share

Recommended Posts

Nu, to statistiku jau es neizdomāju. :D Bet, zinot, kādi te mācās un "apgūst" tās profesijas.. Nav jau arī ko maksāt lielu naudu par tukšumu galvā. :) Citādi ir ar tiem, kas kaut ko rubī, bet tur jau tāpat kā te un visur citur, ka inteliģentā tauta ir daudz mazāk par vidusmēra, tāpēc jau arī vidējā alga tāda sanāk.

Link to comment
Share on other sites

Darbs ir tikai sievietem, jo ta tas aizgajis, ka tajas noliktavas ir praktiski tikai meitieshi. Laimigi ir tie paaris dzheki kas neesa drebju kastes :D

DHL ir ka logjistikas firma , NISA, British petrol uznjemumiem. Darbs ir samera viegls. Patik man tas, ka jastrada ir pec anglju standartiem. Lieli partraukumi, daudz atputas, bet kad jasarauj tad saraujam :)

Beef 20gbp stundaa pelna mainjas vecakais. neviens tev nafig tadu naudu uzreiz nemaksas.

Link to comment
Share on other sites

Anglija, anglija. Jau 7mēneši esmu šeit, bet nekādu zelta bedri neesmu atradis.

Kāpēc Anglija? Dzirdēju, ka Norvēģija var labi iekārtoties darbā par labu samaksu, vai ir vēl kāda zelta bedre, lielāka par pieminēto?

Link to comment
Share on other sites

Anglija, anglija. Jau 7mēneši esmu šeit, bet nekādu zelta bedri neesmu atradis.

Kāpēc Anglija? Dzirdēju, ka Norvēģija var labi iekārtoties darbā par labu samaksu, vai ir vēl kāda zelta bedre, lielāka par pieminēto?

Tev nav lemts vienkārši.

Link to comment
Share on other sites

Kad parādās vīriešiem brīvas vietas, ziņo, būšu tur pēc iespējas ātrāk! Man bonusā var nākt arī meitene strādāt :) bet pāris dienas vēlāk, iespējams..

Tu Jua gribi ar meiteni kopiigi viena vieta ja?

Link to comment
Share on other sites

Kad pienāks laiks, kad visi gribēs tikt uz Latviju, jo sapņos par tādu dzīves līmeni un lielām algām visās profesijās... Vai tā kādreiz beidzot notiks?? Kāpēc Latvija ir tāda sūdu bedre??? Laikam toč jāatrod kaut kur Latvijas teritorijā lieli naftas krājumi, varbūt tad beidzot attīstīsimies.. Tā kā tas bija Norvēģijā.. līdz 2. P.K. tā bija tāda nabadzīga lauķu, zvejnieku valstele, bet tad pēkšņi tur atrada baigos naftas krājumus..

Paskataties kāda tagad ir Norvēģija... visi tik uz turieni grib nokļūt.. pat vēl labāka dzīvošana nekā UK.

Link to comment
Share on other sites

Pēc tam, kad dabū, tad uzreiz baigi gudrs paliek, pēc tevis teiktā sanāk? :D

nē, nesanāk.

p.s. tīri intreses pēc, pa cik naudiņām notiekās tā visa strādāšana, kāda ir stundas likme?

Edited by Aly and Fila
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...