Jump to content
GIGN Forum

Piedāvāju Darbu Ārzemēs


dyversant
 Share

Recommended Posts

NU karoče tā. Uz šo brīdi man pazīstams čalis meklē cilvēkus, šobrīd konkrēti meitenes, darbam UK. Darbs Pilsētās netālu no Londonas. Nav nekāds eskortmeiteņu variants. Darbs saistits ar apģērba iepakošanu, tā ka nekas grūts nav. Uzreiz ir Sagatavotas dzīvesvietas, darbs uzreiz. Čalis ir ļoti uzticams, pats caur viņu iekārtojos darbā un man teiksim viss ir lieliski. Palīdzētu sakārtot dokumentus, ja vajadzetu. Pats no tā nekādu lielu finansiālu labumu negūstu, tik cik kāds pudeli uzliks par iekāŗtošanu , bet vienkārši ja ir iespēja, tad ir jādalās ar info, es uzskatu. Pēc laika vērsies vaļā vēlviena rūpnīca, tad arī džekus vajadzēs, par to ziņošu ja ir interese.Pašlaik gan vēl pāris vakances ir, bet ne visi ir gatavi strādāt TESCO, būšu atklāts. Jārukā riktīgi, bet nu fiksi var uzraut pāris k.

Ja kādam ir kāda draudzene/paziņa/radiniece vismaz 18 gadus veca, vismaz ar pamata angļu valodas zināsanām un vēlmi aizbraukt gadiņu piepelnīties ziņot man PM, tad tālāk sazināsimies un sīkāku info pastāstīšu kas un kā.

Divis.

Link to comment
Share on other sites

dyversant Kur japiesakas , es ar butu ar mieru laist , ja viss ir 100 % drosš ! Ja ir / bus kadas vakances , dod ziņu ! Pudeli dabusi !

Darbs noliktavā TESCO Lielbritānijā, Daventry meklē:

Darbs vīriešiem un sievietēm no 18 līdz 45 gadiem ar angļu valodas zināšanām

Pienākumi: Preču pieņemšana

Dienas un nakts maiņas, ir daudz virsstundas

SAMAKSA: no £7,00 - £12 stundā

šis ir tas pats ?

Edited by GB_
Link to comment
Share on other sites

Beef, manaa galaa te ir taadi varianti, varu tevi iekaartot. Noshancee 50 stundas, nomaksaa 300sokjus nodokljus un paliek tev 20 funtjiki :thumbsup:

20gb/h? tb - 1000gbp paliek pec 50h darba. Izklausas pienemami. Davai! Iekarto mani.

beefs

Link to comment
Share on other sites

Nope, tas Nav tesco.

EU IR VAKANCES ARII VIIRIEM. Darbs liidzigs tam ko daru es - DHL. Sikak info privaati.

Samaksa manis piedavatajas vietas nav minimaalaa. pats stradaju DHL, esmu dikti apmierinats.

Link to comment
Share on other sites

diviit, tev ir 10 minuutes atbildeet uz manu pm!!!

p.s. beef, tu tak ieprieksh teici, ka tevi neinteresee takse zem 35 pauti stundaa.

35 pirms nodokliem.

es domaju ka ar 3000+gbp uz rokas uk jau var sakt dzivot.

1200gbp dzivoklis. 400 gbp rijamais. parejais - kabatas nauda.

Beefs

edit: btw - darba piedavajumos, kur norada gada algu - tas ir pirms vai pec nodokliem?

Edited by 0xDEAD BEEF
Link to comment
Share on other sites

Kaa vispaar shitiem programetajiem UK maksaa? Galigi neesmu intereseejies. Kaadas likmes iet?

diviit DHL tie pasta sutijumi vai kkas ar to saistits?

tranzistor, dzheki zog taas lupatas, sievietes kipa godpraatiigaakas, netaisa varkas sev :D

Link to comment
Share on other sites

Jā! Ķipa UK ir kāds progammētajs, kurš strādā par 30k GBP gadā (ķipa iesācējs), kas pēc nodokļiem pārvēršas par 20kGBP -> knapi 1700GBP, ar ko vispār UK nevar izvilkt nekādu dzīvi! ha ha ha! :D Ķipa UK programmētājam alga ir tikai 2x lielāka par minimālo! Yeah sure! :)

Anyway - man pofig - es pišu uz UK par 20gb/h uz rokas strādā, jo jerrico vai divītis mani iekārtos! Tā kā pišat nahuj Latvju bālēliņi - LV smird - Gatis Kandis UK rulē! Jēēēē! Jūs esat lohi! Ha ha! Es esmu bagāts muahahahhaha!

Beefs

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...