Jump to content
GIGN Forum

Xbox 360


yoyed
 Share

Recommended Posts

Bet ja nopietni, tad es pats esmu PS3 piekritējs dēļ tā, ka viņam ir vairāk exclusive spēļu, kas nav xbox.

Spēles pirātot ir ļoti grūti, bet forumos var pa ne lielām naudām iegādāties no cilvēkiem. :)

Maksā PS3 kaut kur 100 lati lietots, normālā stāvoklī.

Jauns 200 lati kaut kur.

Link to comment
Share on other sites

Bet ja nopietni, tad es pats esmu PS3 piekritējs dēļ tā, ka viņam ir vairāk exclusive spēļu, kas nav xbox.

Spēles pirātot ir ļoti grūti, bet forumos var pa ne lielām naudām iegādāties no cilvēkiem. :)

Maksā PS3 kaut kur 100 lati lietots, normālā stāvoklī.

Jauns 200 lati kaut kur.

Manam brālēnam ir ps3 80gb (bet viņam viņš reizēm freezo utml) :D , un pie 60 spēlēm , bet gribu es pirkt vienu no 2 xbox vai ps3 :D

Vel es dzirdēju xbox problēmu tādu , kā The Ring of death :D kas tas ir ? No kā drīzak ?

Edited by yoyed
Link to comment
Share on other sites

Es arī vēlētos iegādāties vai nu ps3 vai xbox 360 un domāju ka labāk iegādāšos ps3, jo jau kā minēja jeyna ps3 ir vairāk exclusive spēļu, un vai kāds nevarētu iesviest linku, kur būtu ps3 nopērkams internetā?

Link to comment
Share on other sites

PC sūds. Divas spēles gadā.

/Ontopic

PS3 Yellow Light of Dead ir 90 reizes mazāk gadījumos nekā Xbox Red Light of Dead. Abas tās gaismas nozīmē, ka konsole ir sviežama ārā, jeb nesama uz garantiju.

Esmu konsolēm sekojis līdzi ļoti ilgi un varu teikt, ka neesmu redzējis nevienu, kam PS3 būtu nosvilis. Savukārt 90% (es nepārspīlēju) no cilvēkiem, kuriem ir bijuši xbox360, ir gājuši mainīt, jo RROD notika čutne vienreiz gadā.

Itkā esot tā plīšana salabota ar to, ka iznāca xbox360 Slim, bet tik un tā dzirdu par rrod vairāk nekā PS3.

' timestamp='1309878522' post='547556']

es teiktu xbox 360, jo 360 ir gandrīz gads, tas nozīmē, ka varēsi viņu ļoti ilgi spēlēt...

Autors vispār nerubī, ko runā. Xbox 360 ir vecāks par PS3.

Es arī vēlētos iegādāties vai nu ps3 vai xbox 360 un domāju ka labāk iegādāšos ps3, jo jau kā minēja jeyna ps3 ir vairāk exclusive spēļu, un vai kāds nevarētu iesviest linku, kur būtu ps3 nopērkams internetā?

Vari skatīties forumā konsoles.lv/forums (Pārdod sadaļā) - tur ir diezgan uzticama tauta, jo visi appisēji tiek aktīvi banoti. Vai arī tajā pašā ss.lv skaties, bet tad obligāti skaties SLIM modeļus, jo tie būs gan lētāki (nezinu kāpēc. interneta veikali vienkārši naudu grib izpist) un arī vairāk atmiņas būs iekšā.

Link to comment
Share on other sites

Tie rrod ir ne vien hardware, bet i paša īpašnieka vaina. Pašam ~pusotru gadu xbox, un iet kā iedams. Nevajag turēt konsoli skapī, zem deviņām segām, nekas nenokūpēs. Ja par jauno slimu runājam, tad viņam ir jauna mātesplate (valhalla), kurai rrod iespējamību ķipa vajadzētu izslēgt pilnībā. Performances ziņā starp abām konsolēm šķirbas nav. Vienīgais pluss PS3 labā manās acīs ir blu-ray playback.

Un @minority, kas no PS3 eksluzīviem ir tik sasodīti labs? Killzone, Metal Gear Solid, Gran Turismo? Nesaku, ka tie eksluzīvi būtu zemē metami bet populārākās spēles i tā vai tā ir uz abām platformām un arī xboxam ir savi eksluzīvi.

Long story short, izvēlies to, kurš acij vairāk tīk.

Link to comment
Share on other sites

Un @minority, kas no PS3 eksluzīviem ir tik sasodīti labs? Killzone, Metal Gear Solid, Gran Turismo? Nesaku, ka tie eksluzīvi būtu zemē metami bet populārākās spēles i tā vai tā ir uz abām platformām un arī xboxam ir savi eksluzīvi.

Long story short, izvēlies to, kurš acij vairāk tīk.

Manuprāt, ne tikai bluray ir plus. Jau minētajām exclusive spēlēm ir tas, ka online spēlēšana ir par brīvu. (xbox katru mēnesi jāmaksā)

Tikai no savas kolekcijas un nakamā gada pirkumiem pasaukšu. Noteikti, ka ir vēl. Tas, ka tu zini tikai trīs, nenozīmē, ka ir tik maz.

Killzone 1/2/3

MGS4 (un remastered 1/2/3)

Uncharted 1/2/3

Twisted Metal

Ratchet & Clank 1/2/3/4/5/6/65775.766.767.4

Motorstorm 1/2/3

Little Big Plannet

God of War 1/2/3

inFAMOUS 1/2

The Ico un Shadow of the Colossus kolekcija

Demon's Souls

Valkyria Chronicles

Yakuza 1/2/3/4

The Last Guardian

Heavy Rain

Gran Turismo

Un tā tālāk.

Un nevajag ņemt to, kas labāk izskatās. Tādā veidā tikai nožēlosi iztērēto naudu.

Vajag uzmanīgi izpētīt kādas ir pieejamās spēles un kādas būs nākotnē un balstoties uz to izdarīt lēmumu.

Gribēju vēl tikai piebilst, ka PS3 kā hardware ir labāks par xbox, kas nozīmē, ka PS3 ir garāka nākotne.

Link to comment
Share on other sites

xbox RROD = ps3 YLOD = hana.

pc ftw.

PC = OMFG kas notika? nahuj neslēdzas iekšā.... Tagad sēžu pie sava jaunā 27 collīgā iMAc un brīnos par to, cik tas daikts ir hiper-ātrs...

PS3 = Xbox - katram savi mīnusi, katram savi plusi... Man personīgi kaste patīk džoipada uzbūves dēļ..

Edited by b0r1ng
Link to comment
Share on other sites

Nu spļāviens PS3 lauciņā ir fuckups ar lietotāju datu noplūšanu, kā rezultātā online servis nebija pieejams ~ 1 mēnesi! Toties pēc tam visiem uzdāvināja spēles. Man tagad ir infamous, ratchet un clank quest for booty (gavno) un kaut kāds nēdforšpīd paradise vai kas tamlīdzīgs.

Beefs

EDIT: btw - salīdzinot konsoles der arī atcerēties par Kinect un PS3 move. Piemēram - PS3 move ir pāris jautras spēles, pie kurām der atgriezties. Start the party mēs spēlējam teju katrā tusiņā. Es nopirku The Fight, bet ātri apnika, jo esmu pārāk resns un tā spēle mani KO 10 minūtēs! :D

Edited by 0xDEAD BEEF
Link to comment
Share on other sites

Par PS3 Move un Kinect:

Man pasam motion gaming nepatik, bet cik esmu meginajis abus, Kinect ir kaka, jo spelet vinu ir awkward un speles prieks vina ari ir pilnigi mesli. Savukart Mocve ir paris pat diezgan forsas igras. (Sorcery piemeram) Es gan pats neteresu naudu uz to visu, bet ras ka kuram.

Par uzdavinatajam spelem:

Nedomaju, ka gavno. Infamous ir pizdata spele, Little Big Plannet var dienām sēdēt (nav mana gaumee, bet daudziem patik) un Dead Nation ir diezgan solīda co-op spēle - ar deaudzeni rambājam - gan man jautri, gan vinai.

Man ir PS3 un esmu students bez darba. Kaut kadas speles, ko zinu, ka ilgi spelesu (cod, battlefield, gta, etc) noperku un nepardodu, bet tas speles, kuras speleju tikai del single player, noperku/izspeleleju/pardodu. Noperku pa 30, pardodu par 25. Nav nemaz tik traki. :)

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...