Jump to content
GIGN Forum

Narkoze


narkoze
 Share

Recommended Posts

tiko pats redzēju kaa O'D'B dabūju prem. ar to pašu iemeslu smile.gif . Nākamajā mapē jau bija atpakaļ

tapeec ka vinja ir imunitaate, vinju nevar izbanot wink.gif

a nrkz gadijuma vareetu buut taads variants, ka shameejais skatijaas kaadu demo ar wh, lai veiksmiigaak atmaskotu 4iiterus, peec tam tjipa izsleedz wh, bet kaut kas nogljukoja un wh palika procesos! taa nu vinjsh domaadams ka wh ir izleegts, gaaj iekshaa gignaa un bladaac .. ban ! tas ir variants!

Link to comment
Share on other sites

diezin kāpēc tas tekstiņš "nespeleju ar chitiem kopsh 1.5 versijas" manī sevišķu uzticību nevieš. interesanti, kāpēc notiesātie sērijveida slepkavas nesaka "bet es neesmu cilvēkus galinājis jau 3 gadus!!!!!!!!!!!!!!!!!!"..?

rockyu 1.3 versijaa chiitoja... wacko.gif

Link to comment
Share on other sites

Nezinu - man liekas, ka kaut kur, kaut kādā veidā uz tava kompja kaut kas bijis ( moška process vai configā kaut kads skripts - te ja godīgi jājautā wormam ) kas norādījis ka tev ir kaut kāds hackzora tuulis ... vakar O'D'B tiesam visu lauku kaut kādu šitu detektēja kaut gan viņš ar čītiem toč nespēlēja.

Es personīgi uzskatu ka buster antičits RULĒ ...

Un vispār ieteikums - iztīriet kompjus no drazām pirms spēlējiet, un vēljouzmanīgāk kad spēlējiet no klubiem.

par nrkz - nezinu - nekad tā īpaši neesmu viņu skatījies, tādēļ neņemos spriest par to ko darīt.

Edited by test2
Link to comment
Share on other sites

slc ti gej wink.gif i ne sporj so mnoj! eto pravda.

P.S. i za slova svoi otve4aj pridurok. Kogo vizhu s wh banju. I gde hotj odna zhaloba 4to ja kogoto zabanil prosto tak ??? a pridurok nu otvetj ja zhdu ! smiliez.de_2428.gif

Edited by pokor
Link to comment
Share on other sites

slc ti gej wink.gif i ne sporj so mnoj! eto pravda.

P.S. i za slova svoi otve4aj pridurok. Kogo vizhu s wh banju. I gde hotj odna zhaloba 4to ja kogoto zabanil prosto tak ??? a pridurok nu otvetj ja zhdu ! smiliez.de_2428.gif

Tev vajag pieraadiijumus? Man tu teici, ka wh ir, manam braalim, cepuk'am arii, tagad narkoze..... vienmeer tas lielaakais klaigaataajs, varonis atradies! zaban.gif

aa, un es esmu gejs - labs arguments.... es ta vismaz nebaazhu "saldaas" bildes avataraa wacko.gif

0 tu esi!!!

Link to comment
Share on other sites

pokor, pokor. Vispār slc taisnība, tev gan viņš likās čīteris, gan viņa brālis Corund, gan cepuk.

Nevajag tāpēc kļūt rupjam. Un ko nozīmē teksts "esli tvoj brat i cepuk eto 50 procentov to idi le4isj gandon." absolūti nesapratu.

jebkurā gadījumā narkozem bans nav = lieta izbeigta.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...