Jump to content
GIGN Forum

Tf2 For Free.


Noyd
 Share

Recommended Posts

  • Replies 89
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Nee nee man vajag to cfg kas uzlabo fps... nu LOL man izradaas ka ir tikai 15fps :D taa tak nebuus arshana... iedodiet man ludzu to cfg failu kuru vnk parkopeeet, nevis kad tur jagriezh kaut kas araa... suic1de lapaa kur tie linki, tur parada ka not found!

Link to comment
Share on other sites

Kāds zin par tādu progu, kā "TF2 Tweaker", īsti nesapratu ko viņa dod un uzinstalēju, tagad labprāt dabūtu viņu nost, bet nevaru iebraukt, kā viņu var unninstalot. Kāds varbūt ir saskāries ar to progu un varētu izpalīdzēt?

ā un runājot par launch optioniem, neko daudz nesaprotu, bet vai šādi ir īsti riktīgi - -dxlevel 81 -full -w WIDTH -h HEIGHT -console -novid -useforcedmparms -noforcemaccel -noforcemspd ?

Link to comment
Share on other sites

kā tur ir ar tiem width un height? Launch Optionos man vajag uzstādīt savējos, tacu es nezinu kādi ir tie cipari. Man ir laptops ar 15.4. Var kāds palīdzet? :)

Visticamāk tev būs -w 1280 -h 800

Link to comment
Share on other sites

Ja uz tf2 ir čīti, tad tagad būs tā pati problēma, kas ar CS, serveros būs mazie zadroti kuri to vien darīs kā čītos... Lame..

Tas man liekas būs vienīgais mīnuss.

Ja līdz šim, gada laikā čīterus var saskaitīt uz vienas rokas pirkstiem, tad nedomāju, ka kaut kas mainīsies.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...