Jump to content
GIGN Forum

Let`s Play Terraria! Jeb Lv - Iesim Spēlēt Terrāriju!


Wrayzer
 Share

Recommended Posts

Tātad es ar kādu draugu esam sākuši taisīt ''Iesim spēlēt terrāriju'' sērijas, uzfilmējām 9 epizodes ( vēl uploadojas utt) vērtsakot, pašlaik kvalitāte ir slikta, bet nākamajās epizodēs būs uzlabojumi manāmi.

Video ir bez intro utt, es jau pieliktu, bet lai pieliktu minūtes intro, bet jāčakarējas 1h kamēr renderojās - nav vērts. Filmēju ar camstudio, tpc kvalitāte nav tā labākā, vai ir kādi ieteikumi citi? Lūdzu nesarakstat fraps <_<

Tātad par pārējo var uzzināt skatoties/ lasot aprakstus, lūdzu komentēt, skatīt un subscribot, tas palīdz. Kkad taisīšu arī SP ''Iesim spēlēt terrāriju'' Un MC sērijas, bet tas vēlāk.

Idejas, par ko runāt epizodu laikā utt rakstīt tur komentos, vismaz ieteicams =]

Paldies par uzmanību, lūdzu bez negatīvisma, būsim pozitīvi, teiksim kļūdiņas utt, bet nebrauksim par to augumā :10cm: Protams, vēl daudz jāpiestrādā, bet tāpēc šeit arī postoju, lai jūs skatītu un ieteiktu idejas un visu pārējo =]

Un jā, šeit esmu jauns biedrs, šis ir mans pirmais topiks, sveiki visiem.

Šeit links uz channel

Šeit uz pirmo epizodi

Link to comment
Share on other sites

Liels pluss ir tas ,ka ir patīkama balss(viegli klausīties/saprast ko saka). To otru čali gan baigi klusu varēja dzirdēt. Par kvalitāti,manuprāt,nav ko satraukties ,jo spēle nav īpaši grafiski piesaistoša. 480p ir normāli.

Link to comment
Share on other sites

Tātad gribēju paziņot, kad pievienojies jauns biedrs, līdz ar to jauns filmētājs, jauna pasaule, jauns channels un viss pārējais. Tagad tiek atskaņotas epizodes HD kvalitātē (kkur 720 bij lkm)

Jaunais channels

Lūdzams komentēt, patikt, subscribot un teikt draugiem =] Paldies par uzmanību, ieteikumus arī lūdzams rakstīt turpat.

Link to comment
Share on other sites

Tu runāt pirmajā dienā iemācījies? Gaidi, ne p-bat neviens cits pirmajā dienā neiemācās visu darīt, es neprasu negatīvus komentārus, man tas nav vajadzīgs, es prasu komentārus, kuri palīdz mums pašiem, nevis te kkāds gudrīts atkal sāk dirst virsū, pats kko tādu visp esi mēģinājis? Nē.

Link to comment
Share on other sites

Kada jega mums skatities tavu miskasti, ja ir daudz labaki cilveki kuri komentee video gameplayu, un piedaavaa labu entertainmentu + ir DAUUUDZ cilveki kas shitadus bezjedzigus suudus taisa un liek youtube.

Edited by blindmind
Link to comment
Share on other sites

Tu runāt pirmajā dienā iemācījies? Gaidi, ne p-bat neviens cits pirmajā dienā neiemācās visu darīt, es neprasu negatīvus komentārus, man tas nav vajadzīgs, es prasu komentārus, kuri palīdz mums pašiem, nevis te kkāds gudrīts atkal sāk dirst virsū, pats kko tādu visp esi mēģinājis? Nē.

Un kāda jēga gaidīt tikkai pozitīvas atsauksmes, ja ir jāuzklausa kritika!

PS. Tu tik ļoti gaidi tikkai pozitīvās atsauksmes. Arprāc nezini kur tagad likties?

Edited by bon1facijs*
Link to comment
Share on other sites

Pirmās 20 sec un jau skaidrs, ka tur ņemās bērni. Uzreiz zūd vēlme kaut ko tur klausīties..

EDIT: Paklausījos minūtes 2 un vnk tādS WTF? Kāds prikols tur likt video kā jūs tur savā starpā runājiet spēlējot kaut kādu spēli? :lol:

Edited by ImMortl
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...