Jump to content
GIGN Forum

Prakses Atskaite


SuperRembo
 Share

Recommended Posts

Lieta tada, tuvojas bridis, kad man janodo prakses atskaite, taka visu laiku visus spekus biju veltijis 6 punktam, sava softa realizacija, citi punkti palika novarta.

Tatad ko man vajag zinat.

Uzdevums skan sadi, salidzinat 3 uzskaites programmas. MS access, MSSQL, treso neatradu varbut varat ieteikt.

Taka atskaite sim punktam ir veltitas 3 lpp, reali sanak 1 lpp 1 softam, veletos uzzinat, kas ir tas galvenais, ko lektors gribetu dzirdet salidzinasana fist.gif.

Atdzisos reali, isi kodoligi galveno rakstit, nekad nav bijusi mana stipra puse, referata vismaz izpausties varetu un lieta darita, bet te tik 3 lpp veltitas 3 softiem.

Tapec velos uzzinat, kas ir galvenais, kas man jaapraksta reali 1 lpp apjoma peer soft.

Link to comment
Share on other sites

Pēdējo reiz, kad skatījos, tās sauca par DBMS. Tikai Access gadījumā klāt nāk arī grafiskā saskarne.

Stipri šaubos, ka jums prasa salīdzināt DBMS. Spriežot pēc tā kādā abstrakcijas līmenī Tu šeit par to stāsti, jūs droši vien salīdzināsiet kaut kādus GUI/Wizards un iespējas daļēji automatizēti sabūvēt formas.

Ja nu tomēr tā lieta ir nopietnāka, tad ar nav traki.

Visi tie SQL runā diezgan līdzīgi - ja māki vienu, nākošo iemācīties nebūs tik grūti. Un, protams, datubāžu pamatprincipi paliek tādi paši.

Link to comment
Share on other sites

MySQL gadījumā novelc benchmarku, un tur kruta var salikt visas tabulas,laukus,indeksus,relācijas etc. ieliec DB struktūru, tabulu un lauku aprakstus etc.

MSSQL princips ir līdzīgs. tur visu var izdarīt tajā pašā VS

ACCESS neesmu ņemis priekšā, tā padziļināti. Tikai tik cik darbā vienreiz vajadzēja, un čomam datubāžu mājasdarbu uztaisīt. bet nu tur princips tāds pats kā pārējas, kam ir GUI.

Izdari tā:

- Apskati MySQL no phpmyadmin vai benchmarka puses ( vizuālo, cik viegli darboties etc. )

- Apskati MSSQL ( no Visual Studio puses, jo ja rakstīji kodu uz VS, tad DB ar lai iet )

- Apskati Access datubāzes ( MS Access )

- salīdzini viņus visus, argumentējot kas katram ir plusi un mīnusi.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...