Jump to content
GIGN Forum

Php Funkcija Un Unlink


ANALGINS
 Share

Recommended Posts

es nespēju iebraukt tēmā, kas vainas šai funkcijai vai iespējams linkam ?


$dir = 'fails/';

function delFile($dzeshamaisFails)

{

unlink($dir.$dirArray[$index]);

}


echo"| <a onclick=\"return Dzest();\" title=\"Dzest\" href=\"?do=Faili&delFile($dirArray[$index])\">Dzest</a>";

vai šajā gadījumā skaitās tas punkts ka funkciju nevar izsaukt iekš echo ? ja tik tiešām tā, tad kā to novērst ?

$dirArray[$index] ir faila nosaukums direktorijā

direktorija atrodas www-data juzera parvaldijumā

Edited by ANALGINS
Link to comment
Share on other sites

href=\"?do=Faili&delFile=$dirArray[$index]\"

if(isset($_GET['delfile']))

delFile($_GET['delfile'])

p.s. neiedomaajos ka TU vareetu pieljaut taadu muljkjiibu :D

Edited by BOT^a
Link to comment
Share on other sites

man personīgi būtu kauns taisīt augšā šo topiku autora vietā :D te ož pēc smaga RTFM

p.s.

ja es pareizi sapratu no koda fragmenta, tu gribi no html faila klienta pusē izsaukt funkciju delFile() kas izpildās uz servera?

Link to comment
Share on other sites

worm nav jau tā ka es nemeklēju infu un pa taisno bliezu augšā topiku..

jā tieši tā, man tiek nolasits direktorijas saturs, un izvadīts tabulas veidā, kur tiek kabināts klāt šis links katram ierakstam, ja juzeris izdoma ka viņam nevajag kādu failu kas tur atrodas, tad izdzeš arā..

Edited by ANALGINS
Link to comment
Share on other sites

tev html kodā vajag <a href="index.php?id=5">dzēst</a>

pēctam php daļā tu taisi $id = $_GET['id'], tad nolasi no datubāzes faila nosaukumu ar SELECT fails FROM tabula WHERE id=5, un pēctam taisi unlink($fails);

ja tu negribi datubāzē glabāt datus un dzēst failus pa taisno pēc jūzera pieprasījuma (kas ir ĻOTI nekorekts veids), tad tu taisi <a href="index.php?fails=test.exe">dzēst</a>, pēctam php pusē $fails = $_GET['fails'] un tad taisi unlink('/tava/super/krutā/direktorija' . $fails), iepriekš gan vajadzētu failu eskeipot kā arī pārbaudīt uz neatļautiem simboliem (piemēram '..' un '/')

kas attiecas uz tavu koda fragmentu - tu NEVARI no html izsaukt pa tiešo php funkciju...

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...