Jump to content
GIGN Forum

Keps


macho
 Share

Recommended Posts

links uz demku

Paskataties uz kepu un pastāstiet man vai viņam ir wh vai nav. Es saprotu, ka spitei grūti noticēt, ka viņas dārgais (radinieks laikam) čīto, bet nu es esmu diezgan pārliecināts par to. Īpaši skaista vieta ir tieši pirms bana. Pats keps man mircā skalo smadzenes, ka viņš spēlējot "tā dīvaini" un ka viņam veicoties. Par 2 baniem par rekoilu viņa komentārs bija "mētāju ieroci".

Man nedaudz besī ka man šitā jāj mozgu, lai gan lieliski ir redzams ka subjekts čīto.

oo spitītei skaidrojumiņš:

tātad, dārgā, noklikšķini ar savu pelīti uz pirmajiem 3 vārdiņiem šajā tekstiņā un tad to novilkto failiņu ekstraktē (labā podziņa uz failiņa un "extract here") Tālāk extraktēto failiņu pārsauc par pukjiites.dem, pārkopē failiņu uz cstrikītes mapīti ("c:\counter strike\cstrike") ieej csiņā un konsolītē uzraksti "viewdemo pukjiites.dem". Tas būtu visiņš. icon_chick.gif

Link to comment
Share on other sites

paskatījos un varu teikt, ka bija tur wh! laigan mani nedaudz māc šaubas vai tas bija keps, jo cik atceros un cik zinu viņš tik liels bots nebija ( nu ok, bet visu laiku tēmēt kājās... ) . Šite bija stabili redzams sākumā bija wh. tad nebija kādu laiku un bija smagākais bots un tad atkal bija un tad zināja labi kur šaut. Daudzās vietās itkā skrien bet tad pēkšņi apstājas un kempo. Šitā varētu stāstīt daudz un dikti.

p.s skatījos ar wh

p.p.s atceramies, ka bloodlords viņu jau bija nobanojis par aimu....

Link to comment
Share on other sites

man jau pirms kaada laikam bija taadas aizdomas, ka vinjsh spelee ar wh, bet taaka vinjam bija zaljais niks(tb kaut kaadas tiesiibas) es nodomaaju - nee diez vai shameejam ir wh, un taaa arii nepaskatiijos vinju! izskataas, ka taa bija mana kljuuda sad.gif

Link to comment
Share on other sites

Kaut kas ar šitiem kropļiem ir jadara...

Piedāvāju : amx bija kaut kāds plugins kurš anonīmi ļāva novērot visu, kas notiek uz spēlētāja ekrāna ( tipa remote admins tikai cs'ā ) - bet cik es atceros, tas veidoja drūmāko lagu gan uz novērojamā kompja gan arī uz novērotāja kompja, tādēl pārsvarā to izmanto tikai lanā ( kaut kādos BYOC festos zviedrijā 100%).

Tomēr uzskatot ka novērot spēlētāju tā "dabīgajā vidē" ir tehniski iespējams, varbūt ir iespējas šo AMX funkciju nokonfigurēt tā lai tas pēc admina pieprasījuma vienkārši uztaisa screenshotu ar šīs "dabīgas vides" izskatu - tb bildīte ar to, kas notiek uz izvēlētā spēlētāja ekrāna. Pietiekami ātri - nemanāmi un pierādījums kā uz sejas...

Protams par to jāvēršas pie kāda kas pārzin amx un viņa iespējamā funkcijas ... čau worm !:))

Šis posts mainīts 3 reizes

Edited by test2
Link to comment
Share on other sites

es es = SS - tad jautu esi naciks!!! smile.gif

Nupat padomāju - tas būtu viens elligs amx plugins - SS -

xgas - ir iespēja noindēt spēlētājus ar gāzi

xgulag - ir iespēja sēdēt gulagā ( .. )

xrun4life - spēlētājs var ātri skriet bet nevar šaut

xjew - spēlētajam defoltā ir rabīna skins

utt .. .

Īstenībā diezgan nežēlīgi bet toties amn likas smieklīgi ... sorry kādam kas nesaprata

Edited by test2
Link to comment
Share on other sites

test2 tu laiakm nesaprati, kas ir ssc. tas ir atsevišķs antičits ( tā pat kā c-d ) Viņam jābūt uz servera un jābūt arī klientam datorā. Primitīvi šitas saucās screener senāk laikam. tagad šito aparātu var atrast uz DOLES ( dole 4 life ) bet cik esm,u pats sastapies, tad kad man tas sūds ir ieslēgts tad loss ir ~ 20 sad.gif

Link to comment
Share on other sites

Nupat padomāju - tas būtu viens elligs amx plugins - SS -

xgas - ir iespēja noindēt spēlētājus ar gāzi

xgulag - ir iespēja sēdēt gulagā ( .. )

xrun4life - spēlētājs var ātri skriet bet nevar šaut

xjew - spēlētajam defoltā ir rabīna skins

utt .. .

smiliez.de_2125.gif

Link to comment
Share on other sites

links uz demku

oo spitītei skaidrojumiņš:

tātad, dārgā, noklikšķini ar savu pelīti uz pirmajiem 3 vārdiņiem šajā tekstiņā un tad to novilkto failiņu ekstraktē (labā podziņa uz failiņa un "extract here") Tālāk extraktēto failiņu pārsauc par pukjiites.dem, pārkopē failiņu uz cstrikītes mapīti ("c:\counter strike\cstrike") ieej csiņā un konsolītē uzraksti "viewdemo pukjiites.dem". Tas būtu visiņš. icon_chick.gif

Vai paldies machuliiti bar briiniskjiigo skaidrojuminju, to lasiit bija pat jaukaak nekaa skatiities manu iemiiljotaako ziepju operinju Romantic kanaalaa 17.00, diemzheel gan nesanaaca to visu arii reaali iistenot liidz galam, jo diemzheel skjiet esu paaraak blonda, lai ieietu cs. Ak cik mulkjiigi sanaaca! giggle.gif

Link to comment
Share on other sites

zaban.gif lolita. Dubultkliko to ikoniņu ar skrienošo puisi ar automātiņu rokās. Dā.

turpinot test2 tēmu varētu pārveidot de_train karti tā, ka visi kam ir rabīna skins, sēž vilcienā un otras komandas uzdevums ir viņus nošaut. Iejūtības dēļ piedāvāju sēdošajiem flashu, bet neko vairāk.

xgulag addons ir tāds ka hp no bada skrien nost. Pats pleijeris lēnām izdēdē, līdz beigās pazūd pavisam.

Vienīgā problēma šim visam ir tāda ka tad uz servera vajag kādus 2000 spēlētājus un es nezinu tādu karti kurā viņus ielikt.

Link to comment
Share on other sites

nu cik dzirdets par to ss, tad ka DOLE ienakot, kad chiters ta pec paris min, shim auto Ban, bet tas tik mo6 baumas wink.gif

Ir ir taa, bet tas ir tikai uz tiem chiitiem, ko CD nekjer, pasham arii ir gadiijies, kad ar, tiesa gan, izsleegtu, sad.gif diseibleri iegaaju dolee, aatri atraavu banu. Tachu ir jau chiiti arii uz SS, bet neesmu pats meegjinaajis/saskaaries ar tiem.

Link to comment
Share on other sites

demku iechekoju liidz kkaadai 15min. nu vispaar neiipashi aizraujosh wh. nesaprotu tikai vienu - vai keps ir gariigi atpalicis, vai tikai par taadu izliekas. tiec nu gudrs... jautaaju pasham kepam: "kads ponts likt wh un visu laiku sedeet aiz sodas automaata?", ja nekluudos, tad to pashu un ar taadaam pashaam sekmeem var dariit bez wh... pa kaajaam shaushanas taktika smile.gif kuulaakais moments bija briidii, kad vinu pieviila vina nemaakuliiba (vai taa to vareetu nosaukt?), laikam vinsh nav chiteris ar pieredzi, jo vienaa momentaa vinsh shaava pa Aldi (laikam taa to dzeku sauca un, ai nu karoche vinsh shaava pa ct) smile.gif, bet par lielu paarsteigumu vinsh aatri beidza shaut pa sho ct. juus jautaasiet kapeec? es atbildeeshu kapeec, tapeec, ka tas ct bija aiz kastes un keps ar savu uber wh 1. momentaa domaaja, ka tas ct vienkaarshi staav vinam pretii smile.gif (ahahaahaha - histeriski smiekli). apakshaa skreenshots ar sho momentu!!!

post-10-1132595993.jpg

Link to comment
Share on other sites

mine* wink.gif

slow hands tas nav mans fans tas esmu es. Mani uzņēma jaunā klanā šodien. Ienāca čalis csā, uzprasīja vai es esmu Edgars un tā kā es tāds draudzīgs, tad kāpēc gan lai es nebūtu Edgars, varbūt man mamma tā pat gribēja nosaukt. Izrādās es pazīstot kādu Osi, bet tādu es īpaši neatceros - nu enivei - mani pieņēma tīmā.

Link to comment
Share on other sites

mine* wink.gif

slow hands tas nav mans fans tas esmu es. Mani uzņēma jaunā klanā šodien. Ienāca čalis csā, uzprasīja vai es esmu Edgars un tā kā es tāds draudzīgs, tad kāpēc gan lai es nebūtu Edgars, varbūt man mamma tā pat gribēja nosaukt. Izrādās es pazīstot kādu Osi, bet tādu es īpaši neatceros - nu enivei - mani pieņēma tīmā.

apsveicu macho laugh.gif

noskatijos demku samera tiirs wh confused.gif

Link to comment
Share on other sites

hm nu ss šini gadījumā nebūs tas labākais variants - ideāli ja varētu kaut kā dabūtu screenshotu ...

bet taksh demkaa reali var pateikt, ka dzhekinjsh spelee ar weehaa! vairs neko nevajag pieradit, pff!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...