Jump to content
GIGN Forum

Čau Čau


Archys.
 Share

Recommended Posts

Čau!

Kādu laiku jau spēlēju cs:s GIGN serverī un forumā neesmu pazīstams tik labi kā tur, tpc nolēmu sasveicināties! Varbuut pie jums tā nedara un es mož esmu akls, bet tieši 'jauniņo' sadaļu es šeit neatradu, tpc vien iespamošu šeit ;D

----------------------------------------------------------

Mani sauc Arturs (Uzvaardu paturēšu nosleepumaa) un nesen palika 17 gadu.

Esmu no Gulbenes (domāju, ka zināt kur taada čuhņa ir) :thumbsup:

Par GIGN zinaaju jau no bērnības, kad mekleeju tur populārākos Latvijas cs(1.6) serverus, tātad varu arii teikt, ka juusu komūna manās aciis tgd ir nr1

Briivajaa laikaa daru gandriiz visu. Interesee Ielu vingrošana, meitenes un protams spēlēju cs:s.

Ja veelaties ar mani sazināties, tad protams, raxtat PM..

Par CS zinu jau kaadus 7ņus gadus, taatad pieredze man ir.

Paldies, ka veltiiji laiku lasot šo.. ;D

EDIT: Cucinj, šito nezinaaju, paldies, izlaboju ;D

Archys.

Edited by Archys.
Link to comment
Share on other sites

Sveiks, Arčuk!

Prieks redzēt, ka te parādās jaunas sejas. Šķiet, ka tu esi jauks čalis. Bet tagad par nopietno - tāda vārda komūns nav! Nekad nav bijis, nekad nebūs! Katru reizi, kad kāds no atsaldētajiem konterstraikistiem šādi raksta vārdu komūna, man rodas gandrīz nepārvarama vēlme nopirkt šimpanzi, piebarot to ar banāniem un caurejas zālēm, izspiest no viņa škidru sūdu kalnu kā no majonēzes paciņas, paņemt izspiestos sūdus rokās un izsmērēt tos konterstraikistu sejās. Atceries - ir komūna, nevis komūns! Es ceru, ka tu mani saprati.

Ar cieņu,

Cūka.

Edited by cucinjshs
Link to comment
Share on other sites

Var gadīties, ka tas ir viens no Ārčija laika kavēkļiem, jo viņš brīvajā laikā dara gandrīz visu. Iespējams mūsu Ārčijs sestdienas vakaros, brīvi pastaigājoties parkā, uzlasa nomestos benčikus. Iespējams Ārčijam patīk mest akmentiņus mašīnu stiklos no mājas otrā stāva loga. Bet varbūt vingrošana uz ielām un mašīnu taurēšana dod viņam neaprakstāmu baudu.

Ārčij, lūdzu, pastāsti par sevi vairāk.

Edited by kaamis
Link to comment
Share on other sites

Svx :D Kaut kur esi redzēts :D Neesi no CS 1.6 EXT projekta ?

Ja tu ar "Ext" domaaji kautko, kas skan liidziigi tabletiiteem, kuras dod "enerģiju" tad jaa, esmu tas pats. ;D

p.s. nju beidzat piesieties, pastaastiiju, manuprat, svarīgāko :khehehe:

Edited by Archys.
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...