Jump to content
GIGN Forum

Gaming Datora Sastāvdaļas


~ jeyna ~
 Share

Recommended Posts

video karte nav pa niknu? ķipa ilgam laikam, bet neatmaksājas. tagat tu pa 150 ls vari paņemt jaunu, kas pavilks visu kādu laiku un, kad paliks veca atkal varēsi pa 150 paņemt tādu, kas atkal turētu labu laiku.

es iesaku iet uz amd. mby tiešām pagaidi bulldozer kodolus. ja nē, tad paķer kādu x6 pa 120 ls vai šo x4

Link to comment
Share on other sites

M79 ir pēdējā vieta, kur doties pēc padoma :). Un OC meistars viennozīmīgi ieteiks Asus plati un OCZ dārga gala atmiņu, ar kuru varēsi mocīties un staipīt uz veikalu un atpakaļ dēļ saderības gļukiem.

Par Izliecies piedāvāto variantu - ja bāzējies uz šādas komplektācijas, RAM noteikti neņemparasto, pietam vēl 1333, bet pieliec ~ 4-6 latus un paņem Kingston HyperX 1600+..

Kā arī, ja godīgi galīgi nesaprotu aizraušanos ar CPu kūleriem - kāda vaina ir stock kūlerim, ja neaizraujies ar OC? :)

par meistaru maldies, ja ir kāds pazīstams uzticams kurš ņemas ar visiem šitiem like oc/testējis nevis no ielas ņemts kuram diži vienalga ko tu bāzīsi iekšā un centīsies ka tik vairāk nopiķot tad jā

par cpu - man bija viens phenom ii x4, nenormāli skaļš + nedzesēja normāli - ~60 grādi 5k apgriezieni

inteļiem gan nav dzirdētas problēmas ar stokiem

Edited by Turismox
Link to comment
Share on other sites

Links uz datora detaļām

Man ir pāris jautājumi par to, ko esmu saštellējis kopā.

Vai PSU jauda pietiks?

Tā mātesplate atbalsta tikai 1333 mhz RAM, tad vai ir no 1600 RAM jēga?

Vai, ja nākotnē izdomāju, šaj mātesplatei var pielikt SSD?

Papildus jautājums.

Tākā Case taisīšu pats, tad vai kādam nav aizķēries kādi topiki vai rakstiņi par datora kastes taisīšanu? Tīri, lai smeltos idejas klāt jau esošajām. Nav obligāti standarta kastes, var būt arī kaut kādas crazy idejas ar savādiem izmēriem, etc.

Jauda pietiks ar atliektiem galiem.

Noteikti skaties uz m/b, kas atbalsta 1600+Mhz.

SSD tu vari pievienot jebkurai matesplatei ar SATAII/SATAII

Ar SSD es gan ieteiktu nogaidīt. Pašam stāv sistēma uz SSD, bet nu cenas vēljoprojām ir diezgan graujošas...Domāju, ka cenām drīzumā tomēr vajadzētu sākt krist.

P.S. Monitora izvēle ļoti pareiza starp citu :).

Link to comment
Share on other sites

i agree. m79 man norm palīdzēja.

pirku ram, plati un cpu. čalis man iedeva plati, kas vel oficiāli nebij veikalā pa labo cenu. beigās tiku pie 2 reiz labākas pa tādu pašu cenu nemaz nerunājot pa to, ka palīdzēja ar proci ar.

Link to comment
Share on other sites

Optimizēts datora komplektācijis

1. Atradu citu motherboard.

2. Neņemšu tad pagaidām SSD pēc Surrounder ieteikuma.

3. Neņemšu pagaidām custom kūleri. To vēlāk, ja būs vēlme uzdzīt procesoru augstāk. (drošvien nebūs)

Izskatās, ka ir forši zem cenas robežas. Varēs jaunu datorkrēslu nopirkt, lai mugura nav jābeidz. :)

Ununun to monitoru es pailgi meklēju. Skatījos visādus video un baigi iepatikās IPS fīča. :)

p.s. - kaste tiks iegādāta pēc mazliet mazāk kā mēneša, tākā tad būs vēl jāapskatās vai kaut kas nav mainījies.

p.p.s. - nevienam tad nekas par PC Case meistarošanu nav zināms, ja? :(

Link to comment
Share on other sites

Kas tajā moniķī tāds īpašs ?

un kāda ir reālā atšķirība starp tavu izvēlēto videokarti un, teiksim, Asus GeForce GTX560 Ti, 1GB, GDDR5, DirectCU II par 158LS. Es protams saprotu, ka tur noteikti ir lielāks fps, bet cik lielā apmērā? Es piemēram neredzu atšķirību starp 60 un 80 fps :)

un vēl viens jautājums tieši minoritijam: tu vēljoprojām trijos dienā kļūsti tramīgs? XD

Link to comment
Share on other sites

Un kāds būtu pamatojums?

Pāris kuri ir atnākuši pie manis "uzlabot" datoru, kuru ir iekonsultējuši M79 :) ECS, Asrock mātesplates, mātesplates uz aizvēsturiskiem čipsetiem utt. Var jau būt ka klienti ir santīmpisēji, bet personīgi no manām rokam nav nācis neviens komplektēts dators ar Asrock iekšā, lai cik liels santīmpisejs būtu klients. :)

Kā arī pāris laimīgie M79 akcijas notebooku īpašnieki :). Es jau saprotu, ka visu nosaka klienta budžets, bet nu vismaz es personīgi necenšos nopārdot klientam da jebko un pabrīdinu un izskaidroju par konkrētā notebuka spējām :)

Jebkurā gadījumā neuztveriet to kā pašreklāmu. Par komponentēm - viennozīmīgi vislabak konsultēties dateksā, par notebookiem - 1a nav konkurentu :)

Kas tajā moniķī tāds īpašs ?

Pirmais IPS monis par pieņemamu cenu :)

Link to comment
Share on other sites

Kas tajā moniķī tāds īpašs ?

un kāda ir reālā atšķirība starp tavu izvēlēto videokarti un, teiksim, Asus GeForce GTX560 Ti, 1GB, GDDR5, DirectCU II par 158LS. Es protams saprotu, ka tur noteikti ir lielāks fps, bet cik lielā apmērā? Es piemēram neredzu atšķirību starp 60 un 80 fps :)

un vēl viens jautājums tieši minoritijam: tu vēljoprojām trijos dienā kļūsti tramīgs? XD

Par videokartēm runājot, es vēl skatos uz GTX570 vai HD6970. Nevaru īsti saprast, ko darīt. Itkā jau taisnība ir, ka value for money drošvien GTX570 būs augstāka, bet ilgāk varēšu nodzīvot ar GTX580 modeli. Kas savukārt radīs lielāku gandarijumu, kad pēc 2 gadiem vēlaizvien kartīte labi šancēs. Par to vēl jāapdomājas.

A, par trijiem dienā ( heh.. ) - to lietu nesen kā nopārdevu par IRL skanošo. Drošvien uz vasaras vidu, kaut kur Jūlija sākumā, tiks tas pasākums atsākts. Ļoti, vēlaizvien, patīk un nekas, tajā jomā, cits nesaista. + vēl walking in stations šas būs live jau. :)

Link to comment
Share on other sites

Pāris kuri ir atnākuši pie manis "uzlabot" datoru, kuru ir iekonsultējuši M79 :) ECS, Asrock mātesplates, mātesplates uz aizvēsturiskiem čipsetiem utt. Var jau būt ka klienti ir santīmpisēji, bet personīgi no manām rokam nav nācis neviens komplektēts dators ar Asrock iekšā, lai cik liels santīmpisejs būtu klients. :)

Ar ko tieši ECS plate ar vecu čipsetu lietotājam vulgaris, kurš fermā novāc ražu, aizraksta e-pastu, apskatās bildes utt. būs sliktāka? :) Pašam darba datoros ir bijušas divas ECS plates un neparko nesūdzos. Dibenakmeni gan neesmu lietojis.

Edited by kRi
Link to comment
Share on other sites

Ar ko tieši ECS plate ar vecu čipsetu lietotājam vulgaris, kurš fermā novāc ražu, aizraksta e-pastu, apskatās bildes utt. būs sliktāka? :) Pašam darba datoros ir bijušas divas ECS plates un neparko nesūdzos. Dibenakmeni gan neesmu lietojis.

šiem klientiem M79 bija lasījuši gaming datorus, nevis ofisa datorus :)

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...