Jump to content
GIGN Forum

Sapņu Māja


GB_
 Share

Recommended Posts

Jā, celtnieka pieredze un ieteikums nopirkt treileri un to nosiltināt, gan ir zaibis salīdzinājums :thumbsup: Cilvēks meklē iespējas uzcelt normālu koka mājiņu, un tu iesaki treileri... Kurš normāls cilvēks var ieteikt treileri? NEVIENS!

Link to comment
Share on other sites

neiet runa par pieredzi, bet gan par idiotisku ideju, losi :D

Tā warns tev no fake par lo si garantēts, man bišk jau uz katra stūra dod warnu!

Es saku to ko saku ir nauda cel, nav naudas dzīvo treilerī, tas gūļbaļku šķūnis jau nav nekāda māja, ja vienam ar veceni tad okey, bet ja ģimenei tad tas vis ir garām! Ir man bijuši dažādi klienti, cilvēki kuri iet pensijā un grib uzcelt māju, priekš diviem(bez projekta māja) tjipa dāča, kas nepārsniedz 50 kvadrātmetrus, un pamati nav pilni lieti galvenais lai pamatiem būtu atstarpes(tjipa māja uz pekām) un vis māja 2 gatava! ar visām apdarēm un kanalizāciju un nekāds projekts nav vajadzīgs!

Jā, celtnieka pieredze un ieteikums nopirkt treileri un to nosiltināt, gan ir zaibis salīdzinājums :thumbsup: Cilvēks meklē iespējas uzcelt normālu koka mājiņu, un tu iesaki treileri... Kurš normāls cilvēks var ieteikt treileri? NEVIENS!

Drīz Latvijā cilvēki gribēs netikai treilerī dzīvot, gan jau tie laiki pienāks, tu tādus cilvēkus saucamos, tie kuri dzīvo zem vidējā slāņa vēl nēsi laikam redzējis, tāpec vēl nemāki spriest par reālo dzīvi!

Edited by enfuego777
Link to comment
Share on other sites

LV nav jāsatraucas par viesuļvētrām. Ķieģeļu māju arī jāsiltina, ja vien neliek gāzbetona blokus 3 kārtās. Koka māja (stāvbūve) ir lēts, efektīvs un ekoloģisks variants. Var ietaupīt uz visu. Pamatiem, materiāliem, darbu. Arī remonta izmaksas (kapitālā) ir salīdzinoši lētākas. Ja pareizi būvē, tad par ilgmūžību nav jāsatraucās. Problēma ir tāda, ka rūpīgāk jāpiestrādā pie skaņas izolācijas.

Beefs

Link to comment
Share on other sites

LV nav jāsatraucas par viesuļvētrām. Ķieģeļu māju arī jāsiltina, ja vien neliek gāzbetona blokus 3 kārtās. Koka māja (stāvbūve) ir lēts, efektīvs un ekoloģisks variants. Var ietaupīt uz visu. Pamatiem, materiāliem, darbu. Arī remonta izmaksas (kapitālā) ir salīdzinoši lētākas. Ja pareizi būvē, tad par ilgmūžību nav jāsatraucās. Problēma ir tāda, ka rūpīgāk jāpiestrādā pie skaņas izolācijas.

Beefs

Es gan neteiktu, ka stavbuve no koka ir baigi lētais variants. Protams jāskatās kā visu apdarina, apstrādā utt. ja visu grib no koka, no lētuča tur ne smakas.

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...