Jump to content
GIGN Forum

Dodies Parakstīties Par Latviešu Valodu!


whitesnake
 Share

Recommended Posts

No 2011.gada 11.maija līdz 9.jūnijam notiks parakstu vākšana likumprojekta "Grozījumi Latvijas Republikas Satversmē" ierosināšanai.

Likumprojekts paredz grozīt Satversmes 112.pantu, papildinot to ar nosacījumu, ka „valsts nodrošina iespēju bez maksas iegūt pamatizglītību un vidējo izglītību valsts valodā”, kā arī ierosina pārejas noteikumu, nosakot, ka „ar 2012.gada 1.septembri visās valsts un pašvaldību izglītības iestādēs, sākot ar pirmo klasi, mācības notiek valsts valodā”.

Links uz aprakstu

Parakstu vākšanas vietas, darbalaiki

parakstu vākšanas vietas, darbalaiki 1188 kartē

Skaidrojiet vecākiem, bērniem, draugiem, radiem, kaimiņiem par parakstu vākšanas nozīmi un nozīmīgumu. Sūtiet balsot!

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 95
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Drīkst? Es uzfleimošu topiku. :khehehe:

bilde

Par šito iet parakstīties bērnība traumētie..Kuriem urlapāni kabatas naudu uz skolu ejot atņēmuši.

Aizbrauc kādu vakaru pastaigāties pa Daugavpili, un urlopāti ātri vien tevi traumēs :D

Edited by smogs
Link to comment
Share on other sites

Daugavpils principā atrodas Krievijā. Un tur slāvu tautības cilvēki ir stipri normālāki, ja salīdzinām ar Rīgu vai kaut Liepāju. Vismaz, cik man ir saskarsme bijusi.

Tā aicināšana braukt kaut kur ir vienmēr bijusi izcili stulba. Tevi aizvainoja kaut kas?

Link to comment
Share on other sites

Stipri normālāki? Tad nu Tev bijusi diezgan veiksmīga saskarsme, jo visas malas ir nosētas ar stulbiem gopstāriem. Pa dienu - pilsēta kā pilsēta, bet uz vakara pusi uz katra stūra pa sportistam.

Un nekas mani neaizvainoja, vienkārši tā pilsēta ir unikāla, kur pat policisti pieprasa runāt krieviski, jo ne vārda nejēdz latviski.

Link to comment
Share on other sites

Nu man arī lielākā daļa pazīstamo, kas bijuši v D-pilsja, teikuši, ka tā ir diezgan atbiadoša vieta. Vēl pirms pāris nedēļām čoms, kurš komandējumā jau otro reizi bija tur, kaut arī viņam nekas nav pret krievvalodīgajiem, tāpat teicās, ka tur izskatās, ka cietumnieki staigātu vakaros visriņķī, pa dienu vēl tā, bet arī latvieti atrast grūti.

Whateva, teicās, ka

Liepāja >>>>>>>>>>>Superpownz>>>>>>>>>>Daugavpils

P.s. Un iešu parakstīties, ja sanāks... Ar traumām tam nav pilnīgi nekāda sakara. Es kā kārtīgs latvietis gribu dzīvot starp latviešiem, nevis visu mūžu just vietējo krievu valodu. Ja tie būtu tūristi, tad jau netraucētu, bet tomēr cilvēkiem jāsāk zināt sava valoda, ja ne brīvprātīgi, tad bērni skolā vismaz iemācīsies.

Edited by Nightmares^^
Link to comment
Share on other sites

Latviešu komūna vāca parakstus veselu gadu (10 000), krievu komūna savāca savus 10 000 parakstus mazāk nekā trijos mēnešos... Just saying....

Protams, ja tiek veidots referendums, etc. padzīšanas stuff pret viņiem, tad viņi varētu būt diezgan ātri, jo būtu/ir noraizējušies par savu vietu Latvijā zem saules.

Link to comment
Share on other sites

Protams, ja tiek veidots referendums, etc. padzīšanas stuff pret viņiem, tad viņi varētu būt diezgan ātri, jo būtu/ir noraizējušies par savu vietu Latvijā zem saules.

Atkārtošu vēlreiz... Tie, ko jūs uzskatāt par krieviem, nesabrauca uz šejieni tā pat... viņi bija šeit PSRS laikā... Un viņiem ir tādas pašas tiesības šeit atrasties kā jums...

Link to comment
Share on other sites

O.o beidz smēķēt un sāc nodarboties ar sportu, elpot būs vieglāk...

Par tēmu... ja latvieši tagad sabalsos, tad otrajā referendumā krievi arī sabalsos par krievu kā otro oficiālo un naids savā starpā tikai pieaugs... bet šajos apstākļos ir jādara pretējais, t.i, jāmēģina abas tautas kaut kā kopā dabūt.

Link to comment
Share on other sites

Par tēmu... ja latvieši tagad sabalsos, tad otrajā referendumā krievi arī sabalsos par krievu kā otro oficiālo un naids savā starpā tikai pieaugs... bet šajos apstākļos ir jādara pretējais, t.i, jāmēģina abas tautas kaut kā kopā dabūt.

Kurš pieļaus tāda veida referendumu? Tas reāli ir diezgan imposibellzzzz...

Link to comment
Share on other sites

Atkārtošu vēlreiz... Tie, ko jūs uzskatāt par krieviem, nesabrauca uz šejieni tā pat... viņi bija šeit PSRS laikā... Un viņiem ir tādas pašas tiesības šeit atrasties kā jums...

Nekas jau nebūtu pretī, ja šie zinātu savu vietu. Bet viss, ko viņi darīja, dara un darīs smird pēc sapuvušas reņģes. Cik jau ilgi viņi te dzīvo, bet valodu nemāk, jo nemaz negrib iemācīties. Taisa sūdus un tēlo visvarenos, kā jau tas tai tautai ir raksturīgi. Neesmu rasists, bet nav tas noslēpums, ka šie uzskata sevi par augstāko klasi valstī, kura nemaz nav viņu. Būtu man teikšana, būtu, ja ne apvākti, tad vismaz izdzīti. Latvijai jātiek no šiem vaļā tāpat kā Eiropai jātiek vaļā no musulmaņiem.

Ā, un parakstīties noteikti aiziešu. :sparta:

Latviju latviešiem! :thumbsup:

Edited by tranzistors
Link to comment
Share on other sites

tranzistor, ar Latviju latviešiem vari ieskrieties sienā pārdesmit reizes ar galvu pa priekšu, tādus nacionālistus es arī būtu izsūtījis... kaut arī studēju tagad Anglijā - uzskatu Latviju par savu dzimteni un visi, kam ir pretenzijas - taisni sienā ar galvu... varbūt smadzenes nostāsies pareizā vietā, vai arī no pakaļas atlidos atpakaļ.

Link to comment
Share on other sites

O.o beidz smēķēt un sāc nodarboties ar sportu, elpot būs vieglāk...

Ja ir vēlme, tad droši var pievienoties šo sportistu apvienībai. Nopērc abibas sporta tērpu, dvušku, semkas un ar laiku varēsi kļūt par viņu vadoni, bet tas prasa daudz treniņus.

Link to comment
Share on other sites

kas jums kads spiez uz to daugavpili braukt? lai tak vinji tur peraas savaa sulaa. Paga kads referendums, tas jau bus tikai tada gadijuma, ja par to tagad sabalsos 150k balsis, no kuram ir tikai 50k labi ja savaktas? :D

Vajag beigt vaimanat internetaa un dziive vinjus parmacit, kad tev jauta ''sigareta est?'' tu vinam preti, ''a latviski kaa tas skaneetu?'' :D un vispar ja tas krievs ir normals vinam nav problemu, ja runa ar vinu latviski, es labak klausos kaa vins atbild krieviski, saprotami nevis lauztaa latviesu valodaa, kuram papildus vins nezin vardu nozimi..grutak uztvert domu, ko vins velas pateikt.

Man darba kolegis krievs, easy, sad tad krieviski, sad tad latviski runajam, uzskatu krievu valodas zinashanas par plusu tapat kaa tie normalie krievi latviesu valodu par plusu. Protams ir ari tadi, kas ''vijobivetsa'', bet tadus vajag ignoret un nekadu kontaktu ar viniem neuzturet, pasi vairak pec tam cepas, ka suka latish vinu neciena :D

Link to comment
Share on other sites

remix.cc, runa te konkrēti iet par tiem "urļikiem", kas no sevis sadomājas nezin ko, un par tiem, kas te taisa sūdus un nekārtības. ;) Protams, ir arī normāli krievi, un katrā tautā jau ir savi normālie un ne tik normālie. Bet kopskats ir tāds, kāds viņš ir. :terminator:

Pašam ar ir krievu tautības draugi, ar kuriem runāju latviski, a šie atbild krieviski :D nekādu problēmu ;)

Edited by tranzistors
Link to comment
Share on other sites

Ja ir vēlme, tad droši var pievienoties šo sportistu apvienībai.

Ja tu tagad aicini cilvēkus pievienoties sportistu grupai, tad kāpēc raudāji pirms tam? :D

Bet kopskats ir tāds, kāds viņš ir.

kāds tad ir, tavuprāt, šis kopskats? vienkārši man liekas, ka man tas ir citādāks, bet gribu dzirdēt no sākuma tavējo.

Link to comment
Share on other sites

Eu čaļi! Davai aizejat tur nobalsot! Tur arī pie viena var parakstīties par māmiņu algu griestu nepagarināšanu. Man ir 3 bērni un tas ir fucking non-sense. Ķipa kārtējo reizi ķipa demokrātija - vairākums izdrāž mazu bariņu normālo. Maukas.

Beefs

Kāpēc vārds "Krievs", skan aizvainojoši?

tādēļ, ka rakstas ar mazo burtu. Krievija ar lielo, krievs ar mazo. Gluži kā Latvija un latvietis! :)

Beefs

Link to comment
Share on other sites

ehh, Jūs laikam manu zīmīti par flamewar ahead neredzējāt :lol:

Tā jau rodas tie teksti Latviju latviešiem.. Jo redz pusaudžu vecumā, lieli, gudri onkas sastāsta visādas gudrības par krieviem. Ka viņi grib okupēt Latviju and shit, negrib mācīties latviešu valodu and shit. + vēl nāk morālā bērnības trauma ar pusdienu naudu, mobīlajiem telefoniem un citiem sūdiem. Pēc tam lepni internetā un uz ielas mētā varoņus, ar tekstiem - Latviju latviešiem! okupant, turi muti ciet utt.

90% no šiem zombētajiem nemaz loģiski nespēj argumentēt savu viedokli. Tikai tupi izpļaut, kaut ko līdzīgu šim - Viņi mūsu vecvecākus izsūtija lopu vagonā uz Sibīriju :slap:

p.s. Krievi negrib atņemt Latviju :( + Latvijā nemaz nav krievi, ir tikai krieviski runājošie. Un tur jau ir liela atšķirība.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...