Jump to content
GIGN Forum

Jauku Jaukai Netpoint


kroplisj
 Share

Recommended Posts

Vot pagajuso menes nomainiju techpoint sms pakalpojumu sniedzeju uz citu un ari savu kasti pie vina vairs neireju!

Nav noslepums lhc ir mans jaunais pakalpojumu sniedzejs!

Supports salidzinajuma ar artura ir ideals. Cilveku pa telefonu vienmer sazvanisi un strada pat brivdienas! Atskiriba no artura kuru nekad nevar sazvanit un ja kaste izslegsies tad labi ja pec menesa vai velak ieslegs tev vinu!

Gribeju tikai padalities cik vini ir maksatspejigi ar citiem un tie kuri vel nezina pie kada sms pakalpojumu sniedzeja versties!

Izmaksa kura bija jasanem aprili sastada kopa 227 Ls + 4 Eur

Pat kopsumma nav pareiza ir norauta nost liela naudas summa aptuveni vairak ka 40 Ls apmera !

Es pats ar kalkulatoru izrekinaju un kur rakstiti Jusu ienakumi ir ar -40 ls aptuveni summaa paradita!

Tas jau nav trakakais - trakakais ir tas ka vini neko man nav izmaksajusi!

Izmaksa kura bus jasanem maija somenes sastada 113 Ls + 54 Eur

Te kopsumma ir pareizi noradita ari ar kalkulatoru visu pats rekinaju! kopsummu vini laikam cakare ja parsniedz kadus 150 latus !

So summu es ari neceru redzet!

Arturam zvanu zvanu un vins necelj.

Bet kad sodien aizsutiju vinam iszinu kaut pirms sms rakstisana zvaniju paris reizes bez rezultatiem. Uz iszinu vins atbildeja 30 sekunzu laika ja ne mazak!

Es: Tev ir daudz ienaidnieku, esi uzmanigs.

Arturs: Kadi ienaidnieki? Firma Bankrots. Nav naudas.

Es: Tev ir diezgan jauks Jaguars.

Arturs: Zinashu tagad ko meklet ja kautkas notiks.

Es: Vnk esi uzmanigs.

Arturs: Es varu tev piedavat uz to summu bezmaksas serveru iri.

Es: Ta ka naudu tu man atdot nevelies , es vismaz gribetu lai manu nopelnito naudu tu izteretu kaut ko savu remontejot .

Edited by kroplisj
Link to comment
Share on other sites

Turismo un kas pie ta ir vainigs? Vins ar savu klientu piesaisti idealo ir tads malacis.

Ka vins grib progreset ja vins ignore esosos klientus ???

Bez supporta bez izmaksam tas ari bija gaidams!

Bet es atceros ka techpoint gadu atpakal labi pelnija sev naudu un izmaksaja ari un vins pats sevi noveda pie ta.

Vnk citiem saku lai pie vina neiet - ta bus vnk artura barosana jo vins neko izmaksat netaisas!

Link to comment
Share on other sites

Turismo un kas pie ta ir vainigs? Vins ar savu klientu piesaisti idealo ir tads malacis.

Ka vins grib progreset ja vins ignore esosos klientus ???

Bez supporta bez izmaksam tas ari bija gaidams!

Bet es atceros ka techpoint gadu atpakal labi pelnija sev naudu un izmaksaja ari un vins pats sevi noveda pie ta.

Vnk citiem saku lai pie vina neiet - ta bus vnk artura barosana jo vins neko izmaksat netaisas!

thumb_wide_137827.jpg

ps. nav runa par krīzi

Edited by Turismox
Link to comment
Share on other sites

kroplisj, tu esi daunis vai vnk idiots?? Ja tev ir līgums, tad nesēdi šajā gaming-forumā, bet iesniedz sūdzību policijai. Ja tev līguma nav, tad pats esi vainīgs, ka kā loxs uzķēries uz viņa pakalpojumiem, un vari tālāk nīdēt, ka viņš neatbild uz taviem zvaniem un ka tu viņa mašīnu lauzīsi (sāksi viņam kaut ko darīt, problēmas būs tikai un vienīgi tev, ja nebija līguma ;) ). Pie tam, kā var pelnīt naudu ar no-steamotu (respektīvi, krakotu) serveru turēšanu? Par to tevi pašu Valve varētu mierīgi drā*t.

P.S. Skatos, ka visi CS 1.6 serveru "industrijā" iesaistītie cilvēki ir kaut kādi mazi bērniņi, jo gramatisko kļūdu pa pilnam, vārdus raksta ar mazo burtu, visi šeit ir pilnīgi anonīmi (es arī kaut ko tātad varu sliktu par Techpoint ierakstīt), līgumus slēgt nemāk, viens otru apsaukā un draud dzīvē! Nu Cmon, tā tikai 14 gadīgie puisīši dara! Ja gribat ar šo pelnīt naudu, tad domājiet nopietnāk, nevis bez līguma forumā diršaties uz Techpointa.

EDIT: kroplisj, pēc tava nika un gramatiskajām kļūdām es ļoti šaubos, ka tu vispār kaut kad esi nodarbojies ar CS serveru turēšanu. Pilnīgi ticami, ka tu tagad šeit krāj postus ar bezsakarīgu rakstīšanu.

Edited by kristapuciitis
Link to comment
Share on other sites

kroplisj, tu esi daunis vai vnk idiots?? Ja tev ir līgums, tad nesēdi šajā gaming-forumā, bet iesniedz sūdzību policijai. Ja tev līguma nav, tad pats esi vainīgs, ka kā loxs uzķēries uz viņa pakalpojumiem, un vari tālāk nīdēt, ka viņš neatbild uz taviem zvaniem un ka tu viņa mašīnu lauzīsi (sāksi viņam kaut ko darīt, problēmas būs tikai un vienīgi tev, ja nebija līguma ;) ). Pie tam, kā var pelnīt naudu ar no-steamotu (respektīvi, krakotu) serveru turēšanu? Par to tevi pašu Valve varētu mierīgi drā*t.

P.S. Skatos, ka visi CS 1.6 serveru "industrijā" iesaistītie cilvēki ir kaut kādi mazi bērniņi, jo gramatisko kļūdu pa pilnam, vārdus raksta ar mazo burtu, visi šeit ir pilnīgi anonīmi (es arī kaut ko tātad varu sliktu par Techpoint ierakstīt), līgumus slēgt nemāk, viens otru apsaukā un draud dzīvē! Nu Cmon, tā tikai 14 gadīgie puisīši dara! Ja gribat ar šo pelnīt naudu, tad domājiet nopietnāk, nevis bez līguma forumā diršaties uz Techpointa.

EDIT: kroplisj, pēc tava nika un gramatiskajām kļūdām es ļoti šaubos, ka tu vispār kaut kad esi nodarbojies ar CS serveru turēšanu. Pilnīgi ticami, ka tu tagad šeit krāj postus ar bezsakarīgu rakstīšanu.

žel tevis 14 gadīgais puisīti, zināšanai, obligāti nav vajadzīgs līgums

Link to comment
Share on other sites

arii ar liigumu tu neko nevareesi izdariit, jo maksaatnespeejas procesa uzsaakshani tev vajag 5000 Ls paraadu vai arii savaak vairaakus taadus cilvekeus kopa akam paraada un iesneigt kopprasiibu!

Link to comment
Share on other sites

arii ar liigumu tu neko nevareesi izdariit, jo maksaatnespeejas procesa uzsaakshani tev vajag 5000 Ls paraadu vai arii savaak vairaakus taadus cilvekeus kopa akam paraada un iesneigt kopprasiibu!

Tie 5000 Ls ir, ja līgumā nebija paredzēta cita summa.

Link to comment
Share on other sites

tu stulbs esi vai izliecies? taa ir standarta proceduura! Tas ka tu neko nezini no likumdoshanas un spreegaa kaa eziits, nenoziimee ka tu kaut mazbishkjiit sajeedz kaut ko no shiim lietaam!!!

Link to comment
Share on other sites

Speciāli priekš tevis paskatījos precīzas summas, shobrīd tā summa ir gaužām maza nokritusies!

Maksātnespējas likums

A sadaļa

....

50.pants. Juridiskās personas maksātnespējas procesa pazīmes

Maksātnespējas procesa pieteikumu attiecībā uz parādnieku var iesniegt, ja ir kāda no šādām maksātnespējas procesa pazīmēm:

1) piemērojot piespiedu izpildes līdzekļus, nav bijis iespējams izpildīt tiesas nolēmumu par parāda piedziņu no parādnieka;

2) parādnieks nav nokārtojis vienu vai vairākas parādsaistības, no kurām pamatparāda summa atsevišķi vai kopā pārsniedz 1500 latus un kurām ir iestājies izpildes termiņš, un ja kreditors vai kreditori ir izsnieguši vai nosūtījuši uz parādnieka juridisko adresi brīdinājumu par savu nodomu iesniegt maksātnespējas procesa pieteikumu un parādnieks triju nedēļu laikā pēc brīdinājuma izsniegšanas vai nosūtīšanas nav samaksājis parādu vai nav cēlis pamatotus iebildumus pret prasījumu;

(Ar grozījumiem, kas izdarīti ar 11.06.2009. likumu, kas stājas spēkā 01.07.2009.)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...