Jump to content
GIGN Forum

Cyr


bandis
 Share

Recommended Posts

*DEAD* K!tlers : es uz koncertu ieshu

*DEAD* K!tlers : japana

*SPEC* CyR : ew bandi

*DEAD* LightMan : ****k

*DEAD* bandis : ?

*DEAD* bandis : ew ew

* [WAR3FT] You recieved 36 XP for winning the round

Unknown command: -setlaser

PTB: Round ended, checking teams.

(Terrorist) ANGRY^ : necklace

(Terrorist) ANGRY^ : amulet

* [WAR3FT] You will reincarnate all of your weapons next round

sdf is joining the Terrorist force

(Terrorist) bandis : ankh

LightMan killed ANGRY^ with ak47

Unknown command: -setlaser

* [WAR3FT] You now look like the enemy

(Terrorist) bandis : chameleon

+-[Pieeja liegta]---------------------------------------------------

| BANA ID: 85044

| ADMINS: CyR

| NOBANOTAIS NIKS: bandis

| NOBANOTAA IP: 46.109.113.38

| IEMESLS: nahrenizeets

| UZLIKTS: 16.05.2011 22:49

| Uzlikts pirms mazak ka minutes

| Terminsh peec 69 dienam 10 stundam 39 minutem

| Info webaa: http://www.gign.lv/ban/85044

+-------------------------------------------------------------------

Kicked by Console: "nahrenizeets, termins: 69 dienam 10 stundam 39 minutem. Vairak informacijas lasi konsolee!"

Kicked :"nahrenizeets, termins: 69 dienam 10 stundam 39 minut

Link to comment
Share on other sites

Kapec man skjiet , ka sheit iztruukst paaris rindinjas.

tas ir mans pienjemums. Un njemot veera cik apveltiits ir bandis, tad paljubomu bans vieta.

Un jaa bandis... priecajies, ka nedabuji banu no manis pirms pari dienam. Tev man skjiet ar koku sitot ieskaidrot nevar neko. domaju fy_iceworld.

Link to comment
Share on other sites

Nu pastāsti cyr par ko soreiz man bans? Tas ka tev vāji nervi neozīmē ka tu mani vari NEPAMATOTI nobanot! Reāli es vinjam uzrakstiju: ilgi domāji ko rakstīt? bez lamuvārdiem, bez nekā aizskarosa! Par ko man bans uz 70 dienām! Tas ir normāli?

Esmu samaksājis 10ls par slotu, palīgprogrammas neizmantoju, un ja mani nepamatoti izbano, tad pieprasu atgriest naudu un lai bans paliek! Apnika man likt te sūdzības par adminu debīlajām izdarībām!

Kapec man skjiet , ka sheit iztruukst paaris rindinjas.

tas ir mans pienjemums. Un njemot veera cik apveltiits ir bandis, tad paljubomu bans vieta.

Un jaa bandis... priecajies, ka nedabuji banu no manis pirms pari dienam. Tev man skjiet ar koku sitot ieskaidrot nevar neko. domaju fy_iceworld.

Pateica, ka pa augsu nevar, uz ko arī sapratu un izpildiju! Jā iztrūkst, konsolē bija tikai sis teksts!

Lai jau pats CyR ienāk un paskaidro, par ko bans, uz TIK ILGU LAIKU!

Nu pastāsti cyr par ko soreiz man bans? Tas ka tev vāji nervi neozīmē ka tu mani vari NEPAMATOTI nobanot! Reāli es vinjam uzrakstiju: ilgi domāji ko rakstīt? bez lamuvārdiem, bez nekā aizskarosa! Par ko man bans uz 70 dienām! Tas ir normāli?

Esmu samaksājis 10ls par slotu, palīgprogrammas neizmantoju, un ja mani nepamatoti izbano, tad pieprasu atgriest naudu un lai bans paliek! Apnika man likt te sūdzības par adminu debīlajām izdarībām!

Pateica, ka pa augsu nevar, uz ko arī sapratu un izpildiju! Jā iztrūkst, konsolē bija tikai sis teksts!

Lai jau pats CyR ienāk un paskaidro, par ko bans, uz TIK ILGU LAIKU!

Es uzskatu ka ir noteiktas normas, uz cik ilgu laiku var banot! Nevis, ja kaut kas adminam nepatīk uzmet 100000h... Tas nav normāli. Lai nervus puika savalda!

Link to comment
Share on other sites

je*** tu esi stulbs...ienaacu serverii un pirmais ko es redzu, uuber bandis ar muti brauc atkal

*DEAD* K!tlers : tu bugo ka bomzis

*DEAD* [k2] lower : pfff

*DEAD* [k2] lower : wtf

*DEAD* knifeN00B-Songohan- : playerskills

*DEAD* K!tlers : tas ir nozelojami

*DEAD* LightMan : suk

*DEAD* bandis : bomzis tavs sencis

*DEAD* K!tlers : gimeni aizskaari

*DEAD* K!tlers : iists varonis

*DEAD* [k2] lower : nav eetiski

<(`,.,')> Judzhin. killed ANGRY^ with mp5navy

*** | Annihilation | killed Idiotinsh with a headshot from m4a1 ***

*DEAD* bandis : tev nav gimenes

Idiotinsh killed | Annihilation | with Suicide Bomber

*DEAD* bandis : aun

DEAD* K!tlers : nu ja protams

*DEAD* K!tlers : varonis esi

*DEAD* knifeN00B-Songohan- : var redzet attistibas limeni te

PTB: Round ended, checking teams.

*DEAD* LightMan : )

*DEAD* | Annihilation | : :D

*DEAD* bandis : uz sevi buutu kaut reizi paskatijies

skatiit ko saka bandis un k!tlers, pareizak, to kā vins atbild un jauc ģimeni iekšā

Link to comment
Share on other sites

je*** tu esi stulbs...ienaacu serverii un pirmais ko es redzu, uuber bandis ar muti brauc atkal

*DEAD* K!tlers : tu bugo ka bomzis

*DEAD* [k2] lower : pfff

*DEAD* [k2] lower : wtf

*DEAD* knifeN00B-Songohan- : playerskills

*DEAD* K!tlers : tas ir nozelojami

*DEAD* LightMan : suk

*DEAD* bandis : bomzis tavs sencis

*DEAD* K!tlers : gimeni aizskaari

*DEAD* K!tlers : iists varonis

*DEAD* [k2] lower : nav eetiski

<(`,.,')> Judzhin. killed ANGRY^ with mp5navy

*** | Annihilation | killed Idiotinsh with a headshot from m4a1 ***

*DEAD* bandis : tev nav gimenes

Idiotinsh killed | Annihilation | with Suicide Bomber

*DEAD* bandis : aun

DEAD* K!tlers : nu ja protams

*DEAD* K!tlers : varonis esi

*DEAD* knifeN00B-Songohan- : var redzet attistibas limeni te

PTB: Round ended, checking teams.

*DEAD* LightMan : )

*DEAD* | Annihilation | : :D

*DEAD* bandis : uz sevi buutu kaut reizi paskatijies

skatiit ko saka bandis un k!tlers, pareizak, to kā vins atbild un jauc ģimeni iekšā

Ar tevi viss ir kārtībā? Par šādu trešu uzlikt ~70 dienu banu?

Tur pilnībā pietika ar kick, sliktākajā gadījumā ar 30 min banu. Ne vairāk.

Link to comment
Share on other sites

fujik šoreiz būšu pret tavu teikto. Bandim vajadzētu uzlikt mūža banu uz servera un bez iespējas viņu noņemt. Srsly. Tev derētu ieiet kādreiz war3, kur šitas auns uzturas. Un saprastu, ka katru reizi admins ieiet serverī parasti vai nu nākas vai arī gribas izmantot savu acc(pilnvaru), lai nahrinizētu to aunu no servera.

1) viņš nekad neseko vienkāršiem noteikumiem. Ja viņam tiek aizrādīts, tad viņš vienmēr uzdot 5x vienu un to pašu jautājumu, kaut gan viņam jau 3x pirms tam bijis uzrakstīts un pat xcsay rakstīs. Kā piemēram ka iceworld nedrīkst pa augšu skraidīt.

2) vienmēr aizskar kādu, kas atrodas serverī. Šitas iekopētais tekts nav vienīgais, ko es no tā idiņa esmu redzējis. Un tas ir patstavīgi, bez jebkādiem izņēmumiem. Kā bandis ir uz servera tiks kāds aizskarts.

3) Viņš visu laiku raksta sūdzības par adminiem, kaut gan varu derēt, ka 90% tās ir nepamatotas un pats provocējis. Viņš ir totāls gailis, kas grib izlekties un nav ne gramma no sapratnes. Viņš ir indivīds, kuram nav vietas sabiedrībā un arī tai skaitā uz gign. Viņš maitā tikai gaisu un traucē citiem relaksēties spēlējot cs.

Paldies par uzmanību.

P.S. bandi vari nekā nerakstīt. Tu esi auns un tāds ar paliksi... ( te derētu aizskar tavu māti, ka viņa tevi tādu pasaulē laida )

Link to comment
Share on other sites

Viņš labi zin, par ko ir nobanots, bet tā pat tēlo svēto Pēteri, kurš sodīts bez iemesla. Fuckin' pamosties! Ja tu tādā garā turpināsi, tad mūžīgais tev būs garantēts. Un ziedojumiem nav refundu, tā kā vai nu mācies uzvesties ( pēc bana noņemšanas vai atpirkšanās no tā ) vai arī samierinies ar čirkas zaudējumu un permbanu turpināšanos.

Link to comment
Share on other sites

kad paies 3 dienas banu vajadzeētu nonemt, nakamreiz jaliek skaitlis 1440 maximums par apvainoshanu, dveseles aizskarshanu, tb uz 3 dienam. tas ir pilnigi pietiekami.

69 dienas mazliet par traku :pizdiblee:

Par admina apvainošanu vai arī necenzētu vārdu lietošanu adresētu adminam (neatkarīgi no konteksta, nav būtiski vai adminam ir taisnība vai nav) var saņemt banu līdz 3 dienām

nav veleshanas iedzilinaties tajas kakas, bet centisimies ieverot terminus

Edited by Hi_dady
Link to comment
Share on other sites

Starp citu, tā arī nav saprotams bana iemesls. Ja bans ir par to saraksti, ko iepostoja bzk^, tad tajā gadījumā kašķi iesāka Kitlers, tādā veidā izprovocējot bandi uz rupjībām. Kurš tad te galu galā bija pelnījis banu, m? :)

Edited by padod alu
Link to comment
Share on other sites

Tas ka es nepatīku kkādam L-Beast, CyR, un vēl pāris īpatņiem, nedod viņiem tiesības mani izprovacēt un ja es uzdodu kaut kādu jautājumu vai kko pasaku tad nobanot, uz 70 dienām :D Tas nav normāli! Un kā jau te citi piebilda, tad jau orki HE nevar mest... protams, te ir sava politika, savi noteikumi...kā katrs izdomā tā dara! Netgeim laikos, par tādām admina izdarībām viņš tiktu nahrenizēts! Kad jums gign oligarhi pieleks, kad ir jāciena SPELĒTĀJI nevis admini jāceļ saulītē. Nebuus speleetaaju nebuus gign.lv Kad spēlēju uz netgeim un biju admins tur, tādas lietas nevarēja atlauties kā te, votes pa labi pa kreisi, chīteru vairāk, kā vajag. Bet redz kādam dvēselīte iesāpas un jābano uz 70 dienām, tas ko tāds sūdi kitlers serverī bliež ar muti neviens neredzēs, pietiek bandim aizstāvēties un man bans. Kāds vispār redzēja ko tas kitlers no sākuma rakstija + kas nav iekopēts? To jau admins neredz, vins redz ko vins vēlas redzēt.

Starp citu, tā arī nav saprotams bana iemesls. Ja bans ir par to saraksti, ko iepostoja bzk^, tad tajā gadījumā kašķi iesāka Kitlers, tādā veidā izprovocējot bandi uz rupjībām. Kurš tad te galu galā bija pelnījis banu, m? :)

BEIDZOT TE IR KĀDS AR GALVU DOMĀJOŠ CILVĒKS!

Link to comment
Share on other sites

Es izprovocēju, protams.

Tu bugoji gandrīz katru raundu, vienkarši skrienu pār tiltu un to no kkādas jumta malas caur sienu mani nošauj, kretinēja spēlet.

Tu bugoji ar to arī viss sākas, es tāpat bez iemesla tevi neaiztiku.

Link to comment
Share on other sites

Ja tev kretinē spēlēt un ja datorspēles traucē tavai nervu sistēmai - nespēlē. Bugošana nav iemesls, lai spēlētāju nosauktu par nožēlojamu bomzi un tas noteikti nav risinājums pašai problēmai. Tā kā pieņemu, ka tu pats neesi admins, tad ar šīm sūdzībām vajag doties uz adminčatu nevis publiski apsaukāt vaininiekus, gan viņi zinās kā tālāk rīkoties.

Edited by padod alu
Link to comment
Share on other sites

Es izprovocēju, protams.

Tu bugoji gandrīz katru raundu, vienkarši skrienu pār tiltu un to no kkādas jumta malas caur sienu mani nošauj, kretinēja spēlet.

Tu bugoji ar to arī viss sākas, es tāpat bez iemesla tevi neaiztiku.

Piekrītu, biju uzlecis uz jumta, bet varēji visu mierīgāk pasniegt. Man aizrādija, un vairs to nedariju. Un bugosana ir plašs jēdziens priekš war3. Tu sāki man braukt virsū un aizskart mani, es aizstavējos un atrāvu banu. Betnobanoja mani nika bandis dēļ, nevis tur musu vārdu apmainas dēļ.

Link to comment
Share on other sites

Es neteicu, kad viņš ir noželojams bomzis.

es teicu, kad viņš ir bomzis un viņa rīcība ir noželojama.

Es tev pasniedzu visu mierīgi pirmajās reizēs uz, ko tu arī pirmstam ar gudrībam atbildēji, es te vairs nerākstīšu, jo saprotu, kad nav vērts.

Link to comment
Share on other sites

nu vispār, kad pubā nebija cilvēku, mazliet paspēlēju war3.

un, ja godīgi, tad bija sajūta, ka lielākā daļa tur ir degradējusies vai ar intelekta trūkumu.

viens uz otra brauca augumā visu laiku. tāpat nemācēju ar humanu teleportēties, kā kādam pajautā, kā var teleportēties, tā visi uzreiz māk tikai nodirst, bet ne palīdzēt.

Link to comment
Share on other sites

Es gribētu dzirdēt kāda augstāk stāvoša cilvēka atbildi. Bans tiek samazināts vai nonemts vai kas notiekas? Negribas jau saukt atkal, piemēram, krutais ko atlavās, kādus apvainojums norāva banu uz 5 dienām :D LOL man PAR NEKO uz 70. Es uzskatu tas nav normāli. Palūgsu nonemt banu un LT, lai te nav lieks fleims un raudātuve.

Link to comment
Share on other sites

lab piekrītu, 69 dienu bans ir nedaudz pārspīlēti, bet varbūt pēc šā visa, 4alis beidzot iebraux, ka nav pasaules naba un viss nenotiks kā viņam to gribētos, ja bans nav samazināts jau tagad, tad droši kurš vēlas var to darīt, teiksim uz 3 dienām

P.S bandi, nekas tāds nebūtu noticis, ja tu nepītu ģimeni iekšā, jo tādi kretīni kas tā dara, ļoti traumē laukā

Link to comment
Share on other sites

Nekas tāds nebūtu noticis, ja džeks ar vājajiem nerviem nebūtu sācis apvainot bandi. Nav dūmu bez uguns. Izskatās, ka dažiem adminiem te ir pamatīgas problēmas ar objektivitāti situācijās, kad personīgās antipātijas un aizspriedumi ņem virsroku.

Edited by padod alu
Link to comment
Share on other sites

podu alus ->

A, kas tu pa tādu aizstāvi atradies!? Bandim baigas čoms vai dirslaiža, vai atkal kārtējais ļevijs profils!?

Manis pēc varat lock topiku vai samazināt banānu, bet ja cilvēkam nepielec, ka viņš ir debīls un provacē adminus un citus spēlētājus un dabūn banānus par nopelniem, tad tiešām varbūt apdomāt ideju nahrinizēt.

Bandi pastāstīšu tev speciāli... varbūt tavā "tuhlajā" galvā arī ir vēl kāda smadzeņu atlieka. Piemērs, kas tuvu līdzinas dzīves ikdienai. Ja čalis stāv un klapē un rausta pa plecu. Ne stripri, ne sāpīgi. Vienkārši neatlaidīgi un uzmācīgi. Sākumā tiek pateikts, lai beidz. Pēc tam tiek pacelta balss. Pēc tam tiek parasti iesists pretī ar lielāku jaudu. Bet ja cilvēkam nedalec arī tadu un viņš turpina savu uzmācīgo "rituālu" viņam tiek ievilkts pa sefu tā, ka viņa paša māte mēģina saskatīt viņā savu tik mīļo dēlēnu. Tavs liktens ir tuvu tam, kas atrodas stāsta beigās, kur māte meklē savu dēlēnu. Tu rausti visus aiz ūsām. Apzināti vai neapzināti... tam nav vairs īsti nozīmes. Tu tiec sodīts par savu uzmācību, stulbumu vai raksturo sevi kā gribi. Tu pelni attieksmi pret tevi nevis otrādāk.

Edited by L-BeasT
Link to comment
Share on other sites

Dēls, iemācies rakstīt. Un iemācies rakstīt bez apvainojumiem. Nepazīstu bandi ne virtuāli, ne personīgi, vienkārši skatos uz konkrēto situāciju, kurā jums joprojām ir grūtības atrast īsto vainīgo personu un atzīt savu kļūdu. Pēc tavas loģikas - ja es piecreiz veikalā nozogu saldējumu, tad katru nākamo reizi, kad saldējums no veikala būs pazudis, policija uzreiz brauks ciemos vainot mani. Hah.

Link to comment
Share on other sites

To 'iemācies rakstīt' rakstīju, jo čomam bija problēmas ar mana nika pareizrakstību. Par komatiem nezinu, šķiet, ka viss ok.

Manā piemērā bija domāts, ka sestajā reizē es veikalā nebūšu bijis, bet pie manis vienalga atbrauks. Lasīt - bandis šoreiz nav pelnījis šo banu, bet tā kā viņš te dažiem nepatīk dēļ kaut kādām pagātnes izdarībām un lokālajiem kašķiem, tiek uztaisīts par vainīgo un neviens pat necenšas pierādīt pretējo.

Link to comment
Share on other sites

+1 L-beast.

bandis ir ari viens no individiem, kursh bugo un nesaprot pashsaprotamas lietas.

Un ICE ! Visi labi zin, ka ORK he nevar un ja ari tomer izmet, tad pec pirma xsay pielietoshanas nomaina rasi vai ari vnk nemet granatas. DONE !

bandis, par cik tu tikai provocee un esi samera jauns @ war3, tev shis lietas laikam neaiziet.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...