Jump to content
GIGN Forum

Pubers Vs "pros"


Reverend.
 Share

Recommended Posts

  • Replies 66
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

gg wp.

Badlands 5:0 pros labā. Granary 2:2. un Badwater 2:0 puberu labā. Tātad galu galā draudzīgs neizšķirts.

Paldies visiem kas spēlēja un bija ar mieru pamainīties ar klasēm utt.

Link to comment
Share on other sites

Respect dokam, ka viņš vadīja puberus, savāca viņus un visu to darīja. Vajadzīga pacietība un, piemēram, es vienkārši visu spēli viņiem bļautu virsū :D

Tu bļautu , jo neesi psihiski vesels cilvēks, lol.

Edited by hwan
Link to comment
Share on other sites

Tik traki jau nebija... pirmajā mapē varbūt vēl sviests, bet tad jau iegāja puslīdz normālās sliedēs [cik nu tas priekš pub komandas bez highlander pieredzes var izdoties]

Vēlreiz jāsaka paldies visiem, kas izturēja tik ilgi un sorry pieshel ka nepaspēji uz veikalu :D

Link to comment
Share on other sites

Pacietības mēram? Tātad, jūsuprāt mēs kaut kāds mežoņu bars bijām savākušies? Nezinu kā dokam liekas, bet ,manuprāt, mēs sapratāmies tīri normāli.

gg

Pamēģini 9 čaļiem ieskaidrot kas ir mumble un kā to lietot.

Un es īsti nesaprotu par ko doks uz manīm tā beigās sadusmojās.

enivei, bija jautri varētu atkārtot

Link to comment
Share on other sites

Mēs gandrīz nedabujām 9us spēlētājus uz spēli :> kur nu vēl uz kaut kādu - eu es jums te pastāstīšu kā sauc šo pixeļu apgabalu :D

Takš bija jau labi :) Un tur jau tā sāls ka pub komandai nevajadzētu būt tik labai komunikācijai - savādāk būtu spēle uz vieniem vārtiem :)

Edited by doks^
Link to comment
Share on other sites

Vajadzētu savākties vēlreiz, bet šoriez ar miksēteim sastāviem būtu labāk, tobiš pro kopā ar puberiem un puberi kopā ar pro... 6x6, tākā normālu cw spēlē. :khehehe::thumbsup:

Edited by hwan
Link to comment
Share on other sites

Vajadzētu savākties vēlreiz, bet šoriez ar miksēteim sastāviem būtu labāk, tobiš pro kopā ar puberiem un puberi kopā ar pro... 6x6, tākā normālu cw spēlē. :khehehe::thumbsup:

thats called a doublemix un notiek gandrīz katru nedēļu :D nu lab tur nav puberi ar pros kopā... bet nu tici man - neviens negribēs spēlēt tā :D

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...