Jump to content
GIGN Forum

Netpoint Pakalpojumi.


~Dude~
 Share

Recommended Posts

kādā ziņā apčakarēs? Štoļi viņi nemaksā vai kā?

Es tikai zinu tādu prikolu, ja tev nav vismaz 20 Ls sapemlnīti viņi nesūta tev naudu.!

Link to comment
Share on other sites

Neskaita arī, ja ir virs 20Ls, kamēr tu viņiem nezvanīsi mēnesi no vietas vai neaizbrauksi personīgi ar to smerdeli parunāt.

Edited by kRi
Link to comment
Share on other sites

kādā ziņā apčakarēs? Štoļi viņi nemaksā vai kā?

Es tikai zinu tādu prikolu, ja tev nav vismaz 20 Ls sapemlnīti viņi nesūta tev naudu.!

Serveru sadaļā bija topiks par šitām tēmām, pameklē, tur diezgan daudz lapas bija ko palasīt, un vispār jābūt par šito vēl topikiem.

Link to comment
Share on other sites

Parādi kaut vinu pakalpojuma sniedzeju kur tarifi nav atbaidoši pēc tavām domām.

Tam pašam techpointam bija normāli tarifi, LHC vel turās virs ūdeņiem, kā arī ir privāts pakalpojumu sniedzējs, kas spēj piedāvāt lielākus ciparus.

Bet tev - veiksmīgu spamošanu! Brīnos, ka tev vel nav uzmests postošanas liegums.

Link to comment
Share on other sites

Nu vot. Nebija pat pašam jābrauc pie Artūra, šis atbrauca uz vienu veici, kas man kaimiņos. Firmai neesot naudas un tā :)

Teschpointa, bet ne solarf un forumo, smscoint.! Tiem tādas problēmas nav. Pārbaudīts :P

Link to comment
Share on other sites

visapar jau fortumo(tie pashi mobisolutions somu uznjeemums kuram arii latvijaa ir atzars) un smscoin, smscoin tarifi ir vnk katastrofaali, bet katraa zinjaa izmaksaa vienmeer laiciigi. ja runa iet par fortumo, tad labak ir griezties pa tiesho pie mobisolution un prasiit piedaavaajumu, bet ak jaa laikam fiziskaas personas taadu iespeeju nevarees, tarifi fortumo arii nav tie pashi labaakie. solarf ir solarf tie pashi veezhi kaa netpoint tikai citaa kuliitee, piedevaam Andrejs jau atveeris veel 1 vai pat divus paraleeli firminjas lai ar labajiem klientiem seedeetu uz solarf, bet sliktos atkal piesaistiitu ar "nezinaamu" brendu.

Link to comment
Share on other sites

Teschpointa, bet ne solarf un forumo, smscoint.! Tiem tādas problēmas nav. Pārbaudīts :P

Bljadj. Man SolarF vairāk nekā gadu ir parādā naudu. Varbūt es labāk zinu maksā viņi vai nē?

Link to comment
Share on other sites

+1 kri.

man solarf parada jau pusgadu manus 55 Ls ;)

Vini nemaksa tocna!

Ko tu sūdzies šeit, durak! Ja tev ir līgums, tad iesniedz sūdzību policijai, ja nav, tad vari tālāk mīzt un rakstīt šeit par sevi, kāds tu loxs, nemāki slēgt līgumus.

Rakstu priekš idiotiem- noslēdziet līgumu! Ja jums ir līgums, tad varat policijai iesniegt sūdzību! Ja nav, tad pareizi Arturs dara, ka krāpj tādus aunus kā jūs, kuri pat nesaprot, ka viss balstās TIKAI uz līgumiem! Par draudiem dzīvē notiks kareiz pretējais- Arturs iesniegs sūdzību mentiem par jums!

Ja jums patīk meklēt variantus, kas liekas visizdevīgākie un ar labākajiem trafikiem, tad lūdzu, runājiet ar Techpoint. Ja gribat nopietnāk attīstīties (kaut gan, kāda var būt attīstība krakoto CS serveru turēšanā), tad http://www.text2reach.com/public/sakums.html . Apkalpo Latvijā pazīstamus uzņēmumus!

P.S. Kā vispār ir atļauts pelnīt naudu ar no-steam (krakotajiem) serveriem? Ja Valve šo redzētu, tad jums būtu vnk dir*a. Kā Latvija varēja nolaisties, ka pat ļauj veidot SIA, kas nodarbojas ar krakotu CS serveru hostingu? :D

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...