Jump to content
GIGN Forum

Zatlers


enfuego777
 Share

Recommended Posts

Nu wooow! 3 bērni. Nopietni, ne. Uzreizu mūlāpu par kārtīgu ģimenes cilvēku pataisa.

Beefs

fakin zelta vārdi,bez pielīšanas

Edit:

Posted 05 May 2011 - 22:09

Es takš teicu ka Latvija šogad ir ļoti vāja! Esiet takš beidzot reālisti, nevis tikai optimisti, pirms slēdziet topiku ieklausaties, kā ir patiesībā!

Tavi vārdi ir kā sūdi,tos tu vari ēst pats,nevis citiem izlikt izstādē.

Edited by MašīnZaglis
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 123
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Nu wooow! 3 bērni. Nopietni, ne. Uzreizu mūlāpu par kārtīgu ģimenes cilvēku pataisa.

Man liekas, enfugeno, tu neatšķir sekas no cēloņa. Tu esi kā jauns gailis ar pēdējo iPhone, tikai iPhone vietā tu izmanto savus bērnus. Un patiesībā - tie pat nav tavi bērni.

Patiesībā es nedomāju, ka tev vispār ir bērni vai draudzene ar bērniem, jo tu esi pārāk tups, lai kāda sieviete vēlētos ar tevi tusēties.

Latvijas talanti, ne... Nesen bija viens Latvijas lepnums, kurš savu meitu nodūra. Tādi paši tev talanti aug, ne?

Ja bērni tevi neklausa, tad nestāsti, ka tu kaut ko sajēdz, jo neko tu nesajēdz. Un es tev pateikšu - tava dzīves pieredze ir pilnīgs sūds. Tev vispār nav dzīves pieredzes. Man ir dzīves pieredze, man ir 3 talantīgi bērni. Bet tu esi dirsējs, jo tev nav nekā. Tikai tavas tukšās fantāzijas. Es moderiem ieteiktu tevi izbanot no šī foruma, jo tev ir jārunā ar psihoterapeitu, nevis savi murgi šeit jāpostē.

Tu esi izveidojis sev kaut kādu iedomu pasaulīti, kurā tu esi kruts čalis ar 3 talantiem, bet īstajā pasaulē diemžēl tā nav!

Beefs

pirmais nopietnais posts forumā, huh?

banot viņu nevajag, normāli cilvēki par viņu smejas, bet ja kāds uztver nopietni, tad visticamāk ir tikpat pieredzējis un dzīvesgudrs kā pats enfuego. Teiksim tas džeks, kas dzer Kristalu :)

Link to comment
Share on other sites

Ja godīgi man pilnīgi pokuj esmu 3 bērna tēvs tikai bez amerikāņu sapņa, kam ir voyagers un privātmāja. Taka veiksmi jums es šeit esmu tieši tāpēc lai mani varētu nolīkt, bet patiesību jau zinu tikai es, jūs variet šeit tikai apdirst un minēt kāds ir enfuego, esmu psihiski debīls cilvēks tas man labāk patīk, vispār man baigi patīk šis forums, nezinu kāpēc laikam tāpēc, ka ar jums interesanti diskutēt, jo uzskatat, ka esat gudrāki! Ja tu pa ielu ietu un redzētu dauni tu arī uz viņu visvairāk skatītos, un es forumā esmu ar dauņa simptomiem:DDDDD Hā es pats rēēcu.

Man vienalga fakts ir tāds latvija spēlē šogad ļoti vāji, un Zatlers ir pimpausis.

Klausies tu normālais cilvēk, normāli cilvēki vispār nesēž kautkādos forumos, sāksim ar to OX Dead kautkāds smirdīgs bīīfs izdomājissev niku itkā kautkāds iznīcinātājs, kurš sēž pie datora skatās porņuku un sit kulakā. Vot kur ir tava patiesība, un neļeči man krāniņ sīkais! Esmu šeit tāpēc lai tu varētu mani apdirst un teikt enfuego nav normāls, nedalec tev losi tāds! Es zinu ka tu ox mirusais biifs gribi parādīt ka es normālāks par mani, kautgan tanī pašā laikā tu pierādīji, ka esi tāds pats dročītājs.

Pictu japaņem alus jāuzraksta vēl kautkas laikam, cik var dzert tā jau nevar attiet!

Un ko beef vispār tu par sevi vari pateikt, neko jo tu nekas nēsi, pārsvarā forumā sēž cilvēki ar kompleksiem, ja tā plaši raksturot.

Tākā esat visi lapni aicināti parunāties:))

Hwan kur tu to seksīgo bildīti tabūji iedo lūdzu?

Edited by enfuego777
Link to comment
Share on other sites

Mani nepamet sajūta, ka pēc mēneša vai diviem enfuego atgriezīsies ar jaunu seju un tekstiem "nu jā, sarakstīju toreiz tās glupības, bet nu tīri for teh lulz, lol. es tagad esmu izaudzis un mainiijies". Līdzīgi kā wl un ali.

Link to comment
Share on other sites

Pictu japaņem alus jāuzraksta vēl kautkas laikam, cik var dzert tā jau nevar attiet!

Tēti, mēs drīkstam salasīt un nodot tavas tukšās pudeles, lai dabūtu naudu maizītei? Protams, ko gan jūs bez manīm darītu, bērni!
Link to comment
Share on other sites

Pictu japaņem alus jāuzraksta vēl kautkas laikam, cik var dzert tā jau nevar attiet!

Un ko beef vispār tu par sevi vari pateikt, neko jo tu nekas nēsi, pārsvarā forumā sēž cilvēki ar kompleksiem, ja tā plaši raksturot.

Nevērtē citus pēc sevis,sūdģīmi :superlol:

Tākā esat visi lapni aicināti parunāties:))

Ej dirst,lūdzu.

p.s -iemācies rakstīts

p.ss -tu smirdi

p.sss -viss tavs rakstītais izstaro idiotismu,ja tā tev labāk patīk,bet man vienkārši labāk patīk pieturēties pie vārda - DAUNIS , tikai kaut kādā veidā tu māki abildēt uz postiem protams tizli,bet māki

Link to comment
Share on other sites

Enfugeno - nevis OX, bet gan 0xDEAD BEEF. Tavai zināšanai, tas ir hex-decimāls skaitlis. Palasi šeit.

http://en.wikipedia.org/wiki/Hexspeak

Izvēlējos šo niku pirms 10+ gadiem un joprojām esmu sajūsmā par to. Vienīgais, kas nomāc, ir pāris dzērumā rakstīti posti (šajā forumā), kuri uzkrītoši lec augšā ierakstot google manu vārdu un uzvārdu.

Es tev tikai mēģināju dot padomu tev saprotamākā izteiksmes formā. Šķiet, ka kļūdijos. Paga - es pamēģināšu vēlreiz un tad tu noteikti sapratīsi!

...

Ko tu bļē vispār, zini par Zatleru viņš ir ārsts es par viņu visu zinu mans čoms pie viņa gāja celi čiņīt tu, vispār par dzīvi neko nezini es lasu un smejos bļē tu sevi par muļķi forumā taisi un bļā pohuj rādi tev pohuj mēs un mūsu viedoklis tu stulbais, enfugeno, bet tā centies bļā nedirs tas vienīgais, kas tev rūp ko mēs nahuj par tevi domājam bet tu tikai sēdi pie datora un dročī uz klaviatūru bet raksti muļķības un neviens ar tevi negribētu runāt no mums ja tu būtu gign tusu atbruacis, jo tev nebūtu līdzi narkotikas, tikai tavs sviest un mēs ar neizlēmīgām meitenēm arī negribētu runāt jo par ko tad mēs ar tevi runātu, par špricēšanos un taviem 3 fake bērniem padomā kādeļ tu esi izvēlējies veidot šādu priekštatu par sev jo tikai galma āksta statusā tas tevi nostāda un huj mēs varam runāt par mani cik tev uziet tad tu saprastu, cik ļoti esi kļūdijies uzzkatot savu dzīve pieredzi par pieredzi.

Beefs

Link to comment
Share on other sites

oo, izskatās, ka esi gandrīz apguvis viņa valodu :)

enfuego, Latvija šogad vāji nespēlē, ir pāris psiholoģiskas problēmas, bet tās ir pārvarētas. Bet, ja tu šo nespēj saprast, tas nekas, es to nemaz negaidīju.

Link to comment
Share on other sites

oo, izskatās, ka esi gandrīz apguvis viņa valodu :)

enfuego, Latvija šogad vāji nespēlē, ir pāris psiholoģiskas problēmas, bet tās ir pārvarētas. Bet, ja tu šo nespēj saprast, tas nekas, es to nemaz negaidīju.

Nekas nav pārvarēts šodien mēs zaudēsim Austrijai un brauksim atpūsties uz Austrāliju.

Ox bifs vai kā tev tur man vienkārši slinkums tavu debilo niku izrunāt, nu lab saņemšo OxDEAD BEEF vo izdevās, vienīgais kam es piekrītu, esmu sūdīgs rakstītājs. Zatlers ir pimpis ar ausīm, pec viņa sejas jau sākumā sapratu, ka viņš ir apmaldījies mikimaus, kurš ir izdevīgs politiķiem, tāpēc arī tiks atkārtoti ievēlēts par prezidentu.

Edited by enfuego777
Link to comment
Share on other sites

Nu un plus vēl ķertu kaifu par skaistām uzvarām!

Ne labāk šeit vajadzēja iepostot, un patiesība atkal gaismā veiksmīgi nākusi.

Tas ir tas pats kas O Sandis Ozolīņš spēlējis NHL un ieguvis Stenlij kausu. Sandis ozolins, Sandis Ozolins, es tani Sandi vispar neko nesaskatu, ne viņš tur vartu guvējs, ne viņš tur kas. Nav mums hokeja un nebūs mēs mūžīgi cīnīsimies lai iekļūtu ceturtdaļfinālā, un tur arī paliksim. Labi ja agrāk vecie rāva un visas spēles ja zaudēja tad ar godu.

Un Lipmanim jau tādi fani vajadzīgi, kas tic ka notiks brīnums. Šai fanu būšanai apgrozās lielas naudas. Es vecajiem čaļiem ticēju, bet līdz beidzot daleca, nav ko skriet uz to halli un bļaustīties, Latvija, Latvija. Latviešiem pietrūkst to talantu, un tieši uzbrucēji, nevis tikai aizsargi, kur tiek aizsūtīti uz NHL lai padodu ripas amerikānim, lai viņš varētu gūt vārtus, un kļūt populārs, vot i visa jūsu patiesība par latvišu hokeju.

Edited by enfuego777
Link to comment
Share on other sites

Latviešiem pietrūkst to talantu, un tieši uzbrucēji, nevis tikai aizsargi, kur tiek aizsūtīti uz NHL lai padodu ripas amerikānim, lai viņš varētu gūt vārtus, un kļūt populārs, vot i visa jūsu patiesība par latvišu hokeju.

Tavi bērni Latvijas talantos tēlos uzbrucējus?

Link to comment
Share on other sites

Neraudi. Mūsu hokejistu sniegums ir liels lepnums Latvijai. Padomā - no mūsu 2.3 miljoniem (veci dati), mēs savādam komandu, kura ir 16mitniekā pasaulē. Tajā pašā 16mitniekā, kurā ir ASV komanda ar pirktiem spēlētājiem un savāktiem no ASV 300 miljoniem, Krievijas komanda no krievu 150 miljoniem iedzīvotāju. Reāli tas nozīmē, ka mēs latvieši esam krutākie veči pasaulē!

Beefs

Link to comment
Share on other sites

Cik cilvēki pasaulē māk spēlēt futbolu, man liekas ka visur to bumbu sit. Es uz pirkstiem varu saskaitīt kuras valstis spēlē hokeju, un no tiem dažiem kas to hokeju spēlē mēs esam tikai desmitie, nu labi ja paveicas tad astoti. Domāju ka tas ir zems līmenis. Un galvenais mēs joprojām esam tur kur mēs esam, es saprastu ja mēs sāktu mācīties spēlēt labāk. Galvenais ka pilnīgi nekas nav izmainījies tikai sliktāk paliek.

Link to comment
Share on other sites

Tikai 8 vieta, švaki. Lab piemetīšu klāt to ka jau tas hokejs paliek neinteresants, nekas nav mainījies, līderi un favorīt ir vieni un tie paši, un mūseji tikai cīnās par iekļūšanu cetrudaļfinālā, tā būs visu dzīvi.

Edited by enfuego777
Link to comment
Share on other sites

Es uz pirkstiem varu saskaitīt kuras valstis spēlē hokeju, un no tiem dažiem kas to hokeju spēlē mēs esam tikai desmitie, nu labi ja paveicas tad astoti.

Tu esi Černobiļā piedzimis gadu pēc kodolkatastrofas? Izklausās, ka tev varētu būt vairāk kā 50 pirksti...

Černobiļas variants varētu daudz paskaidrot par tavām psihes problēmām.

Link to comment
Share on other sites

Ai nu beidz nightmares tu visu ļoti labi saprati domu gājienu par pirkstiem nevaig saprast burtiski, to vienkārši es teicu kā salīdzinājum, ka nav to valstu daudz i to tas līmenis tur ir tik zems, ka viņiem vispār netikt tanī aukstākajā divīzijā.

Edited by enfuego777
Link to comment
Share on other sites

Ai nu beidz nightmares tu visu ļoti labi saprati domu gājienu par pirkstiem nevaig saprast burtiski, to vienkārši es teicu kā salīdzinājum, ka nav to valstu daudz i to tas līmenis tur ir tik zems, ka viņiem vispār netikt tanī aukstākajā divīzijā.

Kāds sakars Zatleram ar hokeju?Viņs arī spēlē izlasē?

Link to comment
Share on other sites

Sandis ozolins, Sandis Ozolins, es tani Sandi vispar neko nesaskatu, ne viņš tur vartu guvējs, ne viņš tur kas. Nav mums hokeja un nebūs mēs mūžīgi cīnīsimies lai iekļūtu ceturtdaļfinālā, un tur arī paliksim. Labi ja agrāk vecie rāva un visas spēles ja zaudēja tad ar godu.

Ozoliņam pieder vairāki vārtu (un punktu) rekordi NHL, tā ka viss kārtībā - tu turpini ierasto taku - dirst par to, par ko tev nav ne mazākās nojausmas, bet tev šķiet, ka ir. Lēnām sāc apnikt.

Link to comment
Share on other sites

Šodien pasauļojos bik. Tā tīri patīkami bija. Āda jau sāk palikt brūnāka - prieks par to. Tik aizmirsu krēmu uzsmērēt. Kas Tev šai sakarā sakāms, enfuego777? Tu es tik gudrs, ka citiem nav jēgas jautāt.

Labi, nesākšu te kādu jaunu sūdu rakstīt, tādēļ, pastāsti sīkāk par savu dzīves pieredzi ar narkotikām/alkoholismu. Būtu ļoti interesanti palasīt. (nod nod)

Vēl ļoti interesē argumenti Tevis norādītajiem pieņēmumiem par Zatleru. :)

P.S.

Kurš Tevi nokristīja par hokeja ekspertu? :D

Edited by Lumpy
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...