Jump to content
GIGN Forum

Gudrisi Sarosas


Recommended Posts

  • Replies 297
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

tas webs bija ak reklama...

pilnigi nevienu neesmu dzirdejis kurs butu reali ticis talak par to 22... domaju ari ne remix.cc, gan jau panjemis bilditi no tas readose.com

tur bija kaut kas ielicis ka tjipa 100 talak jasavac... protams ne atbildi, ne ko nespeja pateikt precizak :D

velarvien domaju ka fake

Link to comment
Share on other sites

you, lapa apdeitojusies, tagad kaut kādas jaunas fīčas tur grozās, ķipa jāmeklē izeja :>

Vienīgi galīgi tizli, ka kaut kāds debīls intervāls 600sekundes starp atbilžu ievadīšanas iespējām, ja atbild nepareizi.

Edit: kas par nahuj, man te šķībi rakstās vai kas, bet vai tad atbilde uz:

"Digit sum of all numbers from 1 to 1000000000?"

Atbilde nav :

500000000500000000

?

Visu laiku met, ka nav pareizi, bet formula taču ir (n+1)*(n/2) isn`t it?

funny-pictures-your-cat-is-confused-by-algebra.jpg

Ūnnnn, kas šitas varētu būt... pārlūrēju karti, īsti tādu neatradu, bet varbūt slikti meklēju :(

map.jpg

Never mind, tā tač Lietuva :DD

Edited by Nightmares^^
Link to comment
Share on other sites

you, lapa apdeitojusies, tagad kaut kādas jaunas fīčas tur grozās, ķipa jāmeklē izeja :>

Vienīgi galīgi tizli, ka kaut kāds debīls intervāls 600sekundes starp atbilžu ievadīšanas iespējām, ja atbild nepareizi.

Edit: kas par nahuj, man te šķībi rakstās vai kas, bet vai tad atbilde uz:

"Digit sum of all numbers from 1 to 1000000000?"

Atbilde nav :

500000000500000000

?

Visu laiku met, ka nav pareizi, bet formula taču ir (n+1)*(n/2) isn`t it?

es ar brīnos, kāpēc atbilde nav 500000000500000000... :[

Edited by Kiwix
Link to comment
Share on other sites

digit sum nozime visu ciparu summa - tobish jasjkaiota - 1 + 2+ 3 +4 +5 6+ 7+8+9 + 1 (10) + 2 (11) + 3 (12)...

patiesība - nav jau tik gruti izrekinat - sadalam pa kartam, sareizinam- - patiesiba nav pat jaraksta datora programma! :D

Beefs

Link to comment
Share on other sites

Nav grūti? Tas ir miljards, kas jāsadala, nevis 100 :DD

Edit: Tiko iedomājos, ka varētu ekselī to visu izvilkt, bet atcerējos, ka ekselis nepavelk tādu datu apjomu :D

Edic2: Davai beef, nepisies, tu drošvien vari šitādam uzrakstīt kodu minūtes laikā un izrisināt :D plz help :>

Edited by Nightmares^^
Link to comment
Share on other sites

40'500'000'001 ? varbūt arī nē :D

bet man kompis skaitļo arī "old fashion" stilā, kad saskaita katra skaitļa no 1 .. 10^9 ciparu summu summu.. bet tas jau notiek stundu un 6 minūtes, un tam vajadzēs vēl kādu nedēļu :D

Edited by tranzistors
Link to comment
Share on other sites

Bla - nerakstisu progamu, jo tas butu parak vienkarsi! :)

Calji - izdomaja matematiksu formulu, ar kuru sito izskaitlo! :)

ok -

n = 9, res = (1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9) - 45

n = 19, res = 45 + (10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19) = 45 + (10 + 45)

n = 29, res = 45 + (10 + 45) + (20 + 45)

tobish - rupji rekinto - katrs 10mitu shifts dos 45, tatad (piemeram) no n = 10000, 1000 reizes 1 sift tatad + 45 * 1000. 100 reizes 10 sift - 100 * 45. 10 x 100 sift - 10 * 45, 1 reizi 1000 sift - + 45. Saskaiti kopa un rezultats roka! :)

Un ja - programu uzraksits man aiznemtu kadas 5 - 10 minutes un programmas izpilde vel kadas 1 sec. Mani interese kads tad bija atbilde tam bumbu jautajumam?

Beefs

edit: padomajat par to ka par kombinatorikas uzdevumu - cik reizes mainas pedejas, priekspedejais u.t.t. cipars. pilna parlase ir tups algoritms! :)

Edited by 0xDEAD BEEF
Link to comment
Share on other sites

To draņķi es jau izlasīju, bet tā pat neiebraucu kā lai vienkārši risina tālāk, kur jau aiziet pārākie miljoni...

Tāpat arī nesapratu kur tos turpmākos skaitļus izrāva, jo kā jau matemātiķi visu pieraksta - bez risinājuma, jo viss jau ir tik šausmīgi vienkārši ^_^

kas par bumbu jautājumu?

Edited by Nightmares^^
Link to comment
Share on other sites

Beef, ar tavu metodi sanāk, ka no 1 līdz 10'000 ir 49'995 summa..

Bet skaitot katru atsevišķi, tipa 4 vektori ar 10 elementiem ( no 0 līdz 9 ), iekš četrām cilpām, kur katrā solī mainās 1 vektora lielums, viņš izdod ārā 180'000.. plus vēl 1, kas būtu 10'000, tātad 180'001.. Vai arī es kļūdos? <-- laikietilpīgi un tizli priekš lieliem skaitļiem, bet tomēr precīzi..

Un no 1 līdz 100 čista ir 901, bet ar tavējo sanāktu --> 10*45 + 45 = 495?

edit: Nightmares, tas sakrīt ar manu metodi, tad jau rezultātam vajadzētu būt 40'500'000'001..

edit2: Un tajā lapā, ko iemeti, tas Chronic tak ir tīri sakarīgi izstāstījis, kāda tā doma ir. :)

Edited by tranzistors
Link to comment
Share on other sites

http://math-talk.com/finding-sum-of-all-digits-of-the-natural-numbers-from-1-1-million/3162

Šitā ir pareizi, tikai es nevaru ierubīt, no kura cipara jāskaita tālāk un kādi skaitļi jāņem kādā secībā, jo tur viss ir galīgi tupi sarakstīts.

EDIT:

Bļa, pareizi jau pats biju sarēķinājis, es tikai nulles ne tajā galā sametu :D Danke anyway ;)

KAs tas vēl pa pērtiķi?

animal2.jpg

čota lemurs, bet nav :/

Edited by Nightmares^^
Link to comment
Share on other sites

Tas čalis, man šķiet, ir pats Alfreds Nobels, bet tas, kas tur jāatmin, nav ne jausmas, tur apakšā var būt ļooooti daudz cilvēki :D

Cik man nojauta neviļ, tad, man liekas, ka uz to pusi tev nemaz nav jēgas iet, uz leju daudz tālāk var aizvilkties.

EDIT:

Bla, mēģināju izzīmēt līdz to labirintu, kkur nopisos, vai arī tās telpas ved 3D līmeņos, ne tikai 2D, jo brīžiem liekas, ka tur kur bijis tupiks, apejot gar leņķi apkārt, tur pēkšņi jābūt durvīm.... Ehhh... hvz.

EDIT2:

IR ir virzieni uz izeju(no mana pašreizējā skatpunkta, man ir kādas~50 istabas izietas):

kaut kur tālāk aiz

1)durvīm, kas prasa jautājumu par to, cik istabas ir mājā

2)durvīm, kas prasa jautājumu par tiem "primes digits, kas tur tālāk un jāuzmin rezultāts"

3)tas dzīvnieks, kas izskatās pēc lemūra

Edited by Nightmares^^
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...