Jump to content
GIGN Forum

Meklēju Cs Hostingu


Recommended Posts

Labdien!

Kā minēju nosaukumā, meklēju kādu labu CS hostingu. Esmu izmantojis csh, lvhosting un citus, kas piedāvā hostēt serverus, taču pietiekami augstu servisu tik un tā neesmu saņēmis - serveriem ir augsts pings, ir off-time. Būtu ieinteresēts mazliet pārmaksāt standarta cenu(kāda uzrādīta pie csh, lvhosting u.c.), ja varētu sniegt kvalitatīvu servera hostingu. Vēlamais slotu skaits ir ap 24-30, viens serveris.

Apsvēršu visas iespējas.

Paldies!

Link to comment
Share on other sites

@Znots - ir kaut kas, kas uz tās kastes jau stāv? Ja tā, vai ir iespējams to apskatīt? Un, jā, man nepieciešams serveris ar 24-30 slotiem. Ar priekšapmaksu nav problēmu, ja man tiek dota nedēļa, lai varētu serveri patestēt.

@GuskiS - Tu to viņu piedāvāto VPS izmanto? Intereses pēc - kura tieši VPS konfigurācija Tev ir un cik daudz Tu tur esi spējīgs salikt?

Edited by Tropic Member
Link to comment
Share on other sites

Vari iztestēt dreem.lv serverus.Tāda testēšana uz nedēļu netiek dota.Slotus vari dabūt cik tev tas ir nepieciešams,protams par katru slotu kādi santīmi nāk klāt-0.40Ls par slotu

Un ko tu gribi redzēt kas stāv uz tās kastes,d? Tu vēlies īrēt kasti vai vienkārši īrēt serverus?

Link to comment
Share on other sites

vps.lv - spēlēm piedāvājam arī ļoti jaudīgu VPS ar 3.1GHz CPU par 13,60Ls/mēn (5GB RAID10, 512MB RAM). Atrodas DEAC - ideāls savienojums ar Eiropu.

Nedēļa testiem - bezmaksas.

GuskiS pieminētais 2.2GHz serveris uz doto brīdi ir pilns, bet dažas nodes var atbrīvoties kad dažiem klientiem beigsies testa termiņš un tie neturpinās VPS izmantot.

Katrā ziņā, arī uz 2.2GHz CPU CS iet ļoti labi, vienīgi uz 3.1GHz varētu uzstādīt vairākus CS serverus paralēli.

Edited by vps.lv
Link to comment
Share on other sites

Nesmel cilvēkiem pilnas smadzenes.Vairāk par 1 serveri uz 512 neuzliksi.Nu uzlikt var bet kādi viņi būs iedomājies.Tās ir šausmas ko šeit grib cilvēkiem iesmērēt,un vēl par tādām trakām summām.

Edited by Marsels
Link to comment
Share on other sites

Tu ar savu testēšanu vari ieskrieties.Ko visulaiku uzbāzies ar savu testēšanu.Visu var spriest pēc tā parametriem.Un summa ir ūberkruti liela.Šaubos vai tavs saucamais suports man atbildētu 3 naktī un atrisinātu situāciju,tākā saku otro reizi,ka nestāsti mums šeit savas stulbības.Saprotošs un zinošs cilvēks zin cik ir normāla summa un par ko.

Edit.Un parasti problēmas nesākas pašā sākumā,bet gan pēc mēneša vai diviem.

Edited by Marsels
Link to comment
Share on other sites

Testējis nav, bet viedoklis ir :10cm:

Nevēlējos neko rakstīt , bet ko Tu mums te lej savas pīlītes , kad pie Jums hostējos 1 mēnesi man supports dancoja apkārt nebīja nekādu problēmu , pēc pirmā mēneša uzredzēšanos.

Par to naudu ko Jūs man piedāvājāt īrēt es reāli varēju maximums uzturēt 2 cs serverus ,

Skatos pie Jums noīret virtuālo serveri lai es varētu uzturēt 6 cs serverus 101 Ls mēnesī ,kas ir tikai virtuālā daļā servera.

Bet kopš pāŗgāju pie LHC es īrēju kasti uz kuras es varu uzturēt 6 cs serverus + vel vairākus webus savus man iznāk 36 Ls ar PVN ir tomēr starpība ? Un velpietam man cietais disks ir nevis 180 gb , bet 250 GB.

Es patreiz slēdzu līgumu ar viņiem , jo viņiem ir 2 varianti 1 ir kad es īrēju kā parasti katru mēnesi bez jebkādām saistībā gribu pārtraucu a 2 variants ir kad es noslēdzu līgumu uz 18 mēnešiem un pēc 18 Mēnešiem kaste paliek manā īpašumā , kas man ir vel izdevīgāk nekā maksāt tavā vps kad man nekas nepaliek :D !.

Kā arī supports kad centos Jūs dabūt rokā pēc 1 mēneša bija pagrūti , bet pie LHC es liku firewall un neatbloķēju portu man pat 2 naktī supports aizbrauca uz D/C un atbloķēja to !

Tākā tomēr ir vērts apdomāties.

Link to comment
Share on other sites

Tu ar savu testēšanu vari ieskrieties.Ko visulaiku uzbāzies ar savu testēšanu.Visu var spriest pēc tā parametriem.Un summa ir ūberkruti liela.Šaubos vai tavs saucamais suports man atbildētu 3 naktī un atrisinātu situāciju,tākā saku otro reizi,ka nestāsti mums šeit savas stulbības.Saprotošs un zinošs cilvēks zin cik ir normāla summa un par ko.

Edit.Un parasti problēmas nesākas pašā sākumā,bet gan pēc mēneša vai diviem.

Kurā vietā ir uzbāzšanās - cilvēks jautā, es piedāvāju variantus. Par supportu - skaidri un gaiši ir rakstīts 10:00-18:00 (parasti gan strādāju līdz 3:00 naktī). Par cenu - ja tev lētākais VPS liekas pa dārgu, tad, protams, atvaino. Tu, kā noprotu, esi saprotošs cilvēks? Tad cik ir normāla summa un par ko? Paldies!

Nevēlējos neko rakstīt , bet ko Tu mums te lej savas pīlītes , kad pie Jums hostējos 1 mēnesi man supports dancoja apkārt nebīja nekādu problēmu , pēc pirmā mēneša uzredzēšanos.

Kas tieši bija par problēmu? Grūti spriest, par kurš klients te runā un kāda ir bijusi problēma. Tāds Rennie datubāzē nav atrodams.

Par to naudu ko Jūs man piedāvājāt īrēt es reāli varēju maximums uzturēt 2 cs serverus ,

Skatos pie Jums noīret virtuālo serveri lai es varētu uzturēt 6 cs serverus 101 Ls mēnesī ,kas ir tikai virtuālā daļā servera.

Par kuru plānu te ir runa? 9,85Ls/mēn? Vai tas nebija variants ar 3 CS + pasmags webs, kurš aizsita visu RAM? Kā jau teicu - grūti komentēt, nezinot, kurš tieši te komentē. Piemēram, par 100Ls/mēn tiek veiksmīgi darbināts VPS ar draugiem.lv un facebook.com spēlēm un citām aplikācijām - trafiks, protams, pamatīgs.

Bet kopš pāŗgāju pie LHC es īrēju kasti uz kuras es varu uzturēt 6 cs serverus + vel vairākus webus savus man iznāk 36 Ls ar PVN ir tomēr starpība ? Un velpietam man cietais disks ir nevis 180 gb , bet 250 GB.

Es patreiz slēdzu līgumu ar viņiem , jo viņiem ir 2 varianti 1 ir kad es īrēju kā parasti katru mēnesi bez jebkādām saistībā gribu pārtraucu a 2 variants ir kad es noslēdzu līgumu uz 18 mēnešiem un pēc 18 Mēnešiem kaste paliek manā īpašumā , kas man ir vel izdevīgāk nekā maksāt tavā vps kad man nekas nepaliek :D !.

Kas konkrētā gadījumā ir izdevīgāk, ir, protams, jāizlemj pašam. Prieks, ka atradi sev piemērotāko variantu. Mans mērķis nekādā gadījumā nav kādam kaut-ko iesmērēt.

Kā arī supports kad centos Jūs dabūt rokā pēc 1 mēneša bija pagrūti , bet pie LHC es liku firewall un neatbloķēju portu man pat 2 naktī supports aizbrauca uz D/C un atbloķēja to !

Vai varētu konkrētāk par šo gadījumu? Kas tieši bija pagrūti?

Edited by vps.lv
Link to comment
Share on other sites

Pilnīgs bullshits, cik var vienu un to pašu runāt.. Iesaku, uztaisīt vienu pinned topicu, kur ir visi hostingi un vienreiz beigt taisīt offtopic(neredzu saistība jūsu darba laikam ar "Servera konfigurācija, plugini, etc...").

gud lak! roleeks!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

vps.lv, Tu rakstīji, ka jūsu serveri atrodas pie DEAC. Tādā gadījumā vai nav izdevīgāk hostēties pa taisno pie DEAC? Kā nekā, viņi apkalpo Latvijā komerciāli veiksmīgus uzņēmumus (inbox, draugiem) un nepiedāvā šādos forumos Cstrike hostingu. Par vps.lv iepriekš neesmu dzirdējis, kā arī Jūsu mājaslapā nav sadaļas, kurā ir uzrādīti jūsu klienti. Kā es varu zināt, ka jūsu pakalpojumi tomēr ir labāki par DEAC? Ja jā, tad varat, lūdzu, paskaidrot?

Link to comment
Share on other sites

Kas katram ir izdevīgāk - tas tomēr ir labāk redzams pašam. Ja kas neskaidrs par vps.lv pakalpojumiem - droši jautā. Ja iedosi SAVUS kritērijus, kas Tev personīgi ir IZDEVĪGĀK un LABĀK, tad varēšu atbildēt un palīdzēt atrast labāko variantu. Par CS hostingu - Īsti nesapratu Tavu frāzi. Vai tas ir domāts tā, ka man ir jāpiedāvā tikai tas, ko piedāvā DEAC?

Par klientiem - ne visi klienti vēlas publiskoties. Iespējams, nāktonē apkopošu nelielu sarakstiņu on-line, bet tā šobrīd nav prioritāte.

Pagaidām var paskatīties websvarki statistkiku (tur gan neparādās visi klienti, tam ciparam, cik zinu uz doto brīdi, var pielikt vēl vismaz kādus 120 LV domēnus), kurā vietā atrodas vps.lv http://www.websvarki.lv/research/hoster/

Ja vēl kādi jautājumi - droši raksti [email protected] vai zvani 20089391.

Link to comment
Share on other sites

Tu redzi, ka vps.lv ir kaut kāds cs hostings? Tu maksā par virtualo serveri un tur vari likt un taisīt, var teikt, ko gribi.

Domā, ka neredzu? Es prasu, vai viņi to varēs izdarīt, jo, piemēram, man nav pieredzes virtuālo serveru konfigurēšanā un programmu instalēšanā.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...