Jump to content
GIGN Forum

Rimi Sūkā Āpsim Vāveri!


0xDEAD BEEF
 Share

Recommended Posts

Eu nu kas ir šmurguļi ko?Mazgadīgie ņergas,mamma neļauj pēc 12 naktī nākt ārā no mājas.Tu bannāna galva savos 16 gados varēji bannānus ēst smilškastē nevis te smirdīgi dirst,un pilsētas nosaukumu raksta ar lielo burtu peģik tu tāds.Beaf vai kā tev tur sauca.Tu mazā bērnu pakaļa būtu ēdis savu sapuvušo vistu nevis dirsis.Nabags tu tāds,būtu labāk nestāstījis par savu nabadzību.Nabagi tik rimīšos iepērkas un maximās,un superneto.Vārdu sakot žēl ka nevarēšu jums izsist zobus tie kuri tēlo varoņus.

Tu vēl nesaprati, ka salacgrīva [jā ar mazo] bija tā uzrakstīta speciāli?

P.S. - get a life n00d.

P.S.S - uzdrukā vēl kaut ko, izsitēj, lai var vēl parēkt.

Edited by Banāna Telefons.
Link to comment
Share on other sites

встреча jebšu tikšanās, nevis strelka.

un kāds sakars gopstopam ar strelku?

Es vienkārši centos pēc iespējas ūbermegahyperkrutāk to uzrakstīt, lai minoritijs saprot. Tikai nesaki, ka tu nesaprati vārda - strelka nozīmi. Ķipa viņš bija domājis vienkārši satikšanos? :D Ai, vienkārši nepiepisies :D

Nepārzinu krievu valodu, tāpēc rakstīju kā sapratu, neinteresē tie tiešie tulkojumi, vispār tas ir vecs teiciens un jābrīnās kā tādu var nezināt.

Edited by Nightmares^^
Link to comment
Share on other sites

Es vienkārši centos pēc iespējas ūbermegahyperkrutāk to uzrakstīt, lai minoritijs saprot. Tikai nesaki, ka tu nesaprati vārda - strelka nozīmi. Ķipa viņš bija domājis vienkārši satikšanos? :D Ai, vienkārši nepiepisies :D

Nepārzinu krievu valodu, tāpēc rakstīju kā sapratu, neinteresē tie tiešie tulkojumi, vispār tas ir vecs teiciens un jābrīnās kā tādu var nezināt.

Nu nākamreiz vienkārši nemaldini cilvēkus ar savu nezināšanu ;)

Tiešie vai netiešie, bet nozīme tad cita.

Link to comment
Share on other sites

Nu nākamreiz vienkārši nemaldini cilvēkus ar savu nezināšanu ;)

Tiešie vai netiešie, bet nozīme tad cita.

Nu bļin, tad iztulko šito kā tavai viszinībai pareizi liekas -

Davai sarunājam strēču.Jūs tur savācaties cik varat un kuri gribēja tie lielie sitēji man iedot pa purnu un atbraucat pie manis,lai blā blā blā

Tur tak nav rakstīts vstreca, vai kā tur sanāk.

Kādu nozīmi tu tur saskati? Vakariņas sveču gaismā starp viņa baru un gignu?

Man izskatās, ka te galīgi nav īstais vārds kuram būtu jāpiepisās par nozīmi :)

Edited by Nightmares^^
Link to comment
Share on other sites

Nu bļin, tad iztulko šito kā tavai viszinībai pareizi liekas -

Tur tak nav rakstīts vstreca, vai kā tur sanāk.

Kādu nozīmi tu tur saskati? Vakariņas sveču gaismā starp viņa baru un gignu?

Man izskatās, ka te galīgi nav īstais vārds kuram būtu jāpiepisās par nozīmi :)

Nu tur ir rakstīts встреча latviskotā versijā. Ko tu nesaproti?

Link to comment
Share on other sites

Nu tur ir rakstīts встреча latviskotā versijā. Ko tu nesaproti?

Es nesaprotu??? :D Es atbildu minoritijam paskaidrojot ar saviem vārdiem, ko nozīmē tas vārds встреча, jeb kā znots rakstīja "strēča", viņa tekstā, tu man sāc piepisties par vārda pareizību, kaut vai es pareizi pateicu tā nozīmi kontekstā, es tev atbildu un tagad tu saki, ka es nesaprotu? :D Ehh, pārlasi vēlreiz topiku, man liekas īsti nemaz neiebrauci. Vai arī metam mierā, pēdējā laikā sanāk dirsties par kaut kādu bezpriģeli, pagaidīsim normālāku tēmu ^_^

Link to comment
Share on other sites

OMG viņi tak vēl ir dzīvi! :D

Atceros to veikalu, kad tālajā 2002. blakus mājā ar čali un čiksītēm 3istabu dzīvokli īrējām! Tur arī jautrības un prikolīgu atgadījumu netrūka! Aizgāju projām, jo vairs nespēju izturēt katru vakaru no 2L pudeles kapāt iekšā LB kreiso džiniņu vai visīti! :D

http://kartes.delfi.lv/uznemumi/dainis---gatis-veikals_riga-stabu-46-48--1011#uznemumi

Beefs

Edited by 0xDEAD BEEF
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...