Jump to content
GIGN Forum

Bardaks


Gucci
 Share

Recommended Posts

Tātad,

Kas notiek ar serveri? Nav vairs noteiktas sistēmas vai kā?

Lieta tāda, ka man nepatīk, ka tiek daļātas pa labi, pa kreisi tiesības. Tagad spēlēju, parādās kaut kāda "baba tonja" ar tiesībām, kas visiem pa čatu lielās un plēš sev no lepnuma kreklu, ka redzi, šim esot xb tiesības utt..

Palūgšu moderatoriem, atstājiet tiesību piešķiršanu Nak3d ziņā, kā tas bijis visu laiku līdz šim.

Saprotu, ka labam čomam var iedot, bet tas grauj visus servera noteikumus.

Palūgšu, es gribu tiesības uz 1.6 serveri, war3 un Team Forest. Gribu aiziet tur palielīties un graut ierasto kārtību.!!!!

Link to comment
Share on other sites

Tātad,

Kas notiek ar serveri? Nav vairs noteiktas sistēmas vai kā?

Lieta tāda, ka man nepatīk, ka tiek daļātas pa labi, pa kreisi tiesības. Tagad spēlēju, parādās kaut kāda "baba tonja" ar tiesībām, kas visiem pa čatu lielās un plēš sev no lepnuma kreklu, ka redzi, šim esot xb tiesības utt..

Palūgšu moderatoriem, atstājiet tiesību piešķiršanu Nak3d ziņā, kā tas bijis visu laiku līdz šim.

Saprotu, ka labam čomam var iedot, bet tas grauj visus servera noteikumus.

Palūgšu, es gribu tiesības uz 1.6 serveri, war3 un Team Forest. Gribu aiziet tur palielīties un graut ierasto kārtību.!!!!

Jā, pilnībā piekrītu. Ar to tiesību dāvāšanu pa labi un pa kreisi nekas labs nesanāks.

Link to comment
Share on other sites

No vienas puses piekrītu Gucci, taču admini tomēr ir par maz. Pēc Rozā Suņuka padzīšanas no servera nereti nākas spēlēt pat ar vairākiem čīteriem vienlaicīgi, jo vienkārši serverī nav adminu!!! Un ar to "lielībnieku" laikam tomēr nāksies sadzīvot, jo tomēr labāk ja kāds admins vairāk, nevis vispār nav adminu.

Link to comment
Share on other sites

Neuzskatu, ja citos serveros ir admins, ka viņam tad pienākas visos serveros. Serverī ir daudz spēlētāju, kas ir aktīvi un vispār saprot daudz maz kas tur notiek. Savādāk uzrodas jaunais ar "saviem" noteikumiem.

Serverī tāpēc jau ir noteikts noteikumos minimālās stundas, lai Tu šajā serverī būtu iejuties un saprastu, kā viņš darbojās.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...