Jump to content
GIGN Forum

Bans


niedza
 Share

Recommended Posts

+-[Access denied]----------------------------------------------

| BAN ID: 82828

| ADMIN: BullsEyE*

| BANNED NAME: Šerifs

| BANNED IP: 95.68.82.30

| REASON: aktivs bans

| TIME SET: 2011-04-16 16:48:06 (4 minutes ago)

| EXPIRE: Never

| More info: http://www.gign.lv/ban/82828

Par ko tad ssitais,zini bully tu jau sac smiekligs palikt,ka saac jau banot par ne ko.

Domaa esi baigais vecis,dabujis te admin tiesiibas,un citiem kapj uz galvas , pats speelee ar papildprogrammaam

kad sagribas,bet citus noliek,no teviim nosaukums ir tikai ne admins.

Link to comment
Share on other sites

Nee taisni tu te telo baigo gudrinieku,tu jau sen butu pats noraavis banu par wh ja vien jus te admini necomotos savaa starpaa.Kaa jau teicu no tevis ir tikai admina nosaukums.Tev nedod tiesiibas passam speeleet ar wh budams admins un citus speeleetaajus vainot.

Link to comment
Share on other sites

Nee taisni tu te telo baigo gudrinieku,tu jau sen butu pats noraavis banu par wh ja vien jus te admini necomotos savaa starpaa.Kaa jau teicu no tevis ir tikai admina nosaukums.Tev nedod tiesiibas passam speeleet ar wh budams admins un citus speeleetaajus vainot.

Un kad tad es spēlēju ar WH? :D Liec demo foruma :thumbsup:

aktīvais bans - http://www.gign.lv/ban/82657

Edited by BullsEyE*
Link to comment
Share on other sites

Tikai neteelo,nepilnu menesi atpakall es veel tev teicu lai tu izsledz wh ,tavi vardi bija ( Tas jau nav aim tikai wh to drikst izmantot) un turpinaaji kapaat taalaak ar wh un taa nebuut nav vieniigaa reize regulaari tev patiik ieslegt wh.

Link to comment
Share on other sites

Tikai neteelo,nepilnu menesi atpakall es veel tev teicu lai tu izsledz wh ,tavi vardi bija ( Tas jau nav aim tikai wh to drikst izmantot) un turpinaaji kapaat taalaak ar wh un taa nebuut nav vieniigaa reize regulaari tev patiik ieslegt wh.

Tā es atbildu vienmēr ja man kāds piesienās par palīgprogrammām. Pagaidām Tu esi vienīgais gigna :unsure:

Edited by BullsEyE*
Link to comment
Share on other sites

Un noteikti ka ne par velti piesienaas tev par paligprogrammaam,ja tu vinnas neizmantotu,tad neviens tev arii ne ko neteiktu.

Rozā Suņukam piesienās par wh, Arcchezam piesienās par wh (citi pat saka ka vinam ir aims) ja nemaldos pat Nak3Dam ir piesējušies par wh. Daudzi piesienās labiem spēlētājiem par palīgprogrammām, jo paši nejēdz spēlēt :thumbsdown:

Link to comment
Share on other sites

Un noteikti ka ne par velti piesienaas tev par paligprogrammaam,ja tu vinnas neizmantotu,tad neviens tev arii ne ko neteiktu.

Ņem demo no šejienes un liec forumā ar momentiem. Citādi, Tavas runas par wh ir kaķim zem astes, un Tevi nekādi neaizstāv. Meklē labāk sev aizstāvībai argumentus.

Edited by Lumpy
Link to comment
Share on other sites

Bully es tagad nerunaaju par citiem ko tu piemineeji,bet gan par tevi personigi,tevi jau nu par labu speeleetaaju nenosaukt bez paliigprogrammaan, tevi saliek taa taa mazo citi tik liidz tu neesi kaut ko iesleedzis.

Un Lumpy tas ka jus admini viens otru aizstaaveesiet, arii tur kur jus esat vainiigi, tas jau visiem sen ir skaidrs un ar jums strideeties ir bezjedziigi.

Adminu solidaritaate.

Mes visi esam nieciibas kuriem var kapt uz galvas,bet juus visu varenie,kurus nedod dievs aizvainos.

Jus varat dirst visiem virsu,bet mes nedod dievs uzdirsiisim jums bus bans,utt.

Un tikai nevajag te dirst,ka jus esat tie godiigie un ne kad neuzspelejat ar papildprogrammaam.Tajaa mirklii kad tas sledzat iekssaa ,neaizmirstat viens otru ari nobanot taadaa gadiijumaa.

Link to comment
Share on other sites

Bully es tagad nerunaaju par citiem ko tu piemineeji,bet gan par tevi personigi,tevi jau nu par labu speeleetaaju nenosaukt bez paliigprogrammaan, tevi saliek taa taa mazo citi tik liidz tu neesi kaut ko iesleedzis.

Un Lumpy tas ka jus admini viens otru aizstaaveesiet, arii tur kur jus esat vainiigi, tas jau visiem sen ir skaidrs un ar jums strideeties ir bezjedziigi.

Adminu solidaritaate.

Mes visi esam nieciibas kuriem var kapt uz galvas,bet juus visu varenie,kurus nedod dievs aizvainos.

Jus varat dirst visiem virsu,bet mes nedod dievs uzdirsiisim jums bus bans,utt.

Un tikai nevajag te dirst,ka jus esat tie godiigie un ne kad neuzspelejat ar papildprogrammaam.Tajaa mirklii kad tas sledzat iekssaa ,neaizmirstat viens otru ari nobanot taadaa gadiijumaa.

Kur, ko es Tev aizstāvu? Es tikai dodu Tev pāris norādījumus, kā sevi nepadarīt par idiotu citu acīs.

Link to comment
Share on other sites

Sherif, Tev vajadzeetu saprast, ka ar tukshu dirshanu par to, ka kaads admins speelee ar wh neko nepanaaksi. Ir vajadziigs demo. Ja tev taada nav vai arii neesi speejiigs vinju ielikt tad tev nekas cits neatliek kaa tureet meeli aiz zobiem. Mani tas tikai prieceetu ja nokjertu negodiigi speeleejoshus adminus.

Runaajot par banu, cik sapratu neikedam kaut kas ar kompi nav kaartiibaa, taka, laikam dabuusi veel pagaidiit!

Link to comment
Share on other sites

Bet cik es saprotu, tad tev jau bija bans. Tas nava ticis noņemts un pats Tu unbanu neesi pircis. Šajā gadijumā bans veljoprojām ir aktīvs neatkarīgi vai Tu esi nomainijis ip.

Kas attiecas uz demo izskatīšanu, pašlaik ar to nodarbojas Archez, līdz es tikšu pie normālas kaujas stacijas.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...