Jump to content
GIGN Forum

Bmw E30, E34


dyversant
 Share

Recommended Posts

Nē nu varu jau iztērēt arī 1,8k Ls, vairāk gan nava.. Bet vai tas ir to vērts zinot ka auto tiks kauts, dzenāts un domāts tikai atvaļinājumam. Bet nu vismaz ir kautkāda skaidrība. Īstenībā kompakti ir seksīgi, tikai vai ar 1,8 pietiks jaudas kaut normāli sauli apgriezt un paiet autobusam garām?

Neviens tā arī nav pateicis kas tad īsti ir izmainījies no e30 -> e36

Cik dzirdēts 1.8 kompakti esot vēl kaut cik normāli, bet kāda jēga tādu pirkt, jo viņi ir dārgāki par sedaniem un kupejām.. un ja atradīsi motori kas ir lielāks par 1.6 tad cena zem štukas 300..400 ofic nebūs.. ja vien nav nokauts.

e30, ķipa mazāk elektronikas? Hz. Sāc ķemēt.. :)

Link to comment
Share on other sites

1.8is + reduktors ar normālu attiecību izkabinās ārā to 325 pirmajos divos robos noteikti :) dyvīt, ja tu ar 2.0l vari saules griest, tad kapēc lai ar 1.8is nevarētu?

1.8is sedans (un ja sedanā ir is motors, tad jau tas vien liecina, ka ir bijis iecelts..) jau ir ļoti līdzīgi 2.5, kur nu vel kompakts.. Cik atceros, man te daži paziņas skrējās, kompaktels 323 jeb 2.5 pret 1.8is kupeju sākums bija gandrīz vienāds, bet kompakts pēc tam izrāvās.. tā kā, ja baigi grib skrieties tad ir baigi jāštuko, kas ko un kā... ja ņem kompaktu, tad 1.6 točna nav tolks.. vienīgais labums, ka kompaktiem pakaļas ritošā esot taka e30? Vai kaut kas ta..

Nissanu, tas pats kas ar e30, tik vēl lielāka darbošanās. Ja reali, tu gribi auto lai izbaudītu vīkendu, tad ņem e36 un meirs, jo citādak savu vīkendu varēsi pavadīt garāžā skrūvējoties..

Edited by kept
Link to comment
Share on other sites

:blink: kur es pieminēju sedanu? es visu laiku runāju par 1.8is kompaktu..

Es sevi palaboju, jo es pats savam vecajam e36 sedanā isu iecēlu. Tāpēc arī automātiski izmetu par sedanu..kaut kā pielipis.

Link to comment
Share on other sites

Jap, pie tādas domas esmu nonācis..ja gribu e30 - tadtas jau ir nevis auto bet hobijs.. atradu pietiekami interesantu ekzemplāru, tikai cik no tā visa ir patiesība? :)

http://www.ss.lv/msg/lv/transport/cars/bmw/325/dcndi.html

izskatās,ka varētu būt jautri..protams to tekstu par drift auto es pacentīšos ignorēt :D

Link to comment
Share on other sites

Jau sen labs e30 maksā dārgāk par e36, Tavā summā var meklēt e36/ e34. Ja gribi trakot, tad es pat labāk skatītos uz kādu 525/ 535(šitas ir nenokaujams). Man e34 vadāmība patīk daudz labāk par e36. Detaļas visiem šiem būs lētas, pateicoties tam, ka cilvēki parūpējās un itin bieži viņus nošķiļ.

Link to comment
Share on other sites

Jap, pie tādas domas esmu nonācis..ja gribu e30 - tadtas jau ir nevis auto bet hobijs.. atradu pietiekami interesantu ekzemplāru, tikai cik no tā visa ir patiesība? :)

http://www.ss.lv/msg/lv/transport/cars/bmw/325/dcndi.html

izskatās,ka varētu būt jautri..protams to tekstu par drift auto es pacentīšos ignorēt :D

Es ar šito kaut kad skatījos (ne jau lai pirktu, bet tāpat, ķemēju ko liek pārdošanā..) un tad, šis tas ko izsecināju..

auto ir sastelēts no puņķiem, par to varētu liecināt 3. bildē redzamais pavarots, kuram iespējams ir nolauzta kāja un viņu tur tikai vadi. Krēsli, nu ok.. gaumes lieta, bet nu man viņi nešķiet ērti :D un diez vai ka tu varēsi nocopēt meiču ar īsu kleitiņu, jo diez vai viņa gribēs tur mocīties iekā (ja nu vienīgi aizmugurē, ja tur ir parastie beņķi).

Ja tu gribi ārdīties, tad paskaties, kā ir nofleksētas atsperes.. ļoti zemu, jo īpaši ja gribi ārdīties pa sliktu ceļu, rēķinies, ka pirmais zaudējums būs bamperis. ā jā, 3.bildē vēl var redzēt, ka bamperim mala atkarājusies (nu nav daudz..) bet tas liecina, ka vai nu ir atkal aplauzti stiprinājumi jo ir iegādāts ķīniešu bamperis.. vai arī ar to pašu oriģinālo jau ir pašķūrēta šoseja.. bet itkā neizskatās saplīsis..neuzskatu, ka šis ir 1400Ls vērts.. var labākus dabūt...turklāt 91. gads būtu lielāks, tad moška..

edit: tas purns vsp izskatāds tāds nekāds, baigi švaks..nāsis ar izskatās šķībi saliktas :D

Edited by kept
Link to comment
Share on other sites

Jap, pie tādas domas esmu nonācis..ja gribu e30 - tadtas jau ir nevis auto bet hobijs.. atradu pietiekami interesantu ekzemplāru, tikai cik no tā visa ir patiesība? :)

http://www.ss.lv/msg/lv/transport/cars/bmw/325/dcndi.html

izskatās,ka varētu būt jautri..protams to tekstu par drift auto es pacentīšos ignorēt :D

http://www.ss.lv/msg/lv/transport/cars/audi/quattro/flefg.html :thumbsup: manuprāt, daaaudz reiz labāks variants...

Edited by Butcher^
Link to comment
Share on other sites

http://www.ss.lv/msg/lv/transport/cars/audi/quattro/flefg.html :thumbsup: manuprāt, daaaudz reiz labāks variants...

2.6l benzīn motors nu galīgi nav tas pats labākais,kas Audi ir izdevies tā gada auto!Ēdelīgs un jauda nav diži lielāka par labi nostrādāto 2.3l dzinēju!

P.s Par cik bija runa vairāk tā kā par BMW tad varbūt vari iečekot šito,izskātas gan cena bik bik pa lielu,bet var mēģināt nokaulēt Zip.lv

Link to comment
Share on other sites

2.6l benzīn motors nu galīgi nav tas pats labākais,kas Audi ir izdevies tā gada auto!Ēdelīgs un jauda nav diži lielāka par labi nostrādāto 2.3l dzinēju!

Pohuj, kucēm patīk. :troll:

Edited by Butcher^
Link to comment
Share on other sites

nofleksētas atsperes lmfao , kurš vēl ar tādu perversiju vēl nodarbojas? dyvīt, ja tur gribi kaut ko tādu ņēmt, tad silti jāpaskatās kas tur ir salikts iekšā. Vai tiešām kāds nav paņēmis apzāģējis atsperes un stock amīšus un piekarē salicis srongflex bukses. Vai vēl uztaisijis bloķi vnk sametinot reduktoru :). Hidro rocene ir kruta, bet uz tehnisko vai nu ir jāpārtaisa, vai nu ir forši uztaisīts, ka var arī apist inspketoru.

kept - pie dirsas kādi tur bamberi stāv, ja auto ir taisīts trasei. Ka tik iet plakansiski

Link to comment
Share on other sites

nofleksētas atsperes lmfao , kurš vēl ar tādu perversiju vēl nodarbojas? dyvīt, ja tur gribi kaut ko tādu ņēmt, tad silti jāpaskatās kas tur ir salikts iekšā. Vai tiešām kāds nav paņēmis apzāģējis atsperes un stock amīšus un piekarē salicis srongflex bukses. Vai vēl uztaisijis bloķi vnk sametinot reduktoru :). Hidro rocene ir kruta, bet uz tehnisko vai nu ir jāpārtaisa, vai nu ir forši uztaisīts, ka var arī apist inspketoru.

kept - pie dirsas kādi tur bamberi stāv, ja auto ir taisīts trasei. Ka tik iet plakansiski

Protams, priekš trases tur neko nevajag, bet šis izskatās, ka ir trases/ielu gadījums. Par felskētajām atsperēm, nu... tas ka tu, es un vēl kāds tā nedara nenozīmē ka visi tā nedara, kāds kam žēl 10ls par divām atsperēm labāk nofleksē :D Bet ne jau man būs jābrauc un tur jāskatās uz vietas, kas ir un kas nav. Vispār šķiet, ka šito bmw tirgo kkāds placis, kuri po žizn uzskrūvē cenu.

Link to comment
Share on other sites

Ali, par to piekto sēriju.. Arī tika apsvērts kā variants, jo 535 izklausās seksīgi. BEt 3.0 V veidnieks nav labāks?

5 Sērija nav baigā govs? Man agrāk bija ar draugiem kopā (lol) 528 vecais labais. Gājā lopā bet nu kā ķieģelis pa ceļu

Link to comment
Share on other sites

Ali, par to piekto sēriju.. Arī tika apsvērts kā variants, jo 535 izklausās seksīgi. BEt 3.0 V veidnieks nav labāks?

5 Sērija nav baigā govs? Man agrāk bija ar draugiem kopā (lol) 528 vecais labais. Gājā lopā bet nu kā ķieģelis pa ceļu

3.0V būs jaudīgāks, grieze lielāka, bet vairāk lietas kam noklāties un dārgāks, ja kaut kas noplīst a ar to 3.5 var pofigā gāzēt.

par govi nezinu, esmu pieradis un nešķiet nekāda govs, ērta mašīna ar kuru, pie vajadzības, var arī iet šķērsām + vadāmība ok.

Galvenais skaties gan piecītim, gan 3er lai nav nopuvis, pārējo var sataisīt. A ar rūsu būs tā - sataisi vienu vietu, pēc brīža izlien nākamā.

Link to comment
Share on other sites

Jā, esmu atgriezies pie e34 - ērts liels auto, ar labu komfortu un lētām detaļām( nav jāpiš kapeika un jāliek lietotas )

Par patēriņu 3.5 motoram ar 14 un uz augšu. ;)

Runājot par fleksētajām atsperēm, tad esmu kādu laiku atpakaļ izveicis tādu joku iepriekšējam auto, jo e34 sēdinātās atsperes nevarēju atrast. Hz, nesūdzējos ne vadāmībā kaut kas mainijās, ne citādāk. es gan apgraizīju ļoti minimāli. Kaut kādiem e36, protams, to nedarītu jo viegli sameklēt atsperes. Katrā ziņā visi nodirš ko tādu, bet paši mājās darbina fleksi.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...