Jump to content
GIGN Forum

Serverī 2 Čīteri Un 2 Admini


4uWiS^
 Share

Recommended Posts

Karoč spēlējam de_dust, es pamanu 2 čīterus, par viņiem saku adminiem, respektīvi halflife un hi_daddy. Tiem pie kājas, tie pat neieiet specos.. Pēc mirkļa viņš izbano 1 no čīteriem uz 2min par lamāšanos (KaHgubobeP), kgan vinsh knapi staigāt iemācijies un ar wh jau spēlē.. Tad bija vēlviens ubags InFinite!^, kuru nevis izbanoja, bet izkikoja antičīts kad nospieda F3 vai f4 pogu.. Un es 10min tur brēcu.. Tupais daddy vēl kko uzdirš par raudāšanu.. Šajā laikā neviens no viņiem pat specos neiegāja.. nice, za to man banančiks..

Mazliet zajebala šitā adminu visatļautība.. Saprotu kad daudz lamājos, bet enīvei 80% man ir taisnība.!

Ban reaso ķip (ABUSE) par to, ka bļauju pa mikrafonu virsū nahuj Jums ACC, ja serverī skraida 2čīteri un nevienam banu neliek, pat neapskatās!!!

Bļe reāli aizsvilos.. Dodiet alu..

Edited by 4uWiS^
Link to comment
Share on other sites

Jā, chuwim taisnība, bija tāda lieta ka viņš visu laiku čikstēja, noteikti tev ir arī taisnība par to ka es esmu daunis, bet par to čiteru būšana, tam InFinite!^ visdrizāk bija wh, bet pēc vienas epizdoes es netaisos bānot, būtu 100% parliecinājies ka ir wh , būtu arī nobanojis, tev ieteiktu pieklājīgāk komunicēt, varbūt tad kāds tevī sāks klausīties.

Link to comment
Share on other sites

Jā, chuwim taisnība, bija tāda lieta ka viņš visu laiku čikstēja, noteikti tev ir arī taisnība par to ka es esmu daunis, bet par to čiteru būšana, tam InFinite!^ visdrizāk bija wh, bet pēc vienas epizdoes es netaisos bānot, būtu 100% parliecinājies ka ir wh , būtu arī nobanojis, tev ieteiktu pieklājīgāk komunicēt, varbūt tad kāds tevī sāks klausīties.

Vismaz 10min viņi abi dragāja un Jūs abi vienladzīgi bombījāt tālāk, kgan es jau kādas 3epizodes abiem redzēju. Ja nav rekcija, tad vismaz pabļaus publiski..

Link to comment
Share on other sites

. Ja banotu visus speletajus ko reporte, tad vairs nebutu neviena speletaja serveri, tape adminam ir jabut parliecinatiem par visiem 100% , ka speletajam ir [].

nakamreiz pirms raksti sudzibu izlasi to lielo topiku pirms sudzibu sadalas

un ja liekas aizdomigi dazi speletaji, kuri izmanto papildprogrammas, ir japasaka to speletaju nicki, nevis japasaka pie t viens un pie ct viens chiters.

Link to comment
Share on other sites

Adminam nav jāiet specos ...

Tu labāk neraksti ūberadmin! Uzliek gagu man par neko un finālā banu!

Galvenais kad čalim ar niku shEf nekas, kgan viņš sāka dirst/lamāties.. Man par AIZVERIES RUSIAANI uzliek visu ko vien var..

Labi, beidziet, pietiek vienam otru aizstāvēt.. Visi 3 salīdzinoši kkādi jauniņie, taisiet čerņas pa laikam..

Link to comment
Share on other sites

Forši nākamais bans par to kad mani šauj nost savējais un admins kā lohs piever acis gan R._, gan halflife.. Paprasu nogagot arī negago, jēga no tiem adminiem?

Lai nogagotu, izkikotu čuvi?

p.s idioti

Edited by 4uWiS^
Link to comment
Share on other sites

bans tev ir par to ka tu adminus saukā par dauņiem, un tikai 30 min , cits manā vietā domājams būtu uzlicis daudz lielāku termiņu. Mums tagad būtu visiem adminiem jasēž spectatoros un jaskatās kurš nu tagad chuwim traucē spelēt , pašam neliekās dīvaini. Nevajag uzpūst no mušas, ziloni!

Link to comment
Share on other sites

Forši nākamais bans par to kad mani šauj nost savējais un admins kā lohs piever acis gan R._, gan halflife.. Paprasu nogagot arī negago, jēga no tiem adminiem?

Lai nogagotu, izkikotu čuvi?

p.s idioti

Skaidrs ar tevi 4uwīt. Kas man tagad sēdēt specos skatīties, ka tu spēlē un kickot, roketot, banot un citādi izdarīties ar tiem, kas tev traucē spēlēt? Kļūsti reāls. Tevi neviens neklausās tāpēc, ka tu par sevi jau iepriekš esi radījis sliktu iespaidu un admins nevar izzīlēt vai tu tur kautko tiešām reālu saki un atkal neāksties. Pats pie tā vien esi vainīgs, pietam, tu vēl atļaujies braukt virsū par kautkādiem sīkumiem, tāpēc tev arī tagad piesiešos par vismazāko sūdu. Varēsi raudāt, raudāt, raudāt, raudāt, bet neviens tevi vairs neklausīsies, jo tu atkal dziedāsi ( raudāsi, raudāsi, raudāsi) veco dziesmu.

Link to comment
Share on other sites

Tas tak ir chuwis...Spelejaam italy vel 12min atlikushas, chuwis saaka nideet,lai liek vote u.t.t Ta vieta lai 10min paciestos visu laiku chiksteeeja...Gag neliku,jo zinaaju,ka labaak ignoreet vinju,nekaa pec tam klausiities,kaa vinsh aizsvilstas :DD

Link to comment
Share on other sites

jaa 4uri,reportet tev ir jaiemacas. Tas ir labi, ka tu palidzi, reportee, bet ta ka niku ari vajadzetu pateikt, tev vel augt un augt :D tas taa, ko esmu pamanijis, bet nu uzvedas vins normali, nav nacies pat apsvert iespeju vinu mest ara.

Link to comment
Share on other sites

jums sūdi galvā! taisiet topiku ciet, jēga nekāda.

p.s nopirkšu par simts divsimts latiem acc un izbanošu visus! baidieties!

Edited by 4uWiS^
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...