Jump to content
GIGN Forum

Jaunam Pc Uzzinstalēt Windows


doGY
 Share

Recommended Posts

tātad nopirku šo te http://www.1a.lv/special/akcijas/acer_emachine_e732g_xtreme/5208753/ portatīvo datoru.

viņam nav iekšā windows. Nēsmu nekad licis tā no lielā datora portatīvajā kr4 nokačāju windows 7 uz datora un domāju ielikt ārēja cietajā diskā un tad portativaja. KĀ TAS JĀDARA? :) kas jāspiezh pa pogam taja portativaja

ja windows 7 ir kā iso failā tad tas neder, vajag caur magic iso kko tur darīt ? ļoti pateicigs butu ja siiki visu man izstāstītu, jo daudz nemāku...

Edited by doGY
Link to comment
Share on other sites

http://downloadsquad.switched.com/2009/08/27/make-a-bootable-usb-installer-for-windows-xp-vista-7-with-wint/

Ja nebūtojas,palaid biosu,nospied f12,uzliec usb kā primāro,restartē.

Pats pirms pusgada ar pirku no 1a,izmantoju šo pašu metodi.Pa defu disks jau ir sadalīts vismaz 3 partīcijās,tāpēc vari mēģināt uzinstalēt ,piemēram,XP uz vienas partīcijas(ja XP jau ir CD diskā,kā tas bija manā gadijumā), tad kad XP ir ieinstalēts caur Daemon Tools palaid Savu w7 iso failu un instalē uz otras partīcijas. Pats turu šādi 3 OS,uz atsevišķām partīcijām un dokumentus uz pārēja cietā diska,ja nu nobrūk,kaut kas.

Edit: @sLIDe Man varbūt paskaidrot,ko ar katru OS daru,lai argumentētu vārda "turēt" nozīmi no sava skatupunkta? Ja man viņas nebūtu vajadzīgas,neturētu.

Edited by mrzombie
Link to comment
Share on other sites

labi win 7 ir dabūts iekšā, bet tur nav galvenie draiveri, internetā nevar ieiet jo nav draiveri, nokachaju oficalaja majas lapa un no areha HDD meginaju uzlikt, ari nesanak, man ir dators bez interneta un ne wifi ne vads nestradā, wifi drosi vien var ieslegt tikai ja ir draivers ja? jo no FN+ F2 neiet un citadi ari ne,

Link to comment
Share on other sites

jādomā, kas tev pa Windowu patrapijās :D

visiem (nu +/-) galevanjiem draiveriem jau jabut virsū.

kāpēc nesanāk uzlikt, ko esi oficiāli novilcis?

k-kas pēc līkām rokām ož.

es tip novilku TOP 1. kam visvairak devēju, un nav man līkas rokas kautko jau saprotu no datoriem, bet nesmu nekads urķis. nu visi galvenie ari bija tikai ne interneta.

iepriekšējo postu par zagšanu vispār komentēt nevēlos

Link to comment
Share on other sites

mēs zinām kādu erroru tev izmet? mes zinām kādu versiju tu liec virsū? vai tas viss ir mums kafijas biezumos jāzīlē?

huj zin kāpēc nesnāk uzlikt, moš līkas rokas? aa nē, to jau tu noraidīji. moš kopis mēsls.

ķip tu piezvani ārstam un saki, man sāp galva. un gaidi atbildi, neko citu nepasakot.

Link to comment
Share on other sites

mēs zinām kādu erroru tev izmet? mes zinām kādu versiju tu liec virsū? vai tas viss ir mums kafijas biezumos jāzīlē?

huj zin kāpēc nesnāk uzlikt, moš līkas rokas? aa nē, to jau tu noraidīji. moš kopis mēsls.

ķip tu piezvani ārstam un saki, man sāp galva. un gaidi atbildi, neko citu nepasakot.

Tev kautkas ar atieksmi nav labi. Es lūdzu palīdzību tu šitā ārdies.

nav nekādu erroru, vienkārši nevaru ieiet netā necaur vadu ne caur wifi un vispar wifi nevaru ieslēgt.

versija ir win 7 proffesional edition SP1 x64

Link to comment
Share on other sites

Uz korpusa nav gadījumā slēdzītis,kas izslēdz uztveramību? Tā ikoniņa izskatās pēc monitora ,kurš raida viļņus.

Nekādi draiveru diski nenāca līdzi iepakojumā?

Novelc Everestu,pārnes, uzinstalē uz win7, apskaties mātesplates nosaukumu un modeli,atrodi tās draiverus,uzinstalē tos.

Link to comment
Share on other sites

Viss ir samērā vienkārši vecīt.

Pirātu līci tajā pašā ir pieejami win7. Izvēlies jaunāko versiju, skaties pēc sīderiem un ņem 32 bitu versiju. Es pieļauju, ka ar 64 tomēr ne viss strādā perfekti.

Novelc, atarhivē būs .iso fails

Novelc IMGburn programmu, ieraksti ISO failu DVD. (rakstīšanas ātrums - minimālais). kāpēc DVD nevis flash? ne vienmēr ar flash viss ir kulē. ar disku točna aizies.

ieinstalē win 7 ( nu te neko nekomentēšu)

Tev neiet nets visdrīzāk tāpec,ka nav draiveru.

labākais veids ka atrast draiverus - apakšā uz nouta ir modelis teiksim - acer aspire 5740 g

ražotāja mājas lapa - support - drivers - novelc vajadzīgos draiverus ( chipset,video,wireless,lan,bluetooth,touchpad,webcam,kasnezvēl)

saglabā kaut fleškā un iekopē kompi - install.

un to wireless slēdzīti gan pačeko. Ja nouts ir tāds kā bildē tad FN+F2. Bet protams strādās ja būs draiveri

Miers ibiomaķ.

Link to comment
Share on other sites

Viss ir samērā vienkārši vecīt.

Pirātu līci tajā pašā ir pieejami win7. Izvēlies jaunāko versiju, skaties pēc sīderiem un ņem 32 bitu versiju. Es pieļauju, ka ar 64 tomēr ne viss strādā perfekti.

Novelc, atarhivē būs .iso fails

Novelc IMGburn programmu, ieraksti ISO failu DVD. (rakstīšanas ātrums - minimālais). kāpēc DVD nevis flash? ne vienmēr ar flash viss ir kulē. ar disku točna aizies.

ieinstalē win 7 ( nu te neko nekomentēšu)

Tev neiet nets visdrīzāk tāpec,ka nav draiveru.

labākais veids ka atrast draiverus - apakšā uz nouta ir modelis teiksim - acer aspire 5740 g

ražotāja mājas lapa - support - drivers - novelc vajadzīgos draiverus ( chipset,video,wireless,lan,bluetooth,touchpad,webcam,kasnezvēl)

saglabā kaut fleškā un iekopē kompi - install.

un to wireless slēdzīti gan pačeko. Ja nouts ir tāds kā bildē tad FN+F2. Bet protams strādās ja būs draiveri

Miers ibiomaķ.

nu beidzot kāds normāls čalis, paldies. es visu izdarījis biju jau to ko teicu, bet pirms tam nezinaju loti mocijos :)

kr4 tiko ielika jaunāko Aprīļa versiju un loti daudz deveju, es ņemu to, ceru tur viss buus

Link to comment
Share on other sites

protams,ka neies,ja tev nebūs draiveri - čeko manu manuāli

ja svaigs pc un spraud neta kabeli, bet nets tāpat neiet, tad nebija jāievada manuāli tie parametri, ja tādi ir, iekš (local area connection properties / internet protocol version 4 (TCP/IPv4)) vai arī vienkārši jāpiezvana provaideram un jāpaskaidro, ka jauns pc..

Link to comment
Share on other sites

Labi joprojām nevaru dabūt Network controller driverus, nekur nav.

izdomāju, nafig to windows 7 lieku virsu XP. PROTAMS KA NEVAR UZLIKT, jo stav jaunaka versija un vecaku vairs neļauj uzlikt, paskatijos google tas vispar izskatās tik hardcore.

varbūt kāds var atsūtīt windows 7 x64 bit DRIVERUS priekš networkcontroller un priekš ethernet controler

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...