Jump to content
GIGN Forum

cheathing-death


Recommended Posts

Lieta taada ka visu laiku speeleeju GIGN serverii un viss bija normaali ieienstaleeju antiviirusu programmu (norton antivirus 2002) peekshnji saaka neiet c-d ieeju serverii un met aaraa tipa nebuutu uzlicis. Varbuut kaads var pateikt kaa var sho probleemu atrisinaat ?

Link to comment
Share on other sites

lol. NJem paarinstalee cs. izdzees CD un uzinstalee arii to pa jaunu.

P.S. Kur tu raavi 2002 norton? Uzliec ta4u 2003 un nekas negljukos. dooh. smile.gif

Link to comment
Share on other sites

Macho, visdriizaak tas ir domaats Hl ar modiem (plika instalaacija), nenjemot veeraa user files (screenshot, demo, etc.).

Patiesiibaa man arii sameeraa biezhi gadaas taa, ka ieeju CS, un peec tam mani izmet - C-D required... Pieljauju domu, ka tas ir pasha C-D gljuks, jo, atvainojiet, piedodiet, man dators ir nokonfigureets godam (man darbs taads). Taa kaa nestresojiet pat to, un nejautaajiet kaapeec, vienkaarshi taa ir.

Link to comment
Share on other sites

smiliez.de_2428.gif runa iet par hl.exe kursh sver vairak par 1mb nevis halflife kursh aiznjem vairak par 1gb laugh.gif ... ja hl.exe aiznjem vairak par 1mb, znachit tev ir kaukads viruss un cd neljauj palaist geimu...

palasot unitedadmins forumus, nonacu pie secinajuma, ka cd nespej nokjert to briidi kad tiek palaista spele. izskaidrojumi vairaki, popularakais - kompis pa shvaku... ir versija arii ka pats cd ir gljukains. man pasham ir nacies saskarties ar tadu kjibeli - palaizhu cd, palaizhu cs, ieeju servaa, izlidoju araa... atliek iziet no cs un izrubiita rii cd, palaist cd pa jauno un iet atkal cs iekshaa, paliidz 100% gadijumos...

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...