Jump to content
GIGN Forum

Bans By Teddy @ War3


Krutais
 Share

Recommended Posts

Esmu patstāvīgs gign war3 spēlētājs jau vairākus mēnešus! Šodien man radās tāda problēma: paspēlēju pāris raundus, pēc tam aizgaaju līdz virtuvei (tas bij uz kādiem 4 raundiem) tikmēr biju AFK! atnācu atpakaļ un skatos ka man ir uzlikts bans!

Es gribēju uzzināt ko tas viss nozīmē, un kāds ir īstais iemesls tam banam, jo pieņemu ka "pazuudi" nav nopietns, paskaidrojoš iemesls! nokopēju no konsoles visu to bana iemeslu un pārējo!

BUILD 4883 SERVER (0 CRC)

Server # 3

+-[Pieeja liegta]---------------------------------------------------

| BANA ID: 81504

| ADMINS: Teddy

| NOBANOTAIS NIKS: Krutais

| NOBANOTAA IP: 95.68.80.149

| IEMESLS: pazuudi

| UZLIKTS: 30.03.2011 22:04

| Uzlikts pirms 9 minutem

| Bana terminsh ir uz nenoteiktu laiku!

| Info webaa: http://www.gign.lv/ban/81504

+-------------------------------------------------------------------

Kicked :"pazuudi, bans ir uz nenoteiktu laiku! Vairak informacijas lasi konsole!

Gaidu kādu sakarīgu paskaidrojumu, un ceru ka tas ir tikai pārpratums !

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 67
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Bota tev iekopēja visu bana iemeslu, bans tika uzlikts specāli ar tādu iemeslu. Lai tu parādītos forumā. Tā tad, bans paliks kamēr tu publiski šeit neatvainosies bandim. + neizvāksi ārā savu sprayu.

paldies par uzmanību

Link to comment
Share on other sites

Tad tagad sanāk ka man būs permenently bans? Par to, ka viņš to visu ir iesācis, un tāpat kā rakstija, ka visu laiku aizskaru viņu, tā ir tikai atbilde uz viņa izteiktajiem draudiem un apvainojumiem. Esmu pārliecināts ka daudzi spēlētāji no gign war3 var apliecināt par banda izteikumiem, aizvanojumiem un informācijas izspiešanu!

Par sprayu saprotu, tas bij par daudz, bet ceru uz sapratni no adminiem! Ja man tagad uzliek mūzīgo banu, tad tik pat labi viņam vajadzētu mūžīgo gagu, lai neprovocē citus spēlētājus!

Link to comment
Share on other sites

Zinot bandi, es tiešām nebrīnītos, ja bija kaut kādas provokācijas un strīdi, kas beigās noveda pie šāda rezultāta. Diemžēl, bez log failiem neko neatrisināsim.

Krutais, pastāsti precīzi, KĀ VISS SĀKĀS un iedod precīzus laikus un mapes, lai varam palūgu log failus, kaut gan, esi piekāpīgs un vienkārši atvainojies. :)

Link to comment
Share on other sites

Tad tagad sanāk ka man būs permenently bans? Par to, ka viņš to visu ir iesācis, un tāpat kā rakstija, ka visu laiku aizskaru viņu, tā ir tikai atbilde uz viņa izteiktajiem draudiem un apvainojumiem. Esmu pārliecināts ka daudzi spēlētāji no gign war3 var apliecināt par banda izteikumiem, aizvanojumiem un informācijas izspiešanu!

Par sprayu saprotu, tas bij par daudz, bet ceru uz sapratni no adminiem! Ja man tagad uzliek mūzīgo banu, tad tik pat labi viņam vajadzētu mūžīgo gagu, lai neprovocē citus spēlētājus!

Tagad tik maigs un puukains esi..zeel ka neiekopeeju un nesaglabaaju ierakstus no konsooles. Katrs ir atbildiigs par saviem vaardiem, izteikumiem utt.. un tu atbildeesi, es apsolu. 1 solis jau ir veikts, esi nobanots, 2 solis es tevi tiesaam gribu satikt un satiksu in real life ;)

p.s. Ja chiiteri atvainosies vinjus arii atbanos?

Link to comment
Share on other sites

Zinot bandi, es tiešām nebrīnītos, ja bija kaut kādas provokācijas un strīdi, kas beigās noveda pie šāda rezultāta. Diemžēl, bez log failiem neko neatrisināsim.

Krutais, pastāsti precīzi, KĀ VISS SĀKĀS un iedod precīzus laikus un mapes, lai varam palūgu log failus, kaut gan, esi piekāpīgs un vienkārši atvainojies. :)

Nav svarīgi kurš sāka, jo šāda rīcība ir nepieņemama. Tapēc, kamēr vien Krutais neatvainosies publiski un neizvāks sprayu ārā, bans paliks.

Link to comment
Share on other sites

Zinot bandi, es tiešām nebrīnītos, ja bija kaut kādas provokācijas un strīdi, kas beigās noveda pie šāda rezultāta. Diemžēl, bez log failiem neko neatrisināsim.

Krutais, pastāsti precīzi, KĀ VISS SĀKĀS un iedod precīzus laikus un mapes, lai varam palūgu log failus, kaut gan, esi piekāpīgs un vienkārši atvainojies. :)

Tas bij tiešām sen atpakaļ, tas strīds jau ilgst ap mēnesi vai pat vairāk, precīzi neko neatceros! Bet šī visa strīda iniciators es noteikti nebiju!

Link to comment
Share on other sites

Zinot bandi, es tiešām nebrīnītos, ja bija kaut kādas provokācijas un strīdi, kas beigās noveda pie šāda rezultāta. Diemžēl, bez log failiem neko neatrisināsim.

Krutais, pastāsti precīzi, KĀ VISS SĀKĀS un iedod precīzus laikus un mapes, lai varam palūgu log failus, kaut gan, esi piekāpīgs un vienkārši atvainojies. :)

pikaso, es izdariitu kaa vins...ieliktu tavu bildi ar ierakstu mr. dirsaa piseejs gribeetu redzeet tavu reaciju ;) es esmu loti vienkaars cilveeks, nevis taads, par kaadu mani te pataisa. kaa pret mani taa es pret citiem. kaa viss saakaas pikaso? vins meginaja mani izprovaceet nevis es..kaitinaaja, lecaas aiz monitora un man jaaseez rokas kleepii salikusam? + veel tagad taa bilde. Ja vinju neizbanos, es panaaksu lai aizklapee ciet visu gign, ar juristu jau esmu konsulteejies, un tas nepavisam nav smiekliigi. vins paarkaapa noteikumus ne tikai te bet visa interneta videe, par ko draud KRIMINAALLIKUMS. Ja vadiiba neriikosies, riikosos es. Ja vajadzees varam arii tiesaaties :)

Nav svarīgi kurš sāka, jo šāda rīcība ir nepieņemama. Tapēc, kamēr vien Krutais neatvainosies publiski un neizvāks sprayu ārā, bans paliks.

mani izbanoja par vaardu DAUNIS uz 5dienaam. Ja savaaktu kopaa visus vinja vaardus un veel vinja izdaribas ar bildeem, permanentaly bans buutu veel par maigu.

Nav svarīgi kurš sāka, jo šāda rīcība ir nepieņemama. Tapēc, kamēr vien Krutais neatvainosies publiski un neizvāks sprayu ārā, bans paliks.

Atvainosies vins man nevis internetaa, bet reaalajaa dziivee un uz celjiem, apsolu.

Edited by bandis
Link to comment
Share on other sites

He! Bandis atkal izceļas ar savu godīgumu un gudrību.

Tas jau nekas, ka viņš pusei war3 servera ir draudējis pa seju iedot, lamājis, pazemojis. Man arī prasīja vārdu, uzvārdu un solīja, ka braukšot sist entās reizes.

Nu jā, no Krutā puses tomēr tas ir nesmuki, bet reāli jebkuram var neizturēt nervi pēc reālu draudu iztekšanas. Bonusā vel tas, ka Kruto atrada draugos, sūtīja draudu vēstules un izgūglēja, kur viņš mācās. Teica, ka sagaidīšot viņu pēc skolas. :)

Visu cieņu Tedij, bet Tev nav absolūti nekādas saprašanas par to, kāds "frukts" tas bandis ir. Šoreiz Tu ar banu pārsteidzies, neizzinot problēmu dziļāk.

EDIT:

Atvainosies vins man nevis internetaa, bet reaalajaa dziivee un uz celjiem, apsolu.
un atkal sākas draudi. Edited by La_Rock
Link to comment
Share on other sites

He! Bandis atkal izceļas ar savu godīgumu un gudrību.

Tas jau nekas, ka viņš pusei war3 servera ir draudējis pa seju iedot, lamājis, pazemojis. Man arī prasīja vārdu, uzvārdu un solīja, ka braukšot sist entās reizes.

Nu jā, no Krutā puses tomēr tas ir nesmuki, bet reāli jebkuram var neizturēt nervi pēc reālu draudu iztekšanas. Bonusā vel tas, ka Kruto atrada draugos, sūtīja draudu vēstules un izgūglēja, kur viņš mācās. Teica, ka sagaidīšot viņu pēc skolas. :)

Visu cieņu Tedij, bet Tev nav absolūti nekādas saprašanas par to, kāds "frukts" tas bandis ir. Šoreiz Tu ar banu pārsteidzies, neizzinot problēmu dziļāk.

Draudu veestules? tas ka es vinjam teicu ka atbildees par visu ko man rakstija ir draudu veestules?? kaa man tad bija riikoties?? tas ka skolaa apbizots puika izpauzas aiz monitora nedod vinjam nekaadas tiesiibas dariit to, ko vins izdarija. es vienkaarsi gribu vinju satikt, un redzeet kaa vins mna to visu pateiks aciis, ko ir sarunaajis csaa ;)

Link to comment
Share on other sites

Es tev saku velreiz, šāda rīcība ir nepieņemama! Vienalga cik slikts bandis būtu. Ir jābūt kaut kādām ētikas normām. un cilvēku bildes bez autora piekrišanas publicēt nedrīkst. Par to ka bandis patstāvīgi lamājās zin visi war3 admini. Bandis arī par to tiek sodīts.

Link to comment
Share on other sites

Es tev saku velreiz, šāda rīcība ir nepieņemama! Vienalga cik slikts bandis būtu. Ir jābūt kaut kādām ētikas normām. un cilvēku bildes bez autora piekrišanas publicēt nedrīkst. Par to ka bandis patstāvīgi lamājās zin visi war3 admini. Bandis arī par to tiek sodīts.

Tad ko man darīt lai dabūtu unban?

Link to comment
Share on other sites

He! Bandis atkal izceļas ar savu godīgumu un gudrību.

Tas jau nekas, ka viņš pusei war3 servera ir draudējis pa seju iedot, lamājis, pazemojis. Man arī prasīja vārdu, uzvārdu un solīja, ka braukšot sist entās reizes.

Nu jā, no Krutā puses tomēr tas ir nesmuki, bet reāli jebkuram var neizturēt nervi pēc reālu draudu iztekšanas. Bonusā vel tas, ka Kruto atrada draugos, sūtīja draudu vēstules un izgūglēja, kur viņš mācās. Teica, ka sagaidīšot viņu pēc skolas. :)

Visu cieņu Tedij, bet Tev nav absolūti nekādas saprašanas par to, kāds "frukts" tas bandis ir. Šoreiz Tu ar banu pārsteidzies, neizzinot problēmu dziļāk.

EDIT: un atkal sākas draudi.

uzreiz pasaki ka esi viens no vinja pieluudzeejiem un nebur te draamu. Neiistajam vinsh sabrauca virsuu. Reizeem vaardi var aizskaart saapiigaak nekaa fiziska speka pielietosana.

Edited by bandis
Link to comment
Share on other sites

ļaušu pikaso objektīvi izvērtēt šo gadījumu.

Chiiteris lieto paliigprogrammu vinju nobano, kaads lamaajas vinju nogago, kaads nirgaajas aizskar un veic nelegaalas riiciibas un publiskosanas vinju nobano. Ko veel te izveerteet... vis jau ir noticis... Tas ka puspasaule manu bildi redzeeja ar uzrakstu bandis mr. dirsaa piseejs, tas ir normaali? Kaa riikotos juus man taads jautaajums? Protams, es uzzinaaju visu ko man vajag uzzinaat un taalaak riikosos... Ir arii zobezas, kuras vins jau sen paarkaapa. Tagad tik maigs un puukains... redz nabadzinju nobanoja.

Link to comment
Share on other sites

Krutais, Tev izskaidroja, kas Tev jādara. 3 reizes, ja nekļūdos ātri pārlasot.

Par situāciju. Cik spēlēju tad visu laiku redzu, kā krutais sāk provokācijas utt

Jā, bandis ir mums baigais "karstgalvis", bet tādi ir cilvēki un neko mēs nevaram darīt, līdz tie nepārkāp noteikumus un kad tie to izdara, tad mums ir tiesības parūpēties par to, lai viņus soda.

Labi, no banda arī ir atbildes, kas ļauj to turpināt, bet lai nu kā, katram pārkāpumam ir sods, par katru banda izteikumu viņš arī varēja tikt sodīts, tad kāpēc Tu neziņoji?

Krutais, Tu neesi taisnības cīnītājs un nevari iet apšaut cilvēkus, kas pīpē publiskās vietās, kur tas nav atļauts. ( metafora salīdzinot banda un krutā rīcību )

Link to comment
Share on other sites

Krutais, Tev izskaidroja, kas Tev jādara. 3 reizes, ja nekļūdos ātri pārlasot.

Par situāciju. Cik spēlēju tad visu laiku redzu, kā krutais sāk provokācijas utt

Jā, bandis ir mums baigais "karstgalvis", bet tādi ir cilvēki un neko mēs nevaram darīt, līdz tie nepārkāp noteikumus un kad tie to izdara, tad mums ir tiesības parūpēties par to, lai viņus soda.

Labi, no banda arī ir atbildes, kas ļauj to turpināt, bet lai nu kā, katram pārkāpumam ir sods, par katru banda izteikumu viņš arī varēja tikt sodīts, tad kāpēc Tu neziņoji?

Krutais, Tu neesi taisnības cīnītājs un nevari iet apšaut cilvēkus, kas pīpē publiskās vietās, kur tas nav atļauts. ( metafora salīdzinot banda un krutā rīcību )

Es spray novācu! Domāju pa to publisko atvainošanos, kur man ir jāatvainojas? Kā man ir ir jāatvainojas, tapēc arī nesapratu kā dabūt to unbanu!

Link to comment
Share on other sites

Krutais, Tev izskaidroja, kas Tev jādara. 3 reizes, ja nekļūdos ātri pārlasot.

Par situāciju. Cik spēlēju tad visu laiku redzu, kā krutais sāk provokācijas utt

Jā, bandis ir mums baigais "karstgalvis", bet tādi ir cilvēki un neko mēs nevaram darīt, līdz tie nepārkāp noteikumus un kad tie to izdara, tad mums ir tiesības parūpēties par to, lai viņus soda.

Labi, no banda arī ir atbildes, kas ļauj to turpināt, bet lai nu kā, katram pārkāpumam ir sods, par katru banda izteikumu viņš arī varēja tikt sodīts, tad kāpēc Tu neziņoji?

Krutais, Tu neesi taisnības cīnītājs un nevari iet apšaut cilvēkus, kas pīpē publiskās vietās, kur tas nav atļauts. ( metafora salīdzinot banda un krutā rīcību )

Par lamaasanos utt esmu ticis sodiids, taapeec esmu piebremzeejis un to vairs nedaru. Bet ja mani apvaino, izsmej un izsakaas "gudri" aiz monitora, tas nav pienemams. + tas nebija ne vienu, ne divas, ne triis dienas... tas bija praktiski katru dienu un kaadu meenesi, ja ne vairaak. + piepaliidzeeja vinja draugi kas spelee cs. Viss ko varu pateikt, ir tas, ka ir jaatbild par savu riiciibu, cilveeks vins vairs nav mazs un gjau domaajosh...vismaz izliekas, ka taads ir. Ir robezas ko var teikt un lamaaties. Tas ja mani par idiotu utt nosauktu buutu pilniigs nieks...vinja uzbraucini bija daudz savdaaki, ja nemaldos tika pat mani vecaaki piemineeti. Tik daudz rakstijis man cs chataa ka visu pat neatceros. Man gribas tikai vienu, lai vins man to pasaka aciis... buus drosme Krutais?

Gribētos zināt cik Bandis un Krutajam ir gadu ... ? Jo pieauguši cilvēki .... nav tādi... Nu vismaz inteliģenti cilvēki nav...

Paklausies inteligentais cilveek. Ko es esmu izdarijis es gribeetu zinaat? Sevi aizstaaveeju? Taa ir katra normaala cilveeka riiciiba-SEVI AIZSTAAVEET. Taadus inteligentus esmu daudz saticis, kas atlauj sev uz galvas kaapt, diemzeel es neesmu viens no tiem.

Man ir 22 gadi, vinjam loti iespejams 21.

Link to comment
Share on other sites

Es spray novācu! Domāju pa to publisko atvainošanos, kur man ir jāatvainojas? Kā man ir ir jāatvainojas, tapēc arī nesapratu kā dabūt to unbanu!

Tas ka tu uzrakstiisi. "Piedod luudzu bandi, es taa negribeeju", tai pasaa laika tizli smiinot aiz monitora kaut ko mainiis? Tad varbuut visiem kas ir nobanoti liksim atvainoties??? Nosauc kaut vienu iemeslu KAADS MAN NO TAA LABUMS?

Link to comment
Share on other sites

Domāju, ka abiem vajadzētu uz priekšdienām iemācīties kontrolēt savas emocijas, jo pagaidām izskatās pēc riktīgiem pajoliņiem. Viens par otru cenšas izlikties dumjāks. Turklāt, kādēļ uzreiz jāķeras pie personīga rakstura apvainojumiem? Atradušies te Romeo un Džuljeta. Gatavie Kapuleti un Monteki. Popkornu, sulu studijā!

Moš noņemt banu, paskatīties kā abi uzvedīsies - būs cūcības, banot nafig, lai nesmird te lieki.

Edited by Lumpy
Link to comment
Share on other sites

Paklausies inteligentais cilveek. Ko es esmu izdarijis es gribeetu zinaat? Sevi aizstaaveeju? Taa ir katra normaala cilveeka riiciiba-SEVI AIZSTAAVEET. Taadus inteligentus esmu daudz saticis, kas atlauj sev uz galvas kaapt, diemzeel es neesmu viens no tiem.

Man ir 22 gadi, vinjam loti iespejams 21.

ko tu esi izdarījis? - neko , jūs abi vienkārši esiet diezgan stresaini , un viss šis aizsākās , godīgi sakot , nežēlīgi stulbas spēles dēļ.

Un vai tad jums nebūtu jāmācās ( laigan par šo nevaru neko teikt , jo varbūt Profenē mācijāties , un ātrāk pabeidzāt , nevis kā tas būtu bijis Universitātē ) nevis jāspēlē kaut kādas spēles ( pie tam 12(?) gadus vecas ) , kaut vai dēļ tā , ka tur ir daudz mazgadīgo , kuri to tik vien dara kā diršas viens uz otra ?

Ko es tev ieteiktu - IGNORĒ VIŅU ! - Tu viņu nekad savā mūžā nesatiksi + ir skaidrs , ka viņš neko nedarīs , jo ja dirsīsies vai publicēs tavu bildi , Dabūs BANU !

EDIT: Nu saņemieties , jūs tak abi esiet pieauguši cilvēki....

Edited by CreativeNemesis
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share


×
×
  • Create New...