Jump to content
GIGN Forum

Msi Laptopi


~ jeyna ~
 Share

Recommended Posts

MSI apkalpo ICT serviss, lietuvieši, atļaušos teikt, ka visdrausmīgākais iespējamais no servisiem.

Toties pēc pieredzes ar MSI reti mēdz būt problēmas. Ja problēmas parādās - nu tad gan rēķinies ar pamatīgu jebatoriju, bet iespēja, ka tādas problēmas parādīsies ir minimālas. Pilnīgs pretstats Dellam starp citu - Delli pēdējā laikā plīst ar apskaužamu regularitāti, toties serviss super ( SIA ATEA).

Price/perfomance attiecības ziņā MSI nav ievērības cienīgu konkurentu. Ja nu vienīgi igauņi ORDI ( arī starp citu vērts uzmest aci - lēts korpus, igauņu brends bet ar ļoti interesantām komplektācijām)

Link to comment
Share on other sites

mino, kas ar vienu vaio nepietiek?

EUUUUUUUUUUUUUU, labi, ka atgādināji.

Surr, ja lasi vēl šo. (patiesībā jautājums adresēts visiem, kas šo lasa)

Man Vaio baigi sāk karst. Kad sāku geimot tad vispār ir cepeškrāsns.

Ir kaut kāda vieta, kur var aiznest datoru, lai viņam cooleri iztīra, vai nomaina vai izdara kaut ko, lai vairs tā nekarst?

p.s. - teddy - tas ne priekš manis. :) Man te draudzenei iekrita acīs, jo palēts bija.

Link to comment
Share on other sites

Pilnīgi piekrītu Sur, par jebatoriju ar servisu. Man lai nomainītu klavu pagāja 3 mēneši, bija visādi debīli attaisnojumi. Un tad kad es biju izņemt kompi, tad bija vēl viens čalīts kurš nenormāli plosijās saistībā ar v-karti, ka viņam arī īpaši nesteidzas ar garantijas remontu.

Sanāk laikam tā, ka viņi sūta visu uz LT nevis remnotē šeit pat Latvijā un tie sūtijumi laikam arī neizceļas ar īpašu regularitāti.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...