Jump to content
GIGN Forum

Kas Vispār Notiek?


Kontortionists
 Share

Recommended Posts

Cik gadu jau gign'am? Atceros, ka te biju no kāda 200...4? Tad pieregojos ar jaunu akauntu, bet nekad īsti neesu komūnā iesaistījies. Jā, zinu dažus gigniešus, lai gan viņi visdrīzāk pat nezina, ka es te postēju (Latvija maza).

Anyway, atceros worm, macho, SuperRembo...citus. Daži kļuvuši par krutām šiškām, bet citi te vēl postē. Vai Jūs vēl vispār CS spēllējat vai šis vairāk ir kļuvis par tādu portālu patusēšanai? Es domāju, ka vecākajiem jau tagad ir 30+, ko vispār darat ar savām dzīvēm, kāpēc nākat uz šo forumu? Vai CS tiešām kāds vēl Latvijā spēlē?

Arī žēl, ka gamez.lv lēnām nomirst. Visi izbrauc. Brauc prom uz citām zemēm laimi meklēt. Un arī LV portālos vairs neiegriežas.

Nostaļģija uznāca.

Link to comment
Share on other sites

Tu nu gan šodien aši posto linkus!

Cik gadu jau gign'am? Atceros, ka te biju no kāda 200...5? Tad pieregojos ar jaunu akauntu, bet nekad īsti neesu komūnā iesaistījies. Jā, zinu dažus gigniešus, lai gan viņi visdrīzāk pat nezina, ka es te troļļoju (Blatvija maza).

Anyway, atceros grands, cilveks, slowhands...citus. Daži kļuvuši par beigtām šiškām, bet citi te vēl spamo. Vai Jūs vēl vispār fermu spēllējat vai šis vairāk ir kļuvis par tādu portālu patusēšanai? Es domāju, ka vecākajiem jau tagad ir 18+, ko vispār darat ar savām dzīvēm, kāpēc nākat uz šo forumu? Vai Hello kitty tiešām kāds vēl Blatvijā spēlē?

Arī žēl, ka h4xZ.lv lēnām nomirst. Visi izbrauc. Brauc prom uz citām zemēm laimi meklēt. Un arī BlV portālos vairs neiegriežas.

Nostaļģija uznāca.

Link to comment
Share on other sites

Cik gadu jau gign'am? Atceros, ka te biju no kāda 200...5? Tad pieregojos ar jaunu akauntu, bet nekad īsti neesu komūnā iesaistījies. Jā, zinu dažus gigniešus, lai gan viņi visdrīzāk pat nezina, ka es te troļļoju (Blatvija maza).

Anyway, atceros grands, cilveks, slowhands...citus. Daži kļuvuši par beigtām šiškām, bet citi te vēl spamo. Vai Jūs vēl vispār fermu spēllējat vai šis vairāk ir kļuvis par tādu portālu patusēšanai? Es domāju, ka vecākajiem jau tagad ir 18+, ko vispār darat ar savām dzīvēm, kāpēc nākat uz šo forumu? Vai Hello kitty tiešām kāds vēl Blatvijā spēlē?

Arī žēl, ka h4xZ.lv lēnām nomirst. Visi izbrauc. Brauc prom uz citām zemēm laimi meklēt. Un arī BlV portālos vairs neiegriežas.

Nostaļģija uznāca.

You amuse me.

Link to comment
Share on other sites

You amuse me.

antibiotiku blakusefekti

anyway, es iekāpu draugiem.lv un tur tāda šaušulīgi tumša bilde izleca, sabijos nedaudz, domāju būs nohakojuši. mierinu sevi ar gotiņas saldējumu, plazā bija akcija. :)

Link to comment
Share on other sites

antibiotiku blakusefekti

anyway, es iekāpu draugiem.lv un tur tāda šaušulīgi tumša bilde izleca, sabijos nedaudz, domāju būs nohakojuši. mierinu sevi ar gotiņas saldējumu, plazā bija akcija. :)

Es antibiotikas dzeru tikai pirmo dienu, Tu jau neesi noskaidrojis, kāda Tev ir asinsgrupa, ne?

Anyway - ir gotiņas saldējums? Now i'm jelous :(

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...