Jump to content
GIGN Forum

Beedas Un Asaras


rispakts
 Share

Recommended Posts

+-[Pieeja liegta]---------------------------------------------------

| BANA ID: 80241

| ADMINS: Eziic

| NOBANOTAIS NIKS: BRATELLAS|bljodinja

| NOBANOTAIS STEAM_ID: STEAM_0:1:17919768

| IEMESLS: wh

| UZLIKTS: 18.03.2011 02:55

| Uzlikts pirms mazak ka minutes

| Bana terminsh ir uz nenoteiktu laiku!

| Info webaa: http://www.gign.lv/ban/80241

+-------------------------------------------------------------------

Kicked by Console: "wh, bans ir uz nenoteiktu laiku! Vairak informacijas lasi konsolee!"

Kicked :"wh, bans ir uz nenoteiktu laiku! Vairak informacijas las

demo - http://pussy.gign.lv/cs.gign.lv/2011-03-18/weekly-cs.gign.lv-1103180226-de_odigy.zip

nu kautkaa taa :) es pa ilgu laiku izdomaju uzspeleet 1.6 un peec paaris fragiem dabuju banu no eziisha, jo caurshaavu kasti aiz kuras katru raundu sedeeja chalis. esmu arii stiimots un taa. un bediigi ir tas ka neatceros e-mailu savam vecajam foruma acc :) varetu ludzu unbanot? ja nu gadijumaa reizi meneesii tomeer izdomaaju pashaut vecajos kara laukos...

blody aka bljoda aka rispakts utt. :D

Link to comment
Share on other sites

Pieņemu, ka demo nav vērts skatīties, ja? Pāris fragi bija ap 30 un savu rīlniku tu man varēji uzpimpot adminčatā, ņemoties ar kromānu tevi paķēru līdzi aiz iedvesmas, jo uzreiz aiz viņa bana tu tur rušojot sataisīji tādus mīnusus pie CT [un jā, es nezināju, ka tas džeks tur sēž katru roundu], ka no manas puses pēc nelielas konsultācijas ar vēl vienu piparu sekoja bans. Noņemšu tuvāko 2 minūšu laikā.

EDIT*

xub 80241

ADMIN xub: Bans novaakts

Pēc pīppauzes uzpimpošu arī mapi + momentu, pēc kura liku banu.

EDIT2*

http://pussy.gign.lv/cs.gign.lv/2011-03-18/weekly-cs.gign.lv-1103180226-de_odigy.zip

25:05 - Māte aiz tās kastes sēdēja pirmo roundu un iepriekšējos roundus tu tur neskatījies, tieši šajā roundā tomēr nolēmi aktīvi bērt pa viņu.

27:20 - te aiz kastes sēdēju es un nebiju informēts par iepriekšējo momentu, tāpēc man likās dīvaini, ka tu tik aktīvi bombī pa mani + met uz manu pusi granātas.

28:33 - viens, otrs augšā uz kastes, kuru es ar savām stulbajām acīm neredzu + frags pie mašīnas + iepriekšējais moments ar granātu. Vainīgs, tev tur nekā nav. Atvainojos par sagādātajām neērtībām.

Edited by eziic
Link to comment
Share on other sites

paldies !

Pieņemu, ka demo nav vērts skatīties, ja? Pāris fragi bija ap 30 un savu rīlniku tu man varēji uzpimpot adminčatā, ņemoties ar kromānu tevi paķēru līdzi aiz iedvesmas, jo uzreiz aiz viņa bana tu tur rušojot sataisīji tādus mīnusus pie CT [un jā, es nezināju, ka tas džeks tur sēž katru roundu], ka no manas puses pēc nelielas konsultācijas ar vēl vienu piparu sekoja bans. Noņemšu tuvāko 2 minūšu laikā.

EDIT*

xub 80241

ADMIN xub: Bans novaakts

Pēc pīppauzes uzpimpošu arī mapi + momentu, pēc kura liku banu.

EDIT2*

http://pussy.gign.lv/cs.gign.lv/2011-03-18/weekly-cs.gign.lv-1103180226-de_odigy.zip

25:05 - Māte aiz tās kastes sēdēja pirmo roundu un iepriekšējos roundus tu tur neskatījies, tieši šajā roundā tomēr nolēmi aktīvi bērt pa viņu.

27:20 - te aiz kastes sēdēju es un nebiju informēts par iepriekšējo momentu, tāpēc man likās dīvaini, ka tu tik aktīvi bombī pa mani + met uz manu pusi granātas.

28:33 - viens, otrs augšā uz kastes, kuru es ar savām stulbajām acīm neredzu + frags pie mašīnas + iepriekšējais moments ar granātu. Vainīgs, tev tur nekā nav. Atvainojos par sagādātajām neērtībām.

es pirms tam speleju pa ct un katru reizi kad nomiru nacaas noskatiities kaa chalis aiz taas kastes noseezh atlikusho laiku, tas bija reizes 3... tapeec arii beeru tur.

Link to comment
Share on other sites

Labi labi, es tik tā, lai augša saprot kāpēc un pēc kādiem momentiem liku banu un nesāk mani bārt par manām darbībām. Pēc bana operatīvi apmeklēju forumu, pats noskatījos demo, objektīvi izvērtēju un banu noņēmu, vienkārši pa naktīm tik daudz to brīnumdaru, ka gadās arī tā. :)

Edited by eziic
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...