Jump to content
GIGN Forum

Xbox 360 Slim Atkodesana


eclipse jr
 Share

Recommended Posts

Sveiki visiem Gigna foruma!

Es nesen nopirku jaunu xbox 360 slim un velos vinu atkodet, del tam lielajam disku cenam, bet ja suta no arzemem, tad iznak baiga keza. Te palasiju dazus postus un dzirdeju par kaut kadu veikalu speis, be kad mekleju google man izmeta kaut kadu tur apgerbu veikalu :D. Vel skatijos biolata.lv bet tur tas cenas padargas, protams, varu atlauties, bet varbut ir kads cits veikals Riga vai vienalga kur? Paldies jau ieprieks!

Link to comment
Share on other sites

http://biolats.lv/lat-remont.html

tā skaitās modernizācija. Manējo atkodēja stundas laikā. Dod arī garantiju, ka nekas ar firmware nenotiks. :muahaha:

25-30ls par atkodēšanu nav dārgi, ja rēķina kādu summu tu ietaupīsi nepērkot orģinālās spēles. Protams, vari mēģināt atkodēt pašrocīgi, bet tur pamatīgs pisiens.

Edited by ekopuika
Link to comment
Share on other sites

http://biolats.lv/lat-remont.html

tā skaitās modernizācija. Manējo atkodēja stundas laikā. Dod arī garantiju, ka nekas ar firmware nenotiks. :muahaha:

25-30ls par atkodēšanu nav dārgi, ja rēķina kādu summu tu ietaupīsi nepērkot orģinālās spēles. Protams, vari mēģināt atkodēt pašrocīgi, bet tur pamatīgs pisiens.

Es kad viniem e-mailu rakstiju vini man saka, ka itka atkodet nevar , bet maina dvd-rom xboxam uz citu, kur iet piratiskie diski. Un par to vini teica , ka jamaksa 60ls stabili

Link to comment
Share on other sites

Katrs disks tev vēlāk izmaksās 1 latu, ja ņemt vairākus Verbatim diskus uzreiz - tad pat lētāk.. Biolatam ir tāda priekŗocība ka ja kut kas sapišās - viņi var salabot savus feilus tieši savus, ne jau tavus.

Link to comment
Share on other sites

Katrs disks tev vēlāk izmaksās 1 latu, ja ņemt vairākus Verbatim diskus uzreiz - tad pat lētāk.. Biolatam ir tāda priekŗocība ka ja kut kas sapišās - viņi var salabot savus feilus tieši savus, ne jau tavus.

Nu ja, bet kaut ka viekarsi gribas tikt skaidriba par tam cenam biolata, jo liidz rigai man ir tals cels un ne katru dienu bus pacietiba kratities 3h autobusa kur ir vainu pa karstu vai pa aukstu :D. P.S dzivoju Ventspili

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...