Jump to content
GIGN Forum

Par Referaatu


flashback
 Share

Recommended Posts

Lieta taada, ka man jaaraksta informaatikaa referaats par teemu "Interneta pārlūkprogrammas un to salīdzinājums". Bet probleema taa, ka es zinu tikai kaadas 3 paarluukprogrammas - IE, FireFox un Opera. Buutu labi, ja juus vareetu pateikt veel dazhas un buutu ideaali, ja juus veel vareetu pateikt, kur dabuut kautkaadu infu par vinjaam, jo googles tante shodien man neko negrib staastiit sad.gif

Link to comment
Share on other sites

nu jaa, taa kaa man uz okartes staaveeja veel ap 3 latiem un deriiguma terminjsh avansam riit beidzas, tad izdomaaju, ka vareetu kaadu referaatu no atlants.lv nokachaat smile.gif Atradu vienu, nokachaaju, shis tas man der, tikai probleema taada, ka tur ir iekshaa infa tikai pa to netscape, operu un IE, bet nav par firefox, laikam buus vien pasham jaameklee sad.gif

Link to comment
Share on other sites

nu joptv, kas ta tev pa probaam. manaa izpratnee shis temapts jau nu nav no tiem gruutakajiem. panem kaadas 3-5 popularaakaas parluukprogrammas, pameklee kaut ko par vinu veesturi, kad radushaas, kas ir autors. tad nem, skaties vinu interfeisu, kaadi ir + kaadi ir -, pats raksti no savas pieredzes, kuru es lietojis, kuru iesaki citiem lietot. pats galvenais, lai nebuutu tur paraak gudri, jo zinu, ka biezi rakstot referaatus ielikot vairaak savad domas un pieredzi izdodas diezgan interesanti un citiem arii patiik klausiities.

P.S. nu nez vai mans plaans ir tas labaakais, pats par shaadu teemu nesmu rakstiijis. protams, viegli pateikt, dari to, dari shito, a ka pasham jaraksta... smile.gif

Link to comment
Share on other sites

par viirusiem var uzzinaat katraa normaalaa antivirusa maajaslapaa, vai arii goglee

par speeleem var paintereseeties pie programmeetaajiem mirc kanaalos

par paarluukprogrammaam bljaujiet mircaa kaadaa no latvieshu kanaaliem, gan jau kaads spe4uks shajaa jautaajumaa atradiisies

ja uz aatro kko atradiishu iemetiishu siikaaku infu

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...