Jump to content
GIGN Forum

Sexy Admin


4uWiS^
 Share

Recommended Posts

Nu tātad spēlēju karti de_old_aztec, jeb kā viņa saucas.. Tātad laiks kkur minūte, prosta umņiks POKE, jeb POKEMON sāk kko rakstīt lielajā čatā, lai nesēžu ar c4 ūdenī utt.. Es pamainu niku uz [CENZĒTS] un šis uzliek banu uz 1h.. Reāli mēs katrs varam spēlēt kā gribam un pildīt misiju kā gribam, nevis kā kkādam klaunam ienāk prātā!

Man sirsniņa nesāp, bet vnk šobrīd vēlējos šo stundiņu paspēlēt kamēr NHL un NBA nav sācies..

p.s pa kuru laiku tam pokemonam tiesības o.O

+-[Pieeja liegta]---------------------------------------------------

| BANA ID: 78513

| ADMINS: betterontheotherside-.-<3

| NOBANOTAIS NIKS: chuuw

| NOBANOTAIS STEAM_ID: STEAM_0:1:19403430

| IEMESLS: atpuuties

| UZLIKTS: 02.03.2011 00:44

| Uzlikts pirms mazak ka minutes

| Terminsh peec 59 minutem

| Info webaa: http://www.gign.lv/ban/78513

+-------------------------------------------------------------------

Kicked by Console: "atpuuties, termins: 59 minutem. Vairak informacijas lasi konsolee!"

Kicked :"atpuuties, termins: 59 minutem. Vairak informacijas las

vnk ar šo gribu pateikt to, ka vajaga tos jaunos adminus mazliet vairāk pieskatīt, lai vispār serverī nenotiek kkāds pezpriģels utt.. spēlē nedēļā 2x un kad čīteri ir vai mapi vajaga nomainīt tad neviena nav.. vai ir pat bijis tā, ka reāli serverī 2čīteri un admins kkur 10minūtes specos viņu pēta kamēr tas ieslēdz speedhack un tad tik nobano..

Edited by 4uWiS^
Link to comment
Share on other sites

Tu par savu spīdhacku vispār par ko runā?

1kārt, tu sēdēji savā pusē ūdenī AR C4, kamēr visi rašoja . Es caur Tsay uzprasīju, chuwi tu tur ilgi domā sēdēt? Viņš pamāja, ka nē.

Ar ko es atbildēju: "Kusties"

Pēc kā sekoja -

* chuuw changed name to SUUKA PIMPI

* SUUKA PIMPI changed name to SUUKA PIMPI 4uwis »

Pēc kā vispār sekoja @ web - kropli tu pa daudz atljaujies! kaadaa sakaraa tev vsp te acc!! o.O 00:47

Vai tiešām tā ir neadekvāta rīcība no admina puses?

+ jūs jau visi pazīstat chuwi...

Edited by POKE
Link to comment
Share on other sites

Minūte ir domāta, lai tiktu līdz spotam un veiksmīgi uzliktu bumbu, nevis sēdētu pie savas bāzes kkur. Nebūsi ticis pat pusceļā, kad beigsies laiks un tad teiksi, ka nepaspēji, ne? Šoreiz esmu admina pusē.

Link to comment
Share on other sites

Tu par savu spīdhacku vispār par ko runā?

1kārt, tu sēdēji savā pusē ūdenī AR C4, kamēr visi rašoja . Es caur Tsay uzprasīju, chuwi tu tur ilgi domā sēdēt? Viņš pamāja, ka nē.

Ar ko es atbildēju: "Kusties"

Pēc kā sekoja -

* chuuw changed name to SUUKA PIMPI

* SUUKA PIMPI changed name to SUUKA PIMPI 4uwis »

Pēc kā vispār sekoja @ web - kropli tu pa daudz atljaujies! kaadaa sakaraa tev vsp te acc!! o.O 00:47

Vai tiešām tā ir neadekvāta rīcība no admina puses?

Noskatieties kāds demo! Kāds rašoja! , es uzeju augšā tur 4 vai 5 čeli ar kalašiem mīž iziet no ddoriem.. Es ar flašiem izskrēju un banu uzlika klauns mazais..

Tā vnk ir viela pārdomām.. Viņš jau kko ne pa tēmu de_dust man čatā lika virsū, bet tas nebija lielajā.. Čalim kkādi kompleksi vai kas uz mani, gribēja kkā ieriebt.. Skumji, ka tas izpaužas šādā veidā..

Minūte ir domāta, lai tiktu līdz spotam un veiksmīgi uzliktu bumbu, nevis sēdētu pie savas bāzes kkur. Nebūsi ticis pat pusceļā, kad beigsies laiks un tad teiksi, ka nepaspēji, ne? Šoreiz esmu admina pusē.

Eu TU! Es ne pirmo dienu cs spēlēju un zinu cik sekundes kam vajaga! Smiekli nāk.. Kas Tu tāds vsp esi, ka te vari rakstīt?

Edited by 4uWiS^
Link to comment
Share on other sites

Mnjā, kā čuvis teica - pilnīgs bezpriģels. Pasaki adminam, lai sūkā pimpi un dabū banu uz stundu!

Iesaku tev vērsties cilvēktiesību aizsardzības birojā, gan jau tie sapratīs, ja gignieši nesaprot.

Un jā Lumpy, tu neesi nekāda zvaigzne, čuvis neļāva tev te rakstīt!

No sirds izsmējos lasot topiku! Made my day! :)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...