Jump to content
GIGN Forum

Steam Account Disabled


anti jesuz
 Share

Recommended Posts

Eju iekšā un uzmet- STEAM ACCOUNT HAS BEEN DISABLED. rakstu tipa suportam, tačau tur vajag tos cd-kejus. Man viņi uzleca katru reizi virsū kad gāju spēlē. Nekad necentos viņus pierakstīt, jo viņi paši rādījās uzspiežot steam optionus..

Rakstu suportam, bet tur logs kas jaaizpilda(cdkejs)varbūt varu kkā vel dabūt tos cdkejus, vai vairs neko nevaru iesākt un jasadzīvo, kad steam konts ar 30spelēm ir padirsts?

Link to comment
Share on other sites

ja esi devis pareizu epastu, (un cerams neesi dzēsis ārā vēstules no steam :) ) Tev tur vajadzētu būt kkādām vēstulēm ar apstiprinājumu, ka esi šīs spēles pircis - Confirmation Number - (18 ciparu kombinācija). Varbūt prasa to.

Link to comment
Share on other sites

man ir ķipa ēpastā vēstules;

You've received a gift copy of the game Just Cause 2 on Steam.

tā gandrīz visām spēlēm, tipa un iekšā ir

YOU’VE RECEIVED A GIFT utt, viss tas infs, bet nekādi keji nav.

a supports nepaskaidro, kāpēc Tu esi ticis disable`ots?

Link to comment
Share on other sites

a supports nepaskaidro, kāpēc Tu esi ticis disable`ots?

tas noteikti delj ta ka akaunts ticis lietots no citas ip adreses = steamam aizdomigi, jo varbut akaunts ticis pardots.

steamam nevajag tavus tizlos "Received gift" pieradijumus, vinjiem vajag pieradijumu, ka tu esi pircis. https://support.steampowered.com/kb_article.php?ref=5406-WFZC-5519 rekur paris iemesli kapec disablots varetu but.

https://support.steampowered.com/kb_article.php?ref=2347-QDFN-4366 der kredit kartes pedejie chetri cipari, paypal infa un cdkey kaa pieradijums.

Edited by blindmind
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

JA nav CDkey vai rēķini ar ko esi veicis pirkumu neko atpakaļ nedabūsi. Tu esi kaut vienu spēli pircis pats cau VISA vai paypal? Ja esi, tad atrodi vēsturi šiem darijumiem - uztaisi skrīnu un nosūti viņiem.

Gifti ir gifti, nevis pirkums.

Link to comment
Share on other sites

a viņi man piepisās tikai par hl, pateicu, ka nav cdkejs tie pateica ok un vnk no spelēm izdzēsa csu un atdeva steamu atpakaļ, vismaz labi, ka tā :)

noteikti tapēc, ka csu dabūju no ta hujova, kas zaga neizlaistus kejus vai ko tur..

Edited by anti jesuz
Link to comment
Share on other sites

Es tev esmu tikai l4d2 sūtījis, ja vajag aizrakstīt supportam, tad varēju uzreiz rakstīt pm.

Reāli nesaprotu, kāpēc šo topiku ieraugu tikai šodien. lol

edit: ai neko, paskatījos pats, redzu, ka esi dabūjis atpakaļ. btw man ar atņēma mw2, kad to pirku no nišā pārdevēja. So, es vairs NEKAD nepirkšu no svešiem.

Edited by AmE
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...