Jump to content
GIGN Forum

Оборотень В Погонах


SweeX
 Share

Recommended Posts

Добрый вечер,ради бога извеняюсь что пищу по русски..Так как по Латышски у меня не получается..

перейдём к сути Админ pikasomons,Прикрывает читеров..Вчера был замечен читер под ником Soldier..Играл себе играл..Админов вчера небыло..Он зашёл сегодня играет так же с Читами. Я попросил pikasomons проследить за его игрой.что он мне в ответ Он мой друг... но будь хоть Бог но правила есть правила верно? Разберитесь пожалуйсто... С уважением SweeX

Link to comment
Share on other sites

Pieklājīgs temata iesākums, taču nevajag radīt sev liekas problēmas. Sūdzībai nav nekāda pamata. Soldier ir vietējais war3 spēlmanis, tādēļ katru reizi nav jāseko viņam līdzi. Tev ir augsts pings, līdz ar to es tevi metu ārā. Ja nemuldētu tik daudz čatā, varbūt reizēm pievērtu acis uz pingu.

Forši, ka izvēlējies GIGN serveri, taču nepārmet mums par savām interneta radītajām problēmām. Izvēlies sev tuvāku serveri.

Link to comment
Share on other sites

pikaso,opjatj druzja da? ne u tebja li sluchajno bil toze drug genius kogda ja emu ban za wh,postavil.ti bil sebja v grutj i kri4al 4to tam wh nemozet bitj,on tvoj znakomij,a okozalosj 4to wh bilo.

Edited by lmz
Link to comment
Share on other sites

Čaļi, jums ar humora izjūtu ir kaut kādas problēmas. Tie, kas bija serverī, tiem ir skaidrs, kas šeit notiek un sūdzībai nav nekāda pamata. Soldier ir war3 pastāvīgais spēlētājs. Es viņu nepazīstu un man ir vienalga, vai viņš šeit spēlē vai nē.

Situācija tāda, ka spēlētājs SweeX (sūdzības autors) vienmēr krīt uz nerviem ar savu uzvedību serverī, bet par cik esmu laimīgs cilvēks, cenšos vienkārši pajokot un neņemt galvā. Pat neņemot vērā to, ka viņam ir liels pings un viņš raustās, viņš netika izmests, līdz, kā vienmēr, sāka krist uz nerviem.

SweeX: pika

SweeX: pikaso

SweeX: pikamons

SweeX: pikasomons

(es respektīvi neatbildu, jo neredzu nekādu jautājumu)

SweeX: ban Soldier wh

Ņemot vērā to, ka pateikt "tur nekā nav" ir jau apnicis, foršāk ir pateikt, piemēram "banned" (pārnestā nozīmē), vai "te var čītot", vai arī "nebanošu, viņš mans draugs".

Galu galā, bļēd, kāds ir sūdzības pamats? :D

Link to comment
Share on other sites

Pikasons давай ты не будешь из себя целку строить? Пинг у меня модемовый интернет,И Когда я Начинаю из за этого мещать другим игрокам я сам выхожу... Мы оба знаем что ты прикрываешь читеров)

И Причём тут Юмор? Админ Должен Быть серьёзным во всём..Если нет так иди носки вязать,или старушек переводи через дорогу рассказывая Анекдоты..Юморист ^^

Pikasons давай ты не будешь из себя целку строить? Пинг у меня модемовый интернет,И Когда я Начинаю из за этого мещать другим игрокам я сам выхожу... Мы оба знаем что ты прикрываешь читеров)

И Причём тут Юмор? Админ Должен Быть серьёзным во всём..Если нет так иди носки вязать,или старушек переводи через дорогу рассказывая Анекдоты..Юморист ^^

SweeX: pika

SweeX: pikaso

SweeX: pikamons

SweeX: pikasomons

(es respektīvi neatbildu, jo neredzu nekādu jautājumu)

SweeX: ban Soldier wh

что ты за ересь несёшь? я тебя просил Проследить за Soldier внимательней!!!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...