Jump to content
GIGN Forum

Acc Css Serveri


BullsEyE*
 Share

Recommended Posts

1. Esmu 20 gadus vecs jaunietis

2. Strādāju. Brīvajā laikā atpūšos un spēlēju css

3. Pieredze ir diezgan laba. Biju admins battle serveros ~1 gadu. Tad sekoja wnb servers, kurš diemžēl pajuka. Arī tur biju admins vairāk kā gadu.

4. Bieži spēlēju pa naktīm kad reti ir kāds admins online, tāpēc arī ar pārkāpējiem ir problēmas šajā laikā. Es šo trūkumu varētu labot.

5. Kad nestrādāju esmu gandrīz visu dienu online līdz kādiem 1 naktī. Darba dienās kā sanāk.

6. http://stats.gign.lv/css/hlstats.php?mode=playerinfo&player=31061

Ar niku viss kārtībā.

Gribētu ban, kick, slay un slap tiesības.

Mani atbalstītu: Spec_Alfa, Cereza, Rozā Suņuks

Link to comment
Share on other sites

Atbalstu pilnībā, prātīgs, ar debīliem izlēcieniem serverī nav izcēlies (vismaz, kad es tur esmu ^_^), nelamājas (imho liels pluss :D ) spēlē ļoti labi, pieredze arī ir ok, domāju, ka ar čīteru atpazīšanu nav problēmu :)

Link to comment
Share on other sites

Cik esmu ar viņu serverī, nekad neizceļās ne ar ko un ir var teikt nemanāma personas, kas spēle serverī.

Tikai pluss, ka manu kaitina, kad skype visu laiku mani moka ar čīteriem, patstāvīgs rakstītais.

Nav jēgas rakstīt, ka admīnu pietiek, katrs admīns atrodas serverī un ja vairāk admīnu vieglāk strādāt kā komandai.

Neesmu pret šo personu, ja viņš būtu mūsu lokā.

Rec

Link to comment
Share on other sites

Ļoti atbalstāma kandidatūra, kaut vai tāpēc, ka ir viens no retajiem, kas pirms publicē pieteikumu arī paprasa vai došu atsauksmi!

Spēlē daudz, prot atpazīt čīterus, paziņo man pa skype, ja tādi ir serverī, lai eju sakārtot... vienu vārdu sakot - ATBALSTU!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...