Jump to content
GIGN Forum

Viss Raustās


sunthug
 Share

Recommended Posts

Tātad pēdējās 2 dienas visi process'i datorā noraustās tiklīdz atveru jebko(my computer, web-browser, jaunu lapu iekš browser'a utt.) un arī pats dators ir kļuvis lēnāks

TF2 un citas ''demanding'' spēlēs fps noslīd līdz kādiem 10, skaņas arī raustās , jebšu nav iespējams paspēlēt, bet tā notiek tikai un spēlēm kurām requirements ir paaugsti.

Esmu noscanojis visu PC, nekā nav

Nekas arī nepārkarst

Kur ir vaina?

Edited by sunthug
Link to comment
Share on other sites

Apskaties procesus, varbūt kaut kas negaidīts iezadzies. Pamēģini vairākus ativīrusus, patīri visu ar CCleaner, varbūt palielini virtuālo atmiņu, padzēs sūdus no C diska. Pārliec windousu galu galā ja ir galīgi šitīgs PC

Edited by b0r1ng
Link to comment
Share on other sites

Es pie visa vainoju pēdējo (10.02.2011) Windows 7 apdeitu. Pēc viņa mans kompis galīgi jobnuts palika. Regulāri iebremzē un ieslēgt var tikai ar kādu trešo reizi. Pirmajās divās pirms user login ekrāns paliek melns un kompis nereaģē. Ar to ieslēgšanos arī uz XP ir novērota tieši tāda pati problēma pēc pēdējā apdeita.

P.S. Esmu trollis un ticu sazvērestības teorijām.

Link to comment
Share on other sites

Nezinu, kas jums ir... man ar visiem apdeitiem viss lido kā iepriekš... Vnk. savlaicīgi tīrīt kompi vajag utt... man uz viena no kompjiem winda stāv jau 4us gadus tā pati un NEKAS nebremzē...

Edited by b0r1ng
Link to comment
Share on other sites

lai arī cik dīvaini neizskatītos, viss atrisinājās pats no sevis

neko nebiju dzēsis, scanojis(izņenmot virus, kur neko neatrada) biju tikai izņēmis austiņas(bet tas nav iespējam ka tā būtu austiņu vaina)

Nesatraucies pēc kāda laika viss atkal sāks čakarēties,nu vismaz man tā bija :/ ,galu galā Windu pārlaidu !

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...