Jump to content
GIGN Forum

1200 Paundi Uz Rokas


enfuego777
 Share

Recommended Posts

SURE?

ENGLISH R Lazy bastards !

Nez kapec neviens negrib njemt britus darba? JO VINJI vnk nezin kas ir darbs... vinju acis mes esam varbut melnstradnieki, bet tik un ta labaki !

viņi ir ne tikai slinki, bet arī stulbi. vienam darba kolēģim anglim dabūju angļu valodu mācīt. :P

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 65
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Nu Īrijā latviešus un slovākus ciena, kā strādniekus un cilvēkus, vismaz pēc manas pieredzes, bet Poļus ienīda tāpēc, ka Poļu tikai māk Thanks, cat, Dog, un ir ieņēmuši visu lēto darbaspēka tirgu!

Cik ir sanaacis buut Polijaa, vienmer visi ir bijushi ljoti atsauciigi un laipni cilveeki, angliski ari zinaaja. Poljiem tagad nekada kriize nav tadelj noteikti nebrauc prom tie pashi labaakie indiviidi. (lai gan normaals cilveks var arii Latvijaa darbu atrast un nav jamazgaa mashiinas slinkiem britiem)

Edited by ag0ny
Link to comment
Share on other sites

viņi ir ne tikai slinki, bet arī stulbi. vienam darba kolēģim anglim dabūju angļu valodu mācīt. :P

kā tas ir, anglim mācīt angļu valodu? :)

viņš teikumu kopā salikt nevarēja vai nu tu viņam vārdiņus mācīji? ^_^

Link to comment
Share on other sites

kā tas ir, anglim mācīt angļu valodu? :)

viņš teikumu kopā salikt nevarēja vai nu tu viņam vārdiņus mācīji? ^_^

Hollow, tajā tavā trakajā bildē, tas čomaks, kurš tev ir pretī tajā mega riņķa dancī tože spēlē pie Rūsiņa? :)

p.s. veiksmi pret MCD!

p.p.s. Poļi!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Nuu es pabibiju anglija teiksu nekur nav labak ka majas, nav ta verts braukt uz angliju delj 1000-1200paundiem prom no draugiem, vecakiem, un pashas Latvijas, labak tad latvija krukities pofig par kadu algu, nomirt taks nenomirsi, a laimi Anglija jau nu tocna neiegusi.

Link to comment
Share on other sites

Cik ir sanaacis buut Polijaa, vienmer visi ir bijushi ljoti atsauciigi un laipni cilveeki, angliski ari zinaaja. Poljiem tagad nekada kriize nav tadelj noteikti nebrauc prom tie pashi labaakie indiviidi. (lai gan normaals cilveks var arii Latvijaa darbu atrast un nav jamazgaa mashiinas slinkiem britiem)

intresanti.. kur tu tādus atradi, jo braucot cauri polijai tur pat uz autobāņu punktiem neviens neprot ne angļu, ne krievu valodu. Es nemaz nerunāju par statiolā, shellos strādājošiem.

Link to comment
Share on other sites

intresanti.. kur tu tādus atradi, jo braucot cauri polijai tur pat uz autobāņu punktiem neviens neprot ne angļu, ne krievu valodu. Es nemaz nerunāju par statiolā, shellos strādājošiem.

Varshavas restoranos normali runa angliski.

Link to comment
Share on other sites

Hollow, tajā tavā trakajā bildē, tas čomaks, kurš tev ir pretī tajā mega riņķa dancī tože spēlē pie Rūsiņa? :)

p.s. veiksmi pret MCD!

p.p.s. Poļi!!!!!

Ir ir no Rūsiņa.tā trakā bilde ir no projekta pirms gada Grieķijā un tieši tajā mirklī mācam letiņu tautu dančus.

POĻI!? ^_^

Link to comment
Share on other sites

Ir ir no Rūsiņa.tā trakā bilde ir no projekta pirms gada Grieķijā un tieši tajā mirklī mācam letiņu tautu dančus.

POĻI!? ^_^

ahā, tas bija tas īpašais PROJEKTS? ~_~

Savādāk domāju, ka tajā bildē redzēta seja, tik nevarēju izdomāt kur. :)

POLSKAAAA!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Nu katram tā pieeja jāskatās inviduāli, ja pieņemsim man bērna pabalstus apgriež un atņem, tad anglijā par katru bērnu nedēļā izmaksā 200 paundi, kāpēc es nevarētu strādāt un sieva būt par mājsaimnieci, un plus vēl nomaksāti kredīti, a Latvijā nosauciet vismaz vienu reālu perspektīvi ģimenēm zem viduvējā līmeņa? (Jo mums latvijā tāda viduvējā līmeņa nemaz nav).

Link to comment
Share on other sites

Mani loti mac saubas, ka UK par katru bernu maksa 200 paundus nedela. Varbut, ja tie berni ir dzimusi UK vai kas tamlidzigs...

Savadak jau es parvacos tagad uz UK un man bus 2400 menesi! :)

Ka LV var izdzivot? Nu nav tik viegli, ja draudzene sezh majas. Tad japelna 800Ls.

BEt ja draudzene ari strada, tad jau ar 300Ls algu uz rokas katram (un 300Ls ir zema alga, btw), gimenes ienemumi menesi ir 600LS un par so naudinu var loti smuki dzivot.

+ 3 berni -> 3 apgadajamie -> nodoklu atvieglojumi ~50ls menesi.

Beefs

Link to comment
Share on other sites

Nu katram tā pieeja jāskatās inviduāli, ja pieņemsim man bērna pabalstus apgriež un atņem, tad anglijā par katru bērnu nedēļā izmaksā 200 paundi, kāpēc es nevarētu strādāt un sieva būt par mājsaimnieci, un plus vēl nomaksāti kredīti, a Latvijā nosauciet vismaz vienu reālu perspektīvi ģimenēm zem viduvējā līmeņa? (Jo mums latvijā tāda viduvējā līmeņa nemaz nav).

Dzili auzas iebrauci.

Nejau Tev par bernu dos to pashu, ko nopelna cilveki nedelja stradajot 4-6 darba dienas [stradajot ar minimalo algu + pec nodoklju atvilkshanu]. Tev berna pabalstu skatas pec ienakumiem + cik stundas tu nedelja strada. Chomam nav izdevigi pat overtime stradat, jo srazu pabalsts ir mazaks. Un tas na ne tuvu divsimtniekam. Liidz simtinjam izmaksas. Takshto lai to visu atkostu ir jazondee UK likumdoshana. Un jaa... beerns bija dzimis UK, bet vinjiem uz to po.

ENG pat par suni maksa 25 funti nedelja, jo redz tev vinjsh ir jauztur. Dazreiz tas pat liekas smiekligi klausoties angljos.

Link to comment
Share on other sites

Ka LV var izdzivot? Nu nav tik viegli, ja draudzene sezh majas. Tad japelna 800Ls.

BEt ja draudzene ari strada, tad jau ar 300Ls algu uz rokas katram (un 300Ls ir zema alga, btw), gimenes ienemumi menesi ir 600LS un par so naudinu var loti smuki dzivot.

+ 3 berni -> 3 apgadajamie -> nodoklu atvieglojumi ~50ls menesi.

Beefs

Tā vel ir normāla alga, ziemas periodā ;)

Protams, nāks vasara, parādīsies sezonālie darbi, etc. labumi, tad par 300 ls negribēsies īpaši strādāt :>

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...