Jump to content
GIGN Forum

Good Men Grib Tikt No Liekaa Svara Nost!


GooD`MeN
 Share

Recommended Posts

Vopshem ir taa! Man ir pa daudz kg,nu lai gana shooorit uz svariem uzkaapjot biju pa 4kg vieglaks nekaa pirms nedeljas! Tatad 95kg! Gribeetos jau zem 90kg nu teiksim 87kg!

Man pazvanija un man jaiet shodien uz WELNESS prezentaciju! PArbaudiishot manu vielmainju u.t.t.! Tatad cik esmu dzirdejis vinji piedavaas kaut kaadas ripas un pulverishus kurus jamixee ar jogurtu vai pienu no pasha riita un japixaa,sadedzinot KALORIJAS,palidzot nomest svaru un uzlabojot OMU un dod ENERGIJU! Esmu pat dzirdejis ka shito visu lietojot dzeks 3 dienas pec kartas tik pixajaa un miegs nenaca,kamer otrs choms 5reiz paspeja atluuzt un piecelties un turpinat pixaat!

Vai kadam ir pieredze ar shiim lietaam! Pienjemu ka tas ir kas lidzigs HERBALIFE!Doma it kaa varetu buut 1menesi palietot nomest nn-tos kg,ieguut ritmu un vielmainjai pareizi ljaut saakt darboties un tad atmest! Bet vai nebuus taa ka pec menesha PIENJEMSHOS DUBULTAA svaraa un kljuusu pasiive seene? Paldies jau ieprieksh!

KACHATIES NEGRIBU :) SLINKUMS!

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 97
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ar ripām tu savas nodzenātās aknas novedīsi tik tālā izmisumā, ka viņas vairs negribēs ar tevi sadzīvot. Just sayin'. Tad es labāk tiešām sāktu nodarboties ar sportu, bet tā kā man nav liekā svara ( svars pat ir par maz... ) tad es nekāds dižais padomdevējs nebūšu :)

Link to comment
Share on other sites

ripas un pulverishus kurus jamixee ar jogurtu vai pienu no pasha riita un japixaa,sadedzinot KALORIJAS,palidzot nomest svaru

Es tiešām gardi smejos xD . Tu tici tam, ka 3gadus tu sēdi dīvāna, neko nedari ( izņemot cilā alus pudeli ) uzdzen lieko svaru, bet pēc tam... gribi atkal neko nedarot nomest savu saaudzēto riepu? :xd3:

Izskatās ka tev ne tikai aknas ir sačakarētas, bet alkohols arī smadzenes ieteikmējis

inspiration-for-gym-junkies.jpg

Link to comment
Share on other sites

CIk saprotu un esmu lasijis USA shitie ir aizliegti ar likumu,jo no vinjiem rodas atkariiiba,ka nekaa visu laiku ENERGY un svars zuuud! Ja godigi,tomer jus mani apgaismojaat! Nee nu es aizieshu uz to prezentaaciju paklausiities,bet ja juus sakat,ka manaam niereem tas nepatiks,un ka nebuuus taa kaa runaa apkart,kam vairums nevar ticeet! nee slinkums ir un to buus gruuti nodziit! Vispirms laikam next WEEK aizieshu parbaudiishu AKNAS<NIERES un PLAUSHAS un ceru ka tur viss buus kartiibaa,ka mans ALKO LIMENIS nebuus tur neko sachakareejis,tad jau skatiisimies! Lai gana hvz,cik zinu eedot kartiigi un lietotojot tos VIELMAINJU UZLABOTAAJUS esot arii rezultaats! man nevajag nekaadas tuur UBER PRESIITES,vnk nomest lieko ALUS SVARU :DD

Link to comment
Share on other sites

CIk saprotu un esmu lasijis USA shitie ir aizliegti ar likumu,jo no vinjiem rodas atkariiiba,ka nekaa visu laiku ENERGY un svars zuuud! Ja godigi,tomer jus mani apgaismojaat! Nee nu es aizieshu uz to prezentaaciju paklausiities,bet ja juus sakat,ka manaam niereem tas nepatiks,un ka nebuuus taa kaa runaa apkart,kam vairums nevar ticeet! nee slinkums ir un to buus gruuti nodziit! Vispirms laikam next WEEK aizieshu parbaudiishu AKNAS<NIERES un PLAUSHAS un ceru ka tur viss buus kartiibaa,ka mans ALKO LIMENIS nebuus tur neko sachakareejis,tad jau skatiisimies! Lai gana hvz,cik zinu eedot kartiigi un lietotojot tos VIELMAINJU UZLABOTAAJUS esot arii rezultaats! man nevajag nekaadas tuur UBER PRESIITES,vnk nomest lieko ALUS SVARU :DD

Varbuut panjem LIDA? Tur iekshaa amfetamiins un taa. Arii var lietot un eest kaartiigi :D Atrodi pie jukushajaam fat chicks, kas ir paaraak slinkas, lai kustinaatu dirsu (skat visaadus delfi forumus&shit)

P.S. Shis galiigi nav nopients padoms, labaak nedari taa, nopietni.

Link to comment
Share on other sites

Nekaadas ripas! :thumbsdown:

1) Kusties

2) Rij mazaak

3) Nejauc oghljhidraatus kopaa ar olbaltumvielaam, tas totaali straadaa. Eed galju ar salaatiem, eed kartupeljus ar salaatiem, bet kartupeljus ar galju kopaa nejauc.

SHito padomu ja tik tieshaam taa ir kaa tu saki,gan varetu njemt veeraa! A kaa buutu GALJA ar salatiem un RIISIEM?Tatad man no KARTOSHKAAM jaatsakas,ja lietoju GALJU! Vista vai cuuuka kura veseliigaka?

Vakar pameigjinaaju 30presiites,30pietupieni un tikpat atspiedieni! Tiiri taa neko,shodien pat nekas nesaap!

Link to comment
Share on other sites

SHito padomu ja tik tieshaam taa ir kaa tu saki,gan varetu njemt veeraa! A kaa buutu GALJA ar salatiem un RIISIEM?Tatad man no KARTOSHKAAM jaatsakas,ja lietoju GALJU! Vista vai cuuuka kura veseliigaka?

Vakar pameigjinaaju 30presiites,30pietupieni un tikpat atspiedieni! Tiiri taa neko,shodien pat nekas nesaap!

Nee, nee, nekaadus riisus. Kartupelji, riisi, kukuruuza, makaroni, grikji - visus jaaeed atsevishkji no galjas. Tikai salaatus klaat. Ja galiigi negribas tikai galju ar salaatiem, galjai var klaat likt pupinjas (maltaa galja - liellopu + konserveetas pupinjas un tomaatu gabalinji + siipoli + kjiploki + chilli = nom nom).

Ja galja - fileja ir vislabaak, protams, tiitars/jeers/teljsh/liellops ir vislabaak, bet arii cuukas fileja nenodara neko ljaunu, ja vinju, protams, neizcep eljaa un miltos.

Aaa, taapat - ogljhidraati = milti, so nekaadas desmaizes/siermaizes vai maizi vispaar galjai klaat.

No saakuma ir pagruuti, ja ir pierasts eest kartupeljus ar galju vai desmaizes brokastiis, bet ar laiku pierod.

Brokastiis varu cept olas + bekons (nelieto elju, cep bekonu vispirms, tur ir pietiekami daudz taukvielas) + kkaads marineets gurkjis, bet bez maizes utt.

Domu saprati? :)

EDIT: Es pirms gadiem diviem, iipashi nemainot apeestaa daudzumu, tikai nemaisot visu kopaa, nometu 5 kg, taa kaa tiiri ok straadaa.

Link to comment
Share on other sites

ko tur domāt? vienkārši neēd nevis uzdod jautājumus ko ēst.

es gāju gadu uz zāli, svēru 97 kg, bet nebij man vel izteikts reljfs. tad es paņēmu un 1 mēnesi dzēru tikai kafiju un ēdu aolus - 20 kg nost pa 1 mēnesi un figūra pa pirmo :) tagat vislaik stāvu uz ~82kg tā lai kvadrāti cik ir vel spīd :)

edits. btw - vislabākais, kas ir - nomaini visus dzērienus pret ūdeni. biežāk vajadzēs mīst, bet liekais svars ļoti ātri nolidos nost.

Edited by rusty
Link to comment
Share on other sites

Tatad man jadzer ir kafija? KAfija tjipa samazina svaru? Vopshem vaaritas un ceptas olas cik biezhi vien varu ar salatinjiem! Ja gribu galju,tad veelams galju ar salaatiem un mazu pikuciti piedevas! Maizi nedrixtu eest pie siltaa,bez kaa gan buus ljoti gruuti!Un brokastiiis laikam JOGURTINJU japadzer,jo man piemeram parasti brokastis kaa TAADAS neexistee! Darbaa pusdienaas kaadu picu/belashu ar salatinjiem vai zupinju un vakaros parasti KARBONADES ar FRISHKAAM, vai MALTO GALJU MAKARONU PAFLOCKI u.t.t UN kaadu alinju pa virsu,pasedeet pie PC un chucheet!Nu man ir taa ka vakaros ir jaaeed,jo pa dienu un brokastis needu! tatad olas! A ko taa kafija iisti dod? Lai gana KAFIJA negarsho tikai brokastiis 3in1 dzeru! Shodien tie WELNNESS man pateikshot cik man ir tauku procents,kaulu procents u.t.t tjipa kaut kaadi UUBER SVARI,kam gan neticu!

neliels daudzums(shljuka) SARKAN VIINA SAUSAIS pirms gulet ieshanas TIK TIESHAM SAMAZINA KALORIJAS??

Edited by GooD`MeN
Link to comment
Share on other sites

galvenais ir diēta..

tas nenozīmē, ka neko nevar ēst... bet porcijas skaitus var palielināt, taču krietni jāsamazina tas, cik un ko tu apēd... tā ir arī visa gudrība.

Link to comment
Share on other sites

1. Nodarbojies ar sportu2. NEDZER (Galvenais faktors)

Neder!Sportam esmu parak slinks palicis un nu galigi nav motivacijas! Bet ieverot sava veida dieetu,driizaak ne dieetu ,bet veseliiigu eeshanu un mazak alko lietoshanu,tas izklausaas ka vareetu palidzeet! Jaa ar taam olaam un kafiju,tiko palasiju ka tas baigi uz SIRDI KAITEEE!

Link to comment
Share on other sites

Nekaadas ripas! :thumbsdown:

1) Kusties

2) Rij mazaak

3) Nejauc oghljhidraatus kopaa ar olbaltumvielaam, tas totaali straadaa. Eed galju ar salaatiem, eed kartupeljus ar salaatiem, bet kartupeljus ar galju kopaa nejauc.

Ja tu runā par ceptiem kartupeļiem tad galīgi garām... Par gaļu arī šaubos, viss drīzāk lielops pāraug taukos,izvēlētos vistas fileju.

Ps. Ja turpināsi dzert savu alu, tad vari aizmirst par diētu. Ak jā, tādas brīnum zāles nav. :muahaha:

Link to comment
Share on other sites

Tatad man jadzer ir kafija? KAfija tjipa samazina svaru?

nē. viņa, vismaz man, dod kaucik sāta sajūtu. dzerot kādas 10 kafijas dienā nejūt tik ļoti, ka gribās ēst. pēc idejas apmuļķo organismu, ka tu esi uzņēmis kautkādas uztura vielas.

priekš sirds ēd abolus ar visu serdi. sēkliņas satur tik daudz jona, ka kafija tev neko nevarēs kaitēt.

btw...izskatās pēc bezcerīga gadijuma. labāk vien turpini rīt ko gribi un jūtīsies laimīgāks.

Edited by rusty
Link to comment
Share on other sites

ieskat viņam vēl tikai ceptus kartupeļus, karbonādi... karo4e ēd visu kas pēc iespējas vairāk eļļā cepts, īpaši silti iesaku ceptu vistu arī kārtīgi uz pannas normālā daudzumā eļļas, baltmaize + aliņš + junkfoods. Ideāli! (sarkasms)

Kamon, te daži vispār stāsta diētas kuras nevis nomet svaru, bet uzdzen. Paklausies vēl ko te daži stāsta un uz vasaru būsi normāls kukulīts :) Ja visiem derētu viena diēeta, tad diētalogiem nebūtu darba, ja tu gribi normālu diēetu, tad aizej pie normāla diētaloga. Sastādīs tev normālu ēšanas programmu un varēsi turpināt benķī sēžot nomest svaru

p.s. aizej vnk nosūc taukus, ieliec sev implatu 6pack un viss būs čotka

six-pack-tattoo.jpg

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...