Jump to content
GIGN Forum

Kā Kurmīts Bēga Aliņā...


Nightmares^^
 Share

Recommended Posts

http://www.tvnet.lv/izklaide/tv_radio/363704-dzimumaudzinasanas_filma_izraisa_tv_skatitaju_sasutumu\

Kāds varbūt zin, kur pieejama tā filmele "Sex on the map", gribētos redzēt cik lielu "sašutumu" tad var radīt tā filma :D

Kaut kā joprojām liekas, ka tur augšgalā stipri sūdīgi zin par "jaunatnes samaitātības pakāpi" ~_~

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 74
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Pff, es jau domāju, ka tur nezin kādi skati būs, bet nu normāls gabals skolām (jau dzirdu, kā skolnieki klasē ķiķina pēdējos solos). Nesaprotu, kāpēc tik dabiska lieta jāpārkvalificē par jaunatnes samaitāšanu, varbūt līdz 18gadu vecumam puikas un meitenes jāievieto atsevišķās stingra režīma kolonijās, kur zēnus apmāca vīrieši un meitenes - sievietes. Murgs :)

Back to soviet raša.

Edited by Nightmares^^
Link to comment
Share on other sites

Vot to gan, no vienas puses, vajadzētu aizliegt, vismaz līdz 16 gadiem ģērbties kā maukām, jo vairs jau galīgi nevar atšķirt tās mazās seksīgās no sievietēm... Varbūt vienkārši tas tāds efekts automātiski, ka uzlūkojot seksīgu mazgadīgo, automātiski deaktivizējas tā smadzeņu daļa, kas atbild par domāšanu :D

Vai ne cash^ :khehehe:

Edited by Nightmares^^
Link to comment
Share on other sites

Kamoon, nesūdzaties par meitenēm. Vai tad nezinājāt, ka pirms sexual intercourse vispirms jāprasa pase vai dzimšanas apliecība? Man tēvs vienmēr ir teicis: meit, pirms liecies ar kādu gultā, vispirms pasi paprasi, lai gadījumā, ja paliec stāvoklī, ir ko bērna dzimšanas apliecībā pie "tēvs" ierakstīt. Kāpēc šādam principam neseko arī vīrieši? Got to know who are you fucking.

Link to comment
Share on other sites

vairs jau galīgi nevar atšķirt tās mazās seksīgās no sievietēm...

Kā teica mans čoms, tad pēc 12 tās jau ir sievietes.

Kaut kā pēdējā laikā vairs nepaķer nepilngadīgās. Palieku vecs :hana:

Kāpēc šādam principam neseko arī vīrieši?

Tāpēc, ka viņi zin, kurš būs tēvs :gigi:

Anygay ir aitas (piedauzīgas mazās), ir cirpēji (Nightmares^^ & co).

Link to comment
Share on other sites

Nu nav jau jāmetās palagos pēc pirmā acu kontakta :lol: Nu es nezinu, vai nepilngadīgam čalītim ir vieglāk izskatīties pēc so much fuckable tipiņa, ko varētu izgrūst tur pat uz līdzenas vietas, kur atrasts, atšķirībā no dūdiņām? ;)

Edit: Kurš tad izvirtulis to teicis, ka pēc 12? Saimaitātais.

Piedauzīgas mazās pownz&co.

Edited by Nightmares^^
Link to comment
Share on other sites

Kā teica mans čoms, tad pēc 12 tās jau ir sievietes.

Kaut kā pēdējā laikā vairs nepaķer nepilngadīgās. Palieku vecs :hana:

Tāpēc, ka viņi zin, kurš būs tēvs :gigi:

Anygay ir aitas (piedauzīgas mazās), ir cirpēji (Nightmares^^ & co).

Da ne jau tā es domāju. Priecājaties, ka dzīvojat LV, nevis ASV, kur džeks var visu savu dzīvi sabojāt, aiztiekot 16 gadīgas meitenes dibenu. Jo tad uzreiz ir sex offender's list un atā savi bērni, atā normāls darbs, atā normāla dzīve.

Nightmares - jā, jā, ir jau tās mazās tādas un šitādas, but it's wrong, mkay? :) Mazai meitenei tā ir spēle - pavedināt pieaugušu vīrieti, lai var citām palielīties, bet tas nav pārāk forši. I know, klausi gudras (un vecas, hehe) sievietes :D

Link to comment
Share on other sites

Pff, es jau domāju, ka tur nezin kādi skati būs, bet nu normāls gabals skolām (jau dzirdu, kā skolnieki klasē ķiķina pēdējos solos). Nesaprotu, kāpēc tik dabiska lieta jāpārkvalificē par jaunatnes samaitāšanu, varbūt līdz 18gadu vecumam puikas un meitenes jāievieto atsevišķās stingra režīma kolonijās, kur zēnus apmāca vīrieši un meitenes - sievietes. Murgs :)

Back to soviet raša.

http://en.wikipedia.org/wiki/Sex_education#Morality

Citiem vārdiem sakot, tā ir politiski jūtīga tēma. Noskatījos pirmās ~5 minūtes - homoseksuāļu skaits ir neproporcionāls, kas bērnam var radīt aplamu priekšstatu par sabiedrību kopumā. Arī, piemēram, etnisko zviedru skaits filmā ir izteikti neproporcionāls.

Runājot par dabu, izvarošana arī ir dabiska. Diez vai skolā vajadzētu mācīt labākās izvarošanas tehnikas. Ne viss "dabiskais" ir derīgs sabiedrībai.

Link to comment
Share on other sites

Nu man vēl joprojām patīk paknakstīties gar svaigiem dibeniem un ar to palielīties jautnākiem čomiem, par mani :DD

Savi bonusi jau ir, bet ja dūdai aiziet ciet un viņa izdomā par to pasūdzēties vecākiem, policemeniem pēc kašķa un pamešanas, tad čalim izredžu ir diezgan maz. :)

Gudras mazās vispār ir? Es kaut kā neesmu saticis daudzmaz apdāvinātas, smukas mazās :D

Vecajām jau labums ir tā gudrība, bet reizēm ar to ir par maz :D

EDIC:

Nu es biju domājis par dabiskumu, kas tomēr iekļaujas morāles normās, divu cilvēku mīlestība, kas izpaužas ar seksu tomēr nav tas pats, kas viena cilvēka mīlestība pēc partnera izdrāšanas piespiežot ar varu :)

Edited by Nightmares^^
Link to comment
Share on other sites

Nu man vēl joprojām patīk paknakstīties gar svaigiem dibeniem un ar to palielīties jautnākiem čomiem, par mani :DD

Savi bonusi jau ir, bet ja dūdai aiziet ciet un viņa izdomā par to pasūdzēties vecākiem, policemeniem pēc kašķa un pamešanas, tad čalim izredžu ir diezgan maz. :)

Gudras mazās vispār ir? Es kaut kā neesmu saticis daudzmaz apdāvinātas, smukas mazās :D

Vecajām jau labums ir tā gudrība, bet reizēm ar to ir par maz :D

Well, es biju diezgan gudra, kad biju maza, bet darīju daudz ļoti stulbu lietu, piemēram, satikos ar vīrieti, kas ir 12 gadus vecāks, so I speak from expierence. Droši vien, ka viņam bija forši, man arī bija tīri ok, bet iznākums ir visnotaļ fucked up. Es palieku pie tā, ka meitenēm jāsatiekas ar vienaudžiem, jāizbauda tīņu iemīlēšanās & tā. Savādāk izaugs par cinisku biāč kā es, kas 18 gados gandrīz apprecējās :D Hehe.

Bet nē, es esmu diezgan forša :D

Link to comment
Share on other sites

http://en.wikipedia.org/wiki/Sex_education#Morality

Citiem vārdiem sakot, tā ir politiski jūtīga tēma. Noskatījos pirmās ~5 minūtes - homoseksuāļu skaits ir neproporcionāls, kas bērnam var radīt aplamu priekšstatu par sabiedrību kopumā. Arī, piemēram, etnisko zviedru skaits filmā ir izteikti neproporcionāls.

Runājot par dabu, izvarošana arī ir dabiska. Diez vai skolā vajadzētu mācīt labākās izvarošanas tehnikas. Ne viss "dabiskais" ir derīgs sabiedrībai.

Imho, nav iespējams uztaisīt izglītojošu filmu par seksu, kas visiem būs pa prātām. Par to vispār vajadzētu runāt katram mājās, ar saviem vecākiem. Nezinu kā ir Zviedrijā, bet Latvijā seksuālā audzināšana, imho, ir drausmīga. Man vēl aizvien acu priekšā ir ainas no filmām, ko mums rādīja (par anālo seksu, btw, lielisks veids kā iepazīstināt 13 gadīgus jauniešus ar seksu) un to kā skolotāja, kas obviously pēdējo reizi ar seksu nodarbojās 1905. gadā centās uzmaukt prezervatīvu uz milzīga koka locekļa. Pretīgums viņas sejā arī mums daudz iemācīja par seksu.

Link to comment
Share on other sites

Drošvien jau esi forša, es arī esmu. Well, tev 12 gadu atšķirība, man...mmm, vairāk, negribu precizēt :DD Savā ziņā laikam esmu neizvēlīgs starp MILF un Jailbait :D Varbūt problēma tajā, ka kopš bērna kājā esmu "izklaidējies" ar daudz vecākiem draugiem, nevis saviem vienaudžiem, tāpēc arī izaugu no paipuisīša līdz bārdainam kuilim :D

Link to comment
Share on other sites

Drošvien jau esi forša, es arī esmu. Well, tev 12 gadu atšķirība, man...mmm, vairāk, negribu precizēt :DD Savā ziņā laikam esmu neizvēlīgs starp MILF un Jailbait :D Varbūt problēma tajā, ka kopš bērna kājā esmu "izklaidējies" ar daudz vecākiem draugiem, nevis saviem vienaudžiem, tāpēc arī izaugu no paipuisīša līdz bārdainam kuilim :D

Nu jā, es cenšos vienkārši pateikt, ka ar mazām meitenēm jābūt uzmanīgam. Foršas/neforšas/seksīgas/neseksīgas/pieaugušas/nepieaugušas - whatever. Nezinu, iespējams, vīriešiem vienalga, bet tāda maza meitenīte vēl īsti nesaprot, ko grib un var visādi nesmukumi sanākt.

Link to comment
Share on other sites

Nu tas, ka maza meitenīte var ballītes laikā pienākt no muguras, iebāzt mēli ausī un pateikt: "Es tevi gribu", diezgan momentāli, kā ar veseri, nosit domas par viņas gadiem, it īpaši, ja viņa ir pievilcīga. Nemaz nerunājot par domām, kas viņai liekas pareizi :sparta:

Edited by Nightmares^^
Link to comment
Share on other sites

Nu tas, ka maza meitenīte var ballītes laikā pienākt no muguras, iebāzt mēli ausī un pateikt: "Es tevi gribu", diezgan momentāli, kā ar veseri, nosit domas par viņas gadiem, it īpaši, ja viņa ir pievilcīga. Nemaz nerunājot par domām, kas viņai liekas pareizi :sparta:

O_O

Vot tad, kad maza meitenīte sabēdāsies, ka citā vakarā viņa vairs nav vajadzīga un pasūdzēsies vecākiem, ka Tu piedzirdīji/piespiedi utt, tad vairāk gar mazajām gramstīties negribēsies ^_^

UPD:

Vienmēr der arī iedomāties - ja es būtu tēvs, un manu nepilngadīgo meitu kāds šitā...

Šim totāli vajadzētu nodzīt vēlmi pēc mazas meitenītes, es vienreiz savam 32-gadīgajam paprasīju, ko viņš darītu, ja viņa 16 gadīgā meita ar 32-gadīgu. Šis apvainojās kā maza meitene :(

Link to comment
Share on other sites

Nezinu, par kādām morāles normām tu runā, taču kristiešiem un pārliecinoši lielākajai daļai cilvēces (musulmaņiem, jūdiem un tā tālāk) homoseksualitāte neiekļaujas morāles normās. Savukārt dabas dotajās morāles normās izvarošana ir okok, jo savu gēnu turpināšana stāv pāri visam. Savukārt, ja "abi piekrita, viss kārtībā" ir tavs arguments par labu homoseksualitātei, tad precēta vīrieša/sievietes seksam ar mīļāko pēc šādas loģikas arī jābūt morāli labam, pieņemamam un derīgam.

Link to comment
Share on other sites

Nevajag jau mazajām teikt, kur tu dzīvo un kā tevi sauc :D

Nu ja sāk domāt tik dziļi, kā par tēva būšanu, tad jau tur cita dziesma sākās. Man pazīstama 23 vai 24. gadi, ņemās ar čali, kas viņas tēva vecumā, uz 50 nāk jau. Bet nu pēc skata tīri jaunāks izskatās, tāds foršs amerikāņu vīrs :D Tas gan man liekas nedaudz pārāk grandmasterīgi...

Esmu arī domājis par to, ko sievietes vīrs domā, ka tāds jauns čalītis, kuram visa pasaule vēl priekšā, ņemās ar viņa sievu :D Laikam veicas, ka viss paliek noslēpumos ^_^

Edic. Es jau neesmu teicis, ka homo ir čiki piki, man tas turpat blakām izvarošanai, tikai pretīgāk...

Un par reliģiju es vispār īsti negribētu diskutēt, jo pats ticu tikai sev, nekādam citam tur ārējam spēkam.

Edited by Nightmares^^
Link to comment
Share on other sites

Nezinu par kādām morāles normām tu runā, taču kristiešiem un pārliecinoši lielākajai daļai cilvēces (musulmaņiem, jūdiem un tā tālāk) homoseksualitāte neiekļaujas morāles normās. Savukārt dabas dotajās morāles normās izvarošana ir okok, jo savu gēnu turpināšana stāv pāri visam. Savukārt, ja "abi piekrita, viss kārtībā" ir tavs arguments par labu homoseksualitātei, tad precēta vīrieša/sievietes seksam ar mīļāko pēc šādas loģikas arī jābūt morāli labam, pieņemamam un derīgam.

Nu beidz. Par homoseksuāļiem es nesaku neko, mani tas absolūti netraucē, taču, ja izmantojam Tavu argumentēšanu - arī dabā nereti ir sastopama homoseksualitāte, hermofrodīti utt. utjpm. Tā kā pēc taviem standartiem arī tas skaitās "dabiski". Ja mēs runājam par to, kas iekļaujas "dabas morālē", taču par to, vai dabai vispār ir jebkāda morāle vēl varētu strīdēties, ir tikai dziņa, arī seksuālā dziņa, kas neizslēdz homoseksualitāti.

Precēta/vīrieša sievietes sekss ar mīļāko nav nekas nosodāms un bieži vien mīļākā/s ieviešana tikai atsvaidzini sarūsējušu laulības dzīvi, protams, ja otra puse nav slimīgi greizsirdīgs. Tāpat vienmēr gultā var ieviest kopīgu mīļāko, kas arī, manuprāt, ir pieņemami, labi un derīgi, bet tur jau atkal iesaistās Tev nepieņemamā homoseksualitāte.

Esmu arī domājis par to, ko sievietes vīrs domā, ka tāds jauns čalītis, kuram visa pasaule vēl priekšā, ņemās ar viņa sievu :D Laikam veicas, ka viss paliek noslēpumos ^_^

Nu, nu, tagad jau Tu tikai lielies un garini savu virtuālo krānu :)

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...