Jump to content
GIGN Forum

Vai Sis Ruteris Tiks Gala Ar Optiku


SuperRembo
 Share

Recommended Posts

http://lat.pult.lv/index.php?productID=3731

Mani interese vai sis ruteris spes tikt gala ar 200mbit/sec optiku, gribas otru datoru pieslegt tiklam.

Negribetos ari teret naudu 100LS.

Pagaidam par so dzirdeju labas atsaukmes un ka ar 100mbit 100% tiek gala, vot 200 gan zem jautajajuma prakse.

Kadas ir jusu atsauksmes, mana pedeja ruteru pieredze bija ar DL-525 modeli :D

Link to comment
Share on other sites

Goodmen, varbūt tev patiešām nerakstīt par lietām, par kurām tu absolūti NEKO nejēdz?

Par tēmu - TPlink ir galīgi budžetīgs variants, kuru noteikti nerekomendētu ņemt.

Par "pavilkšanu" - nromālākais variants, ja negribas daudz tērēt, ir Buffalo WZR-HP-G300NH - Latvijā cena ir ap ~ 60 Ls, pieļauju,ka pasūtot no ārzemēm var iekļauties arī 45-50 latos bet tas nav dual band rūteris - ideālos apstākļos ar normālu wifi karti tu izspiedīsi ~ 80Mbps caur wirelessu ( ar vadu protams, ka būs 180-200 Mbps)

Perfektcionistiem ideālā gadījumā protams ir jāņem Linksys WRT610N bet nu cena patiešām tuvojas 100 Ls.

Link to comment
Share on other sites

No lētajiem vari ņemt tik pat labi arī TP-LINK N-tipa rūteri pa 27 Ls ... max ātrumu protams caur wifi neizspiedīsi.

Izstāsti man lūdzu kā sis rūteris tiks gala ar 200mb optiku, ja viņā stāv 100mb switch?

analoģisku jautājumu uzdošu bor1ingam. Kāda jēga no 200mbit optikas, ja rūterī 100 mbit switchs? :)

Link to comment
Share on other sites

Izstāsti man lūdzu kā sis rūteris tiks gala ar 200mb optiku, ja viņā stāv 100mb switch?

analoģisku jautājumu uzdošu bor1ingam. Kāda jēga no 200mbit optikas, ja rūterī 100 mbit switchs? :)

Neviena neteica ka man ir 200 mb optika... vienkāši stabilitāte laba un ātrums... neredzu jēgu 200megabitu optikai... 5 minūtes neko daudz neizšķir, ja vien tu netaisies blu ray filmas skatītites katru vakaru...

Link to comment
Share on other sites

Ne pa temu varbut, bet - WRT54G tiek gala ar 20Mbit dual.

Skaidrs, ka optikai janem n ruteris, bet vajag jau ari preti normalu 300N karti! ;)

Beefs

Cik esmu testējis - vienīgais normālais variants ir dual band. N standartā protams var manīt wifi ātruma pieaugumu tuvu rūterim, bet mans personīgais novērojums ir, ka jo attalums no rūter lielāks - n ātrums krīt daudz straujāk par ātrumu. Izņemums ir dual band.

Neviena neteica ka man ir 200 mb optika... vienkāši stabilitāte laba un ātrums... neredzu jēgu 200megabitu optikai... 5 minūtes neko daudz neizšķir, ja vien tu netaisies blu ray filmas skatītites katru vakaru...

Lielummānija :) Es paņēmu 200 optiku tikai tāpēc, ka maksāja 15 Ls mēnesī. 2 nedēļas pačakarēju, papriecājos un tomēr pārslēdzu līgumu uz 100mbit :). Toties arī uzspēju veselu čupu wifi iekārtu mājās notestēt :)

Link to comment
Share on other sites

Nu jā, 2.5 priekš G standarta ir OK.

Man pašam ir Apple Airport Express un Linsksys WRT54GL un tieši tā kā Surrounder teica. N ( 5ghz ) standarts ir ātrs mazā rādiusā, tur kur vēl G rukā godam ar maziem zaudējumiem N neķer vispār.

Link to comment
Share on other sites

2.5 mega baiti sekunde (1024KB/s) ir loti loti neticami labs atrums prieks G. Ja vel to var dabut ar 2viem datoriem vienlaicigi, izspiezot kopejo atrumu uz 5MB/s - tas nudien ir gluzi neticams skaitlis! :)

Par n neko nezinu, bet lieku lielas ceribas un drizuma domaju pariet, jo 2MB/s, protams, ir skaisti, bet zinu, ka truba dod pat lidz 8MB/s no tuviem iedzivotajiem, tadel - kadel zaudet laiku? Laiks ir nauda! Tikai boti skatas filmas zem 4GB. Tatad -> uz katru filmu varu ietaupit 40min download laika -> noskatoties filmu varu nopelnit pat lidz 3Ls! :) Vot ta vajag domat !:)

Beefs

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...