Jump to content
GIGN Forum

Portatīvā Remonts.


b0r1ng
 Share

Recommended Posts

jautājums sekojošs, cik var izmaksāt portatīvā remonts ja kaut kas ticis uzliets virsū un nestrādā klaviatūra daļēji? Vnk servisā draudzenei pateica ka gandrīz pie 150 latiem, un man tur pat žokli atkārās pēc dzirdētā... Tā ka ja kāds ir saskāries - kādas ir tās cenas?

Link to comment
Share on other sites

piemetīšu klāt savu jautājumu šeit.

ja es savu portatīvo aizvedu uz servisu, lai noskaidrotu, vai kodolu maiņa iespējama, tad es nezaudēju garantiju? nu ja serviss viņu ver veļā nevis es? un piem. ja m79 čaļiem aiznesu...nevēlos sūtīt uz franciju, kur ir oficiālais vaio servis :)

tā nekas saplīsis nav, bet domā mby citu kodolu ielikt. :)

Edited by rusty
Link to comment
Share on other sites

ja nav noslēpums, uz kādu servisu meitene nesa portatīvo?

pie sevīm "laukos tā var teikt" Ludzā... It kā man tur visi meistari pazīstami, bet tomŗ doma iezagās ka grib piečakarēt... Nu tur tik un tā kaut kāds veicais krāms kuru jāmaina jebkurā gadījumā. Pats vnk netiek paskatīties kas un kā tur ir...

Link to comment
Share on other sites

pie sevīm "laukos tā var teikt" Ludzā... It kā man tur visi meistari pazīstami, bet tomŗ doma iezagās ka grib piečakarēt... Nu tur tik un tā kaut kāds veicais krāms kuru jāmaina jebkurā gadījumā. Pats vnk netiek paskatīties kas un kā tur ir...

nu nezinu ,man vecajam protjikam alus ielija ieksha,saka klava normali cakareties utt ,beigas itka paprasija 20ls pa tirisanu,kuri butu bijushi jamaksa tapatas pa darbu pat ja nevaretu salabot :D

Link to comment
Share on other sites

Es arī aplēju portatīvo ar alu un pēc tam klaviatūra nešancēja. Sākumā mēģināju viņu mazgāt ar ūdeni un kaut kas sāka daļēji strādāt, bet vienalga pisās. Beigās ebejā nopirku jaunu klaviatūru, pats nomainīju un viss strādā ideāli. Iztērēju ~10Ls. Ja tas šķidrums nav sapisis mātesplati tad nekas traks.

Link to comment
Share on other sites

Tas ir pilnībā iespējams, ka remonts tik dārgs varētu būt - ja ir ticis šķidrums uz mātes plates, tad to portatīvo var faktiski mest ārā, jo jaunu mātes plati dabūt portatīvajiem ir diezgan sarežģīti. Savukārt, ja tā vaina ir tikai tastatūrā, tad gan tevi mēģina piečakarēt. Vobšem - tas ko Surrounder teica.

Link to comment
Share on other sites

nevajag vietā manu portatīvo? :DD

bodītē paskaties!

Un pds.lv laptopam diagnostika maksā 10 Ls

Diagnostika jau ir labi, bet tas laptops atrodas 270 kilometrus no rīgas un es HZ kad tikū uz turieni nākamreiz... A par portika pirkšanu nezinu, jāapjautājas vai vajag, manu veco stacionāro viņai jau nodeva īslaicīgai lietošanai =)

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...