Jump to content
GIGN Forum

Mu Jopt.


hubis
 Share

Recommended Posts

Nezinu kāpēc jums prasu tieši par gayplay šedevru, tobiš, mu, bet tomēr pajautāšu.

Tātad, es veidoju savu MU serveri, samērā nopietns projekts veidojas (tas ir mazsvarīgi). Un cik exp likt savā MU. Man ir doma, vai nu 200, 650, vai 1000. Kurš ir spēlējis un spēlē MU, lūdzu pasakiet, gribu dzirdēt cilvēku viedokļus.

Link to comment
Share on other sites

jā, visiem veterāniem patīk ar mazu xp, bet uz doto brīdī ir daudz visādu pokemonu, kuri paliek no tā Mu atkarīgi un pērk webshopā daudz mantu, parasti tie ir sīči, kuriem nepatīk maziņš xp, bet ar mazu xp varētu dabūt daudz sakarīgu lietotāju. Nezinu, manuprāt 650 būtu labi ne?

Link to comment
Share on other sites

jā, visiem veterāniem patīk ar mazu xp, bet uz doto brīdī ir daudz visādu pokemonu, kuri paliek no tā Mu atkarīgi un pērk webshopā daudz mantu, parasti tie ir sīči, kuriem nepatīk maziņš xp, bet ar mazu xp varētu dabūt daudz sakarīgu lietotāju. Nezinu, manuprāt 650 būtu labi ne?

Kur nau donate, tur nesūda mantas arī nevar nopirkt!!! Es vispār būtu pa kādu latviešu L2 serveri :)

Link to comment
Share on other sites

hubis...tie ātrie mu ne sūda nedzīvo.

agrāk, kad MU bij topā, tad visi krutie serveri - Inferno - bij ar mazajiem exp. ahh...tie bij laiki - best soul master EVAAA! <<< ;)

liec 50 pa darba dienām un brīvdienās uzliec 75 vai 100.

MU ir mmo. ja tu gribi, lai tavs serveris ar kautcik pastāvīgiem spēlētajiem turās, tad tev jāsaprot, ka "jo mazāks exp, jo grūtāk. jo grūtāk, jo 14gadīgais pumpu mais krutāk jutīsies, kad aizies uz lorencia banku un būs vienīgais ar stilīgu setu"

ātrie mu sūkā, jo tad visi var būt kruti vispār necenšoties. kāda jēga spēlēt, ja jebkurš ar autoklikeri tevi jau būs apdzinis kamēr tu būsi skolā?

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...