Jump to content
GIGN Forum

Kartejo Rez Nohakots


Kalis
 Share

Recommended Posts

ko tev darīt? pieņemties prātā.

bet nu ja tu sen jau neesi steam supportam ticketu nosūtījis, tad to tā kā varētu izdarīt.

cūciņa avatara pacančiki - es vēl nezinu, kad jūs man apniksiet, bet vienā brīdī es jūs visus nosuspendošu uz kādu mēnesi.

Link to comment
Share on other sites

ko tev darīt? pieņemties prātā.

bet nu ja tu sen jau neesi steam supportam ticketu nosūtījis, tad to tā kā varētu izdarīt.

cūciņa avatara pacančiki - es vēl nezinu, kad jūs man apniksiet, bet vienā brīdī es jūs visus nosuspendošu uz kādu mēnesi.

bet ja man shitads avatars?

Link to comment
Share on other sites

Mai sirious offtopik ;/ : friends - offline solves this! :ardievu:

Nespied uz neviena linka steam čatā labāk vispār.

Nopietni - tas pats arī steamforumā - pirms nospied paskaties apakšējā stūri vai nav .tk adresē vai kāds vārds kurš liekas aizdomīgs, jo hipersaiti ieliekot var mainīt tās izskatu, bet ne pašu adresi.Un nopietni sakot - Priekš kam ir domāts secret question?

http://www.tf2items.com/id/ImprovisE

Edited by ImprovisE
Link to comment
Share on other sites

Mai sirious offtopik ;/ : friends - offline solves this! :ardievu:

Nespied uz neviena linka steam čatā labāk vispār.

Nopietni - tas pats arī steamforumā - pirms nospied paskaties apakšējā stūri vai nav .tk adresē vai kāds vārds kurš liekas aizdomīgs, jo hipersaiti ieliekot var mainīt tās izskatu, bet ne pašu adresi.Un nopietni sakot - Priekš kam ir domāts secret question?

http://www.tf2items.com/id/ImprovisE

nespiežiet uz viņa adresi, viņam tur ir .dk saits, fāk... nah es uzspiedu! :superlol:<_<

Edited by hwanftw
Link to comment
Share on other sites

Tu esi lohs.

Kk, vēl uzliks man vārnu... Aizstāšu šo uzbraucienu ar vienkāršu facepalm smailiju. :slap:

Un šeit vēlviens - :slap:

atvaino, bet es tādas lietās neko nesaprotu, jo kā teica, caur .dk zog itemus un tur ir .dk , pox , ka kaut kāds smaidiņš ar "you are idiot" man galīgi vienalga. Tākā uzbraucieni nebīja pelnīti, ja tu esi tik gudrs tad varēji normāli pateikt, ka tas ir prikols.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...