Jump to content
GIGN Forum

Unban


Pulkvedis
 Share

Recommended Posts

+-[Pieeja liegta]---------------------------------------------------

| BANA ID: 73955

| ADMINS: l1nk1n

| NOBANOTAIS NIKS: draiskaa Ilze

| NOBANOTAA IP: 84.237.151.152

| IEMESLS: navaroti :P

| UZLIKTS: 12.01.2011 00:44

| Uzlikts pirms 1 minutem

| Bana terminsh ir uz nenoteiktu laiku!

| Info webaa: http://www.gign.lv/ban/73955

+-------------------------------------------------------------------

Kicked :"navaroti :P, bans ir uz nenoteiktu laiku! Vairak informacijas lasi

Demo vēlāk

Link to comment
Share on other sites

Pulkvedis chiito :meele:

:)

Edit: demo - http://pussy.gign.lv/war3.gign.lv/2011-01-12/weekly-csdm.gign.lv-1101120039-de_dust2.zip

Vieniigais, ka pulkvedim ir baigaa eerglja acs uz tiem, kuri ir gandriiz neredzami, bet savaadaak tur nekaads wh nav! Es taa vismaz noprotu, ka ar iemeslu "navaroti:P" vinjsh bija domaajis wh. Turklaat moments peec kura linkins nobanoja draisko ilzi bija defaultaaks par piena ielieshanu glaazee. Galiigi neizprotama riiciiba no linkina puses. Banu nonjeemu!

Link to comment
Share on other sites

man nepatika ka vinjsh mani noshauj, tas bija pirmais.

Next... pirms bana kur vinjsh defoja B spota. Flash nekjera, pielauju, ka 1x trapija pretiniekam un aura nozuda, bet nu nejau 3x. es pilniba nevienu bridi neredeju pretinieku, tikai uz paris milisekundem minimali un nejau tik ljoti precizi, lai atkal trapitu un flashu nodzestu. 2 raundi pirms ban... skrien pat neparbaudot def vietas, skrien tikai tur, kur ir pretinieki... es tur butu visus sturus izbaudijis pirms ieskrejis uz A1. Jo tur parasti ir njubiki, kuri ar zurku rasi kempo, bet vinjam pinigi pie kajas. Def vietas vinjam neinterese. Tas ir mans viedoklis !

P.S. hi_dady fuj liels tev ! vakar ap 2iem nakti speleju @ PUB, es vinjam saku, reku chalim ir WH... vismaz piecas minutes adminchata bljaavu, vinjsh ignore, sezh, zurko, frago ! Beigas caur publisko chatu sanaca saruna, lai pavero, vinjsh teica, lai raxta xchat. uzraxtiju, es teicu, lai hotj bano uz manu atbildibu. Vinjsh teica, lai nomierinos, pats uzmetis aci. pec 5min chalis pazud un nenobano. es skatos talak, jap... tiirs WH. izkikoju, aizgaju uz war3, nobanoju. pec 5min skatos chels back ar nomainitu IP un spele atkal ar navarotiem. Nice attieksme daddy. Ta turpinat !

EDIT: to Miegs... es biju @ PUB. Bet taa nebija ne tuvu tizliba chata. Es neraudu, bet vnk attieksme, bezmazvai ej uz savu war3 un admine !

Edited by l1nk1n
Link to comment
Share on other sites

Linkin, paarlasi veelreiz iemeslus peec kuriem tu vinju banoji un padomaa. Tu vinju nobanoji peec kill'a uz a1, kur nebija kur piepisties. Wh te nekaads nav un diezgan truls meegjinaajums izlociities no tavas puses. Un par Hi_daddy - malacis, ka vinjsh tevi neklausiija, jo kaa redzams shajaa suudziibaa tu nejeedz atshkjirt wh no pieredzes. Kapeec, ja tiesiibas ir iedotas vinjam, buutu jaklausa tevi? Kas atbildees par to banu, tu vai hi_daddy? Protams, ka daddy un nafig vinjam riskeet ar tiesiibaam klausot izbijushu chiiteri?

Baigi nesmukais posts tev, logjikas maz, attieksme nekaada!

Link to comment
Share on other sites

nafig vinjam riskeet ar tiesiibaam klausot izbijushu chiiteri?

Izbijusham chiterim tak ir CHITERU SKILLS,taa kaa nevaretu teikt,ka ja esi chitojis,ka nevar uzticeeties banojot! Nee nu es arii nebanotu,ja man kaads teiktu,es vnk iechekotu,lai pats buutu droshs ko banoju!Un jaa delj 1na chiteriska fraga banot nav jegas,vismaz sagaidu vel kaadu aizdomiigu gaajienu,lai butu droshs,jo tad jau DeaDlyu zloyu dontu jerrico hi_Daddyu un vel leerums adminu buutu izbanojis!

Link to comment
Share on other sites

Linkin, paarlasi veelreiz iemeslus peec kuriem tu vinju banoji un padomaa. Tu vinju nobanoji peec kill'a uz a1, kur nebija kur piepisties. Wh te nekaads nav un diezgan truls meegjinaajums izlociities no tavas puses. Un par Hi_daddy - malacis, ka vinjsh tevi neklausiija, jo kaa redzams shajaa suudziibaa tu nejeedz atshkjirt wh no pieredzes. Kapeec, ja tiesiibas ir iedotas vinjam, buutu jaklausa tevi? Kas atbildees par to banu, tu vai hi_daddy? Protams, ka daddy un nafig vinjam riskeet ar tiesiibaam klausot izbijushu chiiteri?

Baigi nesmukais posts tev, logjikas maz, attieksme nekaada!

NE NE NE ! UN VEELREIZ NE !

Es jau kopsh vinjsh ienaca, sapratu, ka mok ir kads feikers, BET !

Ari iepriekshejaja mape man vinjsh nepatika. Kad iegaju specos, peeksnji vinjsh speleja daudz savadak neka, kad es biju dead, ok tas bija 1x, bet tomer. Demo vel neesmu noskatijies, noskatishos nedaudz velak, ja man te LV bus velme vilkt steam. Varbut vnk man rezolucija vai kas ir savdakas, bet saki ko gribi. Man B spotaa fullflash pirms vinjsh defuse bija vismaz 10 sekundes un es pretinieku saskatiju uz nieka milisekundeem. Tas man pirmais bija kas nepatika. Varbut es kljudos, bet par to ES CERU nesit nost.

Runajor par Hi_dady variantu.

SIT MANI NOST SHEIT JA GRIBI, tur bija brutaals WH ! tas bija acimredzams de_cbble, ka ari sekojoshaja mape, kur dady vairs nebija, respektivi de_tuscan ! Un es ar savu xk flagu neko nevareju pret vinju, IP CHANGERI, izdarit nevareju (tas nav lugums pec XB). Vienigais kikot un iet no war3 banot. Tas viss vareja but daudz vieglak, ja Hi_dady tiesham butu paspecojis to chelu. Ok vinjsh mainitu Ip, bet tad respektivi pec vinja paradishanas sekotu auto kick, nevis atkal jaskatas butu ka vinjsh spele !

EDIT: lmz ludzu neraxti sheit neko ok ? Tu ar saviem nepatiesajiem baniem vari iet uzspelet un visu apsaukat ! Respektivi serveri pats lamajas, bet kad es vinju war3 izkikoju, tad uzbura dramu itkaa es butu vinja sunim uzsutijis virsu savejo !

Edited by l1nk1n
Link to comment
Share on other sites

Sluwaj ti ne umnij 4elovek rotik svoj prekroj dostal uze tut,estj acc na war3 vot tam i igraj a na pube admini sami znajut 4to delatj i ne tebe ih u4itj 4to da kak,eto vo pervih ,vo vtorih esli ja i owibajusj v gde to u menja netu takih virazenij v bannah ti lox,,, kak eto delaew ti,i skozi sposibo 4to ja ne podabajusj tebe i tvoim postupkam i ne igraju na publiku kak eto delaew ti,pro ti naw vsjo znaet vsjo umeet,zabutj voobwe darogu na pub,otec cs...smewno

P.S.i ja tebja schas voobwe trogal? vimorazivaew.

P.S.S. ne ha4u varna polu4atj ja bi tebe laskovo otvetil.

Edited by lmz
Link to comment
Share on other sites

Nekurinashu naidu atkal, bet ludzu raxti latviski, es pusi no teksta nesapratu, respektivi - ES IGNOREJU TEVI !

Nedaleca ? LUUDZU NERAXTI SHEIT ! Un turpamk uz manu postu ludzu neatbildi... es uzsveru vaardus LUUDZU NERAKSTI !

Pienjemsim vakar tu uzliki perm banu par reklamu, ok, es redzeju, ka vinjsh 2x pec kick vai ari ban ienaca atpakalj, isti neatceros, bet perm par reklamu nav atbilstosh meera sods !

LMZ LUDZU NEATBILDI UZ SHO POSTU ! Es tev tik tiesham LUUUDZU !!!!!!!!!!

Edited by l1nk1n
Link to comment
Share on other sites

I NE NADOELO TEBE V NAGLUJU TUT VRATJ ?Koroche umnik ja vchera ne odnogo bana ne postavil za reklamu eto legko proveritj, vo vtorih, mne netu ne molejwego zelanija 4to to tut pesatj na tvoi post.Ne trogaj menja,i ja ne budu trogatj tebja!V tretjih ti uze zb nitj tut!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...