Jump to content
GIGN Forum

Kas Ir Enfuego


Conane
 Share

Recommended Posts

Kas ir enfuego smirdigs bomzis, vēmeklis, daunis, stulbenis, nūbs, losis, lohs, urods, daunis, ēzelis, peģiks, svētais jefiņš, kas vēl?

Pareiz man normāli cilvēki saka ko es sēžot kautkādā forumā un izniekoju savu laiku, pats jau eju sviestā, jo te ir kautkādi foruma pro, un kautkādi pareizie viszinātāji, un kuri visu zina, banojat mani takš no tā forumā uz visiem laikiem, lai man te nebūtu jāiet un jāstrīdas ar dro4ilkām, kas visu dienu sēž un sit kulakā un gudri spriež, bļe pieriebusies jau tā virtuālā pasaule, jābeidz takš nodarboties ar bērnu lietām! Atā PRO forumieši vai gameri vai kā jūs tur sevi dēvējat! izlutinātie sīkaļas

Macho arī apzīmējies ar kautkādiem sūdiem, un to jūs saucat par radošo šitu:d Ņinzāāā ar omītes šalli galvā, un ielicis kautkādu mūziku pēc kuras gribās iet sev kapu rakt!

breetz un tu sīkā ute ko tu tur muldi kāds talants, foruma ūbers sīkais varu derēt! domā es iforuma eksperts, tu pat sevi nevari pabarot bļe!

Un kā jūs nesaprotat foruma jēgu nevis aptirst viens otru un gudri tur vāvuļot, bet dalīties zināšanās, ja piemēram mans viedoklis ir nepareizs tad ņemšu vērā varbūt tev ir taisnība, ir jādalās domās, nevis tur jāptirš, cietumā jūs tirsā paņemtu, un uzstaisītu par maukām!

Cash un kas tev vispār kāds kautko liek lasīt nepatīk pisies ārā, sēdi forumā un dro4ī kā visi pārējie, interesanti par ko tad tu mani nobloķēji es neko nebiju pārkāpis, atavas pērsoniskās pīzdas dēļ neviens nav jābloķē:-->> ai man ir apnikušas tavas runas es vairs to nespēju izsturēt es viņu nobloķēšu. Peģiks tu sīkais. izstrāzst tevi tirsā!

Ā un tas ZIEDIŅŠ dieva zaimotājs tā tas bībelē rakstīts:D

Šitie moderātori nemazz nekam neder ja pieļauj ka šadi topiki kuriem nav nozīmes, vai uz topiku kurā ir jautājums, bet nav atbildes tikai tukša aptiršana, nonāk vispār sadaļā!

Edited by Conane
Link to comment
Share on other sites

Plus vēl slimoju ar Veģetatīvo Distonij uriebīga lieta ceru ka izārstēšos! Da man vienalga, ka es publiski runāju, kas es tavu pupu zīdīšu vai? Es tevi nekad neredzu un neredzēšu. Un es nēsmu normāls, tadi kā es esmu retums ticiet man. Man ir kājas rokas galva acis kas tur nenormāls:D

Edited by Conane
Link to comment
Share on other sites

reibonis nāk tad kad riktīgi nostrādājos un sākas trauksmes lēkmes, izvelku līdz mājām un ieguļos gultā visi griesti griežās, man VD sit vairāk uz domām un uz organismu. Man ārsts noteica veģetatīvā somataformas disfunkcija + depresija , protams par narkotikām es viņai neko neminēju, bet par alkoholu pateica, ka man ir alkohola psihozes, tas jaunam viss ir izmaināms, vis atkarīgs no gribas spēka! iej tur visu izrunāsim tieši šīs saites dēļ, es spēju vairāk saprast, kas notiek ar mani.

Edited by Conane
Link to comment
Share on other sites

Macho arī apzīmējies ar kautkādiem sūdiem, un to jūs saucat par radošo šitu:d Ņinzāāā ar omītes šalli galvā, un ielicis kautkādu mūziku pēc kuras gribās iet sev kapu rakt!

breetz un tu sīkā ute ko tu tur muldi kāds talants, foruma ūbers sīkais varu derēt! domā es iforuma eksperts, tu pat sevi nevari pabarot bļe!

Cash un kas tev vispār kāds kautko liek lasīt nepatīk pisies ārā, sēdi forumā un dro4ī kā visi pārējie

Ā un tas ZIEDIŅŠ dieva zaimotājs tā tas bībelē rakstīts:D

Macho pilnīgi noteikti visu dienu nesēž un nesit kulakā. Ja tā būtu, es noteikti būtu pamanījusi. Mēs tomēr sēžam blakus jau otro gadu.

Tālāk - breetz ir neiedomājami foršs, cash arī ir foršs un Ziediņš vispār ir saulīte.

Toties Tu esi jucis 24-gadnieks no Vangažiem, kas uzskata, ka ir publiski jāraud par to, ka kāds uz nedēļu forumā ir uzlicis suspend. OMG. Tev dzīve nav? Varbūt atrodi draudzeni?

P.S. Veģetatīvā distonija nav forša slimība, bet nevajag par to raudāt forumā. Parasti viņa ar laiku mazinās, vienkārši jāmaina šis tas dzīvē, jo, acīmredzot, neesi ar savu dzīvi pārāk apmierināts. Tā kā - varbūt mēnesi atpūties no gign.lv un GET A LIFE? Vai vismaz izmaini savā dzīvē to, kas spēlē visādas huiņas ar Tavu prātu, no kā arī ir radusies VĢ.

Link to comment
Share on other sites

Cīnies, dēls, mēs tev ticam!

EDIT* Kā būtu, ja mēs visi varētu saņemties un šajā topikā neko nerakstīt? Tēma, manuprāt, tikai izsmelta jau pēc pirmajiem pieciem topika ievadvārdiem un viss pārējais būs tukša un bezmērķīga fleimošana. Ko varētu panākt ar nerakstīšanu? Ka konkrētā persona turpinās runāt pati ar sevi, beigu beigās sajūkot prātā, sadauzot datora ekrānu ar cirvi un izlecot pa logu, jo dzīve ir skarba un visi viņu ignorē.

Edited by eziic
Link to comment
Share on other sites

Un kā tad tu to varētu zināt esi slimojis vai? Jā nēsmu apmierināts esmu dziļā depresijā, maza alga, neredzu perspektīves nekādas, bērni skola un tā tālāk, internets pagaidām ir domu novirzītājs pagaidām ziemā! Un ir forums kur mēs visi raudam, gribi paraudāt?? vegdist.lv dr.lv tie kuri neslimo ar šo huiņu tie nesapratīs!!!

Link to comment
Share on other sites

1. Esmu sieviete.

2. Es nediršu par lietām, kuras nesaprotu. Esmu slimojusi. 2 gadus mocījos. Šis tas dzīvē tika izmainīts un kopš tā laika man slikti paliek tikai šaurās telpās :) A tad es nedēļām no mājas nevarēju iziet, jo visu laiku bija panika.

Ar abiem forumiem esmu ļoti labi pazīstama. Es tikai Tev norādu, ka gign.lv nav tā vieta, kur par to runāt. Gign.lv vispār tiek apdzīvots no ļoti daudzu troļļu puses, tādēļ nevajag iespringst par to, kas šeit tiek Tavā virzienā raidīts un neņemt visu tik ļoti pie sirds. Atpūties. Ziema ir domāta, lai ietu ārā. Ej uz mežu. Pabļausties :)

Link to comment
Share on other sites

Un tas pats variants - vajag izvēlēties, kur Tu raksti to, ko Tu domā. Imho, rakstīt iekš gign.lv par Dievu? Tas taču izsauc tikai un vienīgi fleimošanas viļņus.

[/quote

Agree. Redz ieviešās kārtība galvā. Kad kāds ievieš kārtību nevis aptirš. aptiršana gign.lv ir ging foruma galvenā tēma tā sanāk? Un nekonkrētas atbildes ar bērna uzvedību??

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...