Jump to content
GIGN Forum

Tiesiibas!


Kronuss
 Share

Recommended Posts

Sveicinaati [GIGN] administratori!

Saakumaa iepaziistinaashu juus ar sevi!

Mani sauc Martins niks kron jeb mirc Kronuss. Dziivoju Liepaajaa un dazreiz tuseejos Salduu pie vecakiem , bet tas taa.

Counter Strike speleju kopsh 2002.09.10 domaaju ka neesu slikts playeris bet to jau nevertet man.

Pashlaik esmu pSc klana un nedomaju to pamest ja nu vienigi kladam es neiepatiikos un pasaka "trin lapas no shejienes" Esmu bijis vel 2 klanos kuri nez kapec izjuka pec manas iestasanas.

unsure.gif

Kad speleju tad esmu sastopams ari mirc. Speleju shaados servukos : cs.gign.lv vai arii cs.4tus.lv dazkart ari cs.apollo.lv

Nu es veeletos slotu uz cs.gign.lv

Iemesli:

1. Darba dienas nespeleju jo skola svariogaka un kaa nekaa vel peedeejais gads tad nu ir kaa ir maacibas loti daudz un maajas darbu veel vairak. [Maacos RTU LF]

tapeec kad nu ir klat briivdienas tad gribas uzpelet ar kaartiigiem dzekiem kas nelamo kaa to meedz darit cito serveros bet ieksa nekadi netieku pilns.

2. Esmu iists cs fans lasu un vaacu informaciju par cs un proveju jaunus paversienus taktiskaja joma, bet ieksa netieku lai varetu tos paarbaudit jo nav slotu laugh.gif

3. Mani paziist dauzdi un liekas ka nevienam uz varzhaciim neesu uzkapis un domaju ka vini priecajas redzeet ka serverii ienaci maneejais un pasauda vinus ar m4a1 vai ak 47 vai veel labak ar nazi paskraida pakal un iedur kautkur starp ribaam laugh.gif

Taa nu tas buutu viss nu nav jau nekads referats bet vairak nekas nenaks prata nu protams neatteiksos ar no votem vai ari ko vairak bet kaa saka " Kas par daudz tas par skaadi"

Mans niks ir kron

Aaa nu luudzams piedodiet par kluudam kaa nekaa adzimi jau par to neliks laugh.gif

Ar cienu kron!

Link to comment
Share on other sites

rec... laps, mieriigs, gandriiz vienmeer smaidiigs cilveex.... me domaa, ka vinjsh nau no tiem, kas izmantos tiesiibas ljaunos (savtiigos) noluukos... (ko es te murgoju? kaa var freeslot izmantot nesavtiigi???? blink.gif ) bet nu jebkuraa gadiijumaa rec... wink.gif

Link to comment
Share on other sites

nee nu ok surrounder - lai jau cilveeki izsakaas - taapat - to ko teiks pidari veeraa neviens nenjems bet to ko teiks cilveeki kas kautko arii vareetu zinaat var likt lietaa...

bet man roka neceljas dot slotu... jau cik peedeejaa laikaa esmu iedevis...

Link to comment
Share on other sites

dry.gif Ko lai saku, taas votes nu mani galiigi neinterese ,bet liekas jau nu nebuus laugh.gif

Mani galveno ties interese pati speele ko vina man sniedz un nevis veeleme mainiit kikot banot vai vel nezin ko smiliez.de_2125.gif tapeec jau iespiedu sho spotu ar pieprasiijumu pec slota laugh.giflaugh.gif

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...