Jump to content
GIGN Forum

Pc Uz Tv


ksts
 Share

Recommended Posts

ir tā ka visu laiku cenšos palaista savu kasti uz TV bet nekādīgi nesanāk ir meiģināts monitora vietā likt tādu štelli kā garu vadu kur abos galos ir tas monitora spraužamais (savādāk nevaru nosaukt :D ) nu tā man neiet ,bet man brālis atnesa pārveidotāju kur liekās Video kartei, kas ir blakus monitora caurumam un tad lieku klāt to sakumā minēto vadu , bet nekā neiet. meklēju settingos bet nekādīgi nesanāk lūdzu ja kāds zin tad palīdzat. Zinu to ka uz tv kas man ir tur var pielikt jo agrāk tētis lika tikai no vecā PC. Ļoti lūdzu jums. Būšu ļoti pateicīgs

Link to comment
Share on other sites

Emm, kāds teļļuka modelis? Mana PIONEER KURO piemēram ir speciāls režīms PC, bez tā tas pat neslēdzas iekšā... ir divi varianti kā pieslēgt to visu delu...

Prmais ir tā saucamais VGA vads (ja tāda ieeja ir kompī, tad varēs pieslēgt klāt...)

220px-Vga-cable.jpg

Otrs ir HDMI - bet tur ir tāda problēma ka ne visās videokartēs tāds ir, nu jaunajās pārsvarā visās....

220px-HDMI.jpg

Otrs ir kvalitatīvāks ja tev ir zvērīgs kompis, bet tādi vadi parasti maksā diezgan dārgi...

Link to comment
Share on other sites

Var arī tā, bet piedo par stulbu jautājumu - skārti ar VGA izeju otrā galā ir? 0_o

EDIT - atradu... ir, bet latvijā tādu dabūt var? Kko veikalos nav bijis iekritis acīs....

EDIT v2 - atradu... LAtvijā 2 lati maksā.... Hmm, bet ne vieseim jaunajiem televizoriem tādi ir...

Edited by b0r1ng
Link to comment
Share on other sites

irir, kādu laiku atpakaļ pats izmantoju, bet gan uz CRT tv. it kā nekādu problēmu nebija, tikai nācās pačakarēties ar videokartes settingiem, lai uz tv rādītu desktopu. Tur kaut kādi tie PALi nederēja un katram tv sanvādāki

Link to comment
Share on other sites

sāksim ar to ka pastāstīsi kāda tev ir videokarte, un kāda OS ?

pats elementārākais variants ir ja tavai vga ir s-video izeja, tad to atiecigi parveido uz skardu vai bananu galiem, un tad pievieno teļukam, tad pie video opcijam janorāda kā lietosi otro moni, tavā gadījumā tv.. diezgan elementāri, tikai aceries ka tv neliec kā primāro, sačakarēsi draiveri un dabūsi nest uz servisu vai kādam draugam kas tev to salabos!

Link to comment
Share on other sites

Skaties vai tavs televizors atbalsta HDMI, un ja atbalsta aizej uz veikalu nopērc hdmi vadu un viss.! Es portatīvajam vnk iespraudu hdmi, un tv arī iespraudu, vienalga spraud kurā gribi, man tur kautkādi 4hdmi ieejas bija.! :)

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...